Nowe głośniki na przód

Puncher_S1
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2017, o 20:56
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)

Nowe głośniki na przód

Post autor: Puncher_S1 »

Panowie i Panie (jeśli są tu jakieś :D ), krótka piłka... Chodzi mi o pomoc w dobraniu przednich głośników w mojej S1. Lewy zaczął trzeszczeć i chciałem wymienić L+P.
Przeczytałem w jednym z wątków stwierdzenie, że głosniki bodajże (Hertz dsk) mogą zagrać gorzej niż seria bo radio jest za słabe... Prawda to? Nie jestem w temacie audio na tyle biegły, żeby niepotrzebnie wpakować się na mine.
Teraz konkrety
-Kwota max 300 (ma nie być lipy, ale też nie oczekuję sali koncertowej w takim przedziale cenowym ;) )
-Pierwsze skrzypce zagra fabryczne radio
-Czy wymieniać gwizdki? Nie wiem, seryjne wydają się być w porządku. Ale jeśli uważacie, że warto... zamontuje nowe


Czekam na propozycję i z góry dzięki za pomoc! Trzymajcie się ekipa! ;)
Awatar użytkownika
JacekRS
Posty: 1420
Rejestracja: 18 gru 2016, o 16:24
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 430PS/535Nm
Imię: Jacek
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Nowe głośniki na przód

Post autor: JacekRS »

DSK to bodajże najsłabsze 2-way Hertz`a. Tak czy siak, bez jakiegokolwiek wzmaka nie zagrają.

TO powinno pod radiem jakoś tam zagrać GMS-960:

http://allegro.pl/woofery-kickbassy-gms ... 94908.html
wojtas13
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2017, o 06:59
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0 AZM (115KM)
Aktualnie: 115
Imię: Wojtek

Re: Nowe głośniki na przód

Post autor: wojtas13 »

Witam serdecznie. Jestem tu nowy i mam pytanie odnośnie radia i głośników przód oraz tył.W moim s1 mam jakieś badziewne radyjko i chciałbym je zmienić na inne.Pytanie jakie radyjko polecacie i czy głośniki które są też wymienić czy zostawić.Chodzi o mp3 i USB żeby było.Jezeli chodzi o finanse to w granicach rozsądku. Z góry dziękuję.
jerry1
Posty: 140
Rejestracja: 28 kwie 2017, o 18:46
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)

Re: Nowe głośniki na przód

Post autor: jerry1 »

Ja do wymogów bym dodał zestaw głośnomówiący na BT
Nie wiem czego po radiu oczekujesz, ale ja swego czasu nabyłem do poprzedniego bolida (octavia I) używkę JVC KD-X50BT. I było jak dla mnie super. Aż żałuję, że w superb mam mfd bo bym sobie od razu wymienił a tak poszło do małżonki ....
W octavii głośniki były za słabe na to radio, więc włączone miałem ograniczenie mocy (jest taka funkcja).
ODPOWIEDZ