Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
jaro321
Posty: 324
Rejestracja: 9 lis 2015, o 17:36
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 534/660
Imię: Jarek
Lokalizacja: W-wa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: jaro321 »

macieks pisze:jaro321, z jakiej części wawa jesteś bo ja z Ursynowa
Gocław, ale na tygodniu do 15 można mnie łapać na Woli
logann
Posty: 139
Rejestracja: 25 cze 2017, o 21:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: logann »

Big czekamy na foty w dziale "Nasze auta" :) no i link do bloga ;)
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Big »

W dziale nasze auta zaraz wrzucę, co do linku do bloga - cóż niektórzy z tego forum zrobili by tam sobie po porstu śmietnik więc pozwól, że nie będę się chwalił. Prawdę mówiąc gdyby, zamiast wylewać jad na mnie, niektórzy z tych krzykaczy zadali sobie trochę trudu,pewnie by spokojnie i dość szybko mój blog znaleźli. Ale oni potrafią tylko anonimowo nabijać się z innych. Dlatego nie odpowiadam na ich zaczepki, bo szkoda na to czasu.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: CLO27 »

Przyjedz na zjazd nie będzie dla ciebie anonimowo :)
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: whity »

Cfaniaczek :)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Foton

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Foton »

tchorz:-)
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Enriquez »

Big, czasami wypisujesz takie rzeczy, że aż śmiech ogarnia. Chwalisz się kogo tam nie znasz w tej Skodzie jakby to było nie wiadomo co. Stąd Twoje osobiste opinie na temat konkretnie Skody należy traktować z przymrużeniem oka, podobnie jak uzyskany rabat poprzez pryzmat znajomości (i nie pitol, że nie bo sam też tak robię). Na szczęście (dla Ciebie) trochę Ci brakuje do kolegi DamianSmigielski. Tamtemu to już konkretnie odjebało. Pod przykrywką znanej kiedyś osoby z programu dla początkujących majsterkowiczów zachwyca się każdym jednym modelem, co jest po prostu śmieszne i żałosne. Zapewne stąd tyle szydery. Takie mam osobiste zdanie.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Łuki_ssuperb »

+1
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Big »

Enriquez, nie chwaliłem się nigdzie kogo znam w Skodzie, tylko że rozmawiałem na IAA z dyrektorem handlowym Skody odnośnie S III FL - bo to akurat prawda i nie chwaliłem się tylko pisałem o sprawdzonych info. dot. liftingu Superba.
Owszem, masz rację powyższy rabat mam dzięki znajomościom - tym razem nie napiszę gdzie bo znowu będzie że się chwalę. W odróżnieniu od niektórych nie nabijam się z innych na tym forum i jeśli pisze to zawsze na temat. Nie bawi mnie zaśmiecanie wątków komuś kto oczekuje pomocy i konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie.
Przykro mi że tak mnie odebrałeś bo nie jest moim celem chwalenie się znajomościami czy wiedza - jeśli już to lubię dzielić się tą wiedza z innymi, co niektórzy odbierają jako chwalenie się. Nie lubię i nie cenię natomiast ludzi którzy nabijają się z innych uważając to Za zabawne i uważają że mają prawo do poniewierania innych i wywyższania swojej osoby.
P.S.
Klasa auta nie świadczy o przynależności do segmentu premium, bo widzę ze jest to przez moich adwersarzy mylone i może stąd te nieporozumienia. Omega czy Safrane też premium nie były.
Foton

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Foton »

jak chcesz się dzielić wiedza to może pokażesz tego bloga?
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Enriquez »

Mnie to nie przeszkadza. Natomiast ludzi drażnią inni sprawiający wrażenie nieomylnych. Taka to już polska natura. Tym bardziej, że temat sporów dotyczył przynależności do klasy, ci jest mocno subiektywne.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: CLO27 »

Prawda...
Dzielenie się wiedzą jest też różni się trochę od wmawiania innym swoich racji....ale nie ważne nie być baba dawaj ten blog, nikt ci tam dziadostwa nie narobi :mrgreen: :twisted:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
jarzyn
Posty: 92
Rejestracja: 24 wrz 2016, o 15:47
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Silesia

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: jarzyn »

Big pisze: Prawdę mówiąc gdyby, zamiast wylewać jad na mnie, niektórzy z tych krzykaczy zadali sobie trochę trudu,pewnie by spokojnie i dość szybko mój blog znaleźli. Ale oni potrafią tylko anonimowo nabijać się z innych. Dlatego nie odpowiadam na ich zaczepki, bo szkoda na to czasu.
Choć to zdanie mnie nie dotyczy, odebrałem to jako wyzwanie i postanowiłem poświęcić odrobinę swojego czasu żeby znaleźć ten mityczny blog :D
W internetach nie da się na długo schować... ;)
Mam nadzieję, że kolega Big się nie obrazi, w końcu jest to ogólnodostępna strona ;)

https://mojblogsamochodwy.autokult.pl/
Foton

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Foton »

CLO27 pisze:Prawda...
Dzielenie się wiedzą jest też różni się trochę od wmawiania innym swoich racji....ale nie ważne nie być baba dawaj ten blog, nikt ci tam dziadostwa nie narobi :mrgreen: :twisted:
dokladnie. dlatego białe kombi jest najlepszym wyborem:))
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: whity »

+1
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
ODPOWIEDZ