O wszystkim i o niczym

Tematy nie związane z Superbem
Awatar użytkownika
Zaj007
Posty: 1278
Rejestracja: 11 lip 2011, o 15:23
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Imię: Maciej
Lokalizacja: Olsztyn

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Zaj007 »

MAMY CEWKI!!!! Ostatnio była dyskusja na ten temat!

http://superbclub.pl/viewtopic.php?f=6&t=1660&start=75" onclick="window.open(this.href);return false;




Tak się właśnie zdziwiłem jak zobaczyłem zdjęcie na aukcji, bo przedstawiało coś, co bardzo przypominało piezowtryskiwacze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Enriquez »

no i całe szczęście.
Może mnie wyśmiejecie ale czytuję regularnie 2 szmatławce po 2 zł co tydzień w poniedziałek na sedesie i w obu był ostatnio poruszany temat wtrysków w dieslach. W obu z nich jak byk napisane, że 2.0 TDI ma piezo. Ale jak to nie prawda to "dzięki Ci Panie".
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Enriquez »

Ale burdel, katalog podaje 2 rodzaje wtryskiwaczy dla SII CFGB MY2013...
03L 130 277 J
03L 130 855 CX

I bądź tu panie mądry.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
bezduszny

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: bezduszny »

są zamienne ?
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Enriquez »

wygląda na to, że tak ponieważ sterownik silnika różni się w zależności: skrzynia automat/manual/4x4
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Enriquez »

hehe,, się uśmiałem od komentarza pod tym artykułem,
http://moto.onet.pl/1670667,1,skoda-oct ... k:96805066" onclick="window.open(this.href);return false;

dokładnie z tego:

Stara Fabia - kapelusznicy/przedstawiciele handlowi. Obydwaj są zagrrożeniem na drodze. Nowa Fabia - dla biedy chcącej mieć "coś nowego". Bieda marzy o czymś "ekstra" - stąd kupno trzy razy tańszej Fabii II zamiast Mini Morrisa (vide Fabia z białym dachem). Stara Octavia - zazwyczaj osoby praktyczne, kierownicy regionalni, Octavią w wersji kombi jeżdżą dziecioroby marzące o "bezpiecznym" Volvo. Nowa Octavia - j/w, z tym że z ambicjami aspiracji "w górę". Superb - najgorsza kasta, sałaciarze i właściciele budek z telefonami komórkowymi, udają przed sobą, że jeżdżą przynajmniej S-klasą, są chamscy na drodze, nikt nie może ich wyprzedzić, nie wpuszczają w "ogonek" w korku. Obowiązkowa wersja - lakier czarna perła + chrom i kremowa skóra w środku. Roomster - najwięcej widziałem tego w barwach "Żywca" więc wychodzi jak na razie na to, że to auta dla sprzedawców.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Piterko
Posty: 241
Rejestracja: 6 sty 2012, o 21:01
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Reda k/Gdyni

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Piterko »

Oh shit. Chyba nie pasuje bo nie mam budki z telefonami. To ze nikt nie moze mnie wyprzedzic to w pewnym sensie fakt bo malo ludzi jezdzi tak szybko xD no i wersja czarny + chromy tez lubie ;D
DAJ MU NA ZIMNYM ! ;d
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: szms »

Piterko, zakładaj kapeulsz otwieraj budkę z telefonami i jazda :D

I widzisz Enriquez, tyle krzyku, a tu taka dobra nowina, nie dodali, że 2.0 TDI jest tysiąc pincet wersji...
Piterko
Posty: 241
Rejestracja: 6 sty 2012, o 21:01
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Reda k/Gdyni

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Piterko »

Wtedy bede "komplet" mowisz? nie lubie telefonow :D mam bo mam jeden i zawraca mi glowe za czesto heheh. No a jak mam czarne skory to tez jest lans taki jak z jasnymi czy juz daleko z tylu zostaje?
DAJ MU NA ZIMNYM ! ;d
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: szms »

Stary, pomogę Ci sprayem zbilansować jasny kolor, albo się pomysli nad jakąś kremową skórą :mrgreen: :mrgreen:
Inaczej słaby lans :evil: :twisted:
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Enriquez »

Aż żal czytać czasami. Była kiedyś fajna reklama Peugeota 307 - zazdrość - straszna rzecz. Idealnie tu pasuje.

http://m.youtube.com/watch?v=mpkfeRdvvYA" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: szms »

Samsung Galaxy Tab czy Sony Tablet S czy iPad?
Z doświadczenia ktoś poleci? :)
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: jjumbo »

szms nawet się z tymi badziewiami nie wygłupiaj bo za parę dni będą bezużyteczne
technika idzie do przodu więc rozejrzyj się za czymś takim
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... CHYddm70lY#" onclick="window.open(this.href);return false;!
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: szms »

Dobre, poleciłbyś do tego jakąś fajną baterię co by 7-8 h wytrzymała? :) 8-)
Awatar użytkownika
forrestas
Posty: 220
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 14:34
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Imię: Adam
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: forrestas »

Nie bardzo rozumiem z czym ta technika w przypadku MS idzie do przodu (ponad 200calowy ekran dotykowy - wszystko było tylko nie w takiej skali - nuda ;) ). Ja poczekam aż wizje z tego (http://www.youtube.com/watch?v=LE50vaI1ZeI) filmiku będą możliwe do zaimplementowania. Chociaż z drugiej strony pewnie już są gotowe tylko czekają w sejfach na "swój" czas.
ODPOWIEDZ