Alarm - awaria syreny

Maricn2499
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2017, o 10:20
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Imię: Marcin

Alarm - awaria syreny

Post autor: Maricn2499 »

Witam Panie, Panów,

miałem niedawno dziwną sytuację z syreną alarmu w S3. Bez wyraźnego powodu zaczęła wyć. Nie migały przy tym kierunkowskazy, auto można było normalnie odpalić i jechać. Okazało się, że to awaria samej syreny i pomogła wymiana. Czy jestem jedynym przykładem takiej sytuacji czy to jakaś szersza sytuacją? Pan w serwisie bez mrugnięcia okiem wymienił ją na nową - czyżby 'standardowa' usterka?

Swoją drogą... z włączoną syreną przejechałem przez niemal cały Wrocław (o 8:30 rano), nikt nawet krzywo nie spojrzał. A co ;) podpierdzielił Superba... lepiej się nie wychylać...

Pozdrawiam!
Sebastian_M26
Posty: 1707
Rejestracja: 26 lut 2010, o 18:58
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Aktualnie: seria 188KM/270Nm
Lokalizacja: Katowice

Re: Alarm - awaria syreny

Post autor: Sebastian_M26 »

A niby kogoś ma interesować że zaebali własność banku?
PANIE WŁADZO, MA PAN RACJĘ, NIESTETY ZDARZYŁO MI SIĘ PRZEKROCZYĆ PRĘDKOŚĆ, ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE BYŁO TO BARDZO NIEODPOWIEDZIALNE, ŻE NARAZIŁEM INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU NA NIEBEZPIECZEŃSTWO ALE ... JECHAŁEM SZYBKO, GDYŻ LUBIĘ ZAPIERDALAĆ...
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Alarm - awaria syreny

Post autor: Enriquez »

Dlaczego banku? Nie każdy bierze na kreskę.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: Alarm - awaria syreny

Post autor: Tom-Tdi »

Teraz Kessy się tak prosto kradnie, że już chyba prościej się nie da, a każdy ogarnięty złodziej wyłączy taką syrenę w kilkanaście sekund.
jdef90
Posty: 409
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 08:37
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Alarm - awaria syreny

Post autor: jdef90 »

A propos KESSY, czy w SIII jest możliwość wyłączenia kluczyka? W maździe chyba coś 3 razy naciska się zamykanie i deaktywuje w ten sposób...
ODPOWIEDZ