MirrorLink

Devonish
Posty: 78
Rejestracja: 17 cze 2011, o 15:37
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Lokalizacja: małopolskie

Re: MirrorLink

Post autor: Devonish »

Zamiast aplikacji Back Button (działa tylko klawisz wstecz) zainstalujcie "Simple Control" - działają przyciski wstecz, home i ostatnie aplikacje. Dodatkowo można ustawić, aby te przyciski minimalizowały/zwijały się po kilku sekundach do okrągłej ikonki z trzema kropkami. Uzyskałem poziomy wygląd pulpitu z wszystkimi ikonami poprzez używanie Nova Launcher (minus taki, że w androidauto nie ma pokazanej pogody). Co najlepsze można używać wtedy dwa telefony po bluetooth (na android auto tylko jeden telefon).
ppietn
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2015, o 01:25
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Imię: Patryk

Re: MirrorLink

Post autor: ppietn »

to ja mam jeszcze pytanie co zrobić aby komunikaty z google maps nie rozłączały mi radia gdy jestem pod mirrorlinkiem?
pmi
Posty: 233
Rejestracja: 17 sty 2016, o 06:41
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: MirrorLink

Post autor: pmi »

czesćć, podeślijcie proszę źródło lub wersję apki. Pobrałem z Play Stora na 3 telefony (LG-NExus, HTC M8, Zebra TC56) i na wszystkich mam komunikat że to działa na telefonach LG tylko (na Nexusie to samo). Może zabezpieczyli ostatnią wersję żeby nie dawała się uruchomić.
Awatar użytkownika
arecki1338
Posty: 216
Rejestracja: 30 paź 2016, o 18:34
Samochód: Superb III
Rocznik: 2017
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)

Re: MirrorLink

Post autor: arecki1338 »

Tak ma być, podłącz telefon do samochodu kablem i wybierz Ml, uruchomi się samo.
pmi
Posty: 233
Rejestracja: 17 sty 2016, o 06:41
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: MirrorLink

Post autor: pmi »

aaa, super. dzięki
Radic
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 09:12
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: MY2017
Lokalizacja: Trojmiasto

Re: MirrorLink

Post autor: Radic »

Po ostatniej aktualizacji OBD Eleven, pojawiła się nowa adaptacja: "Mirrorlink in Motion". Koszt dblokowania to 100 kredytów.

Wysłane z mojego S7 Edge przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Elninjo
Posty: 692
Rejestracja: 23 sie 2016, o 08:06
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 240 / 430
Imię: DarYush
Kontakt:

Re: MirrorLink

Post autor: Elninjo »

Radic pisze:Po ostatniej aktualizacji OBD Eleven, pojawiła się nowa adaptacja: "Mirrorlink in Motion". Koszt dblokowania to 100 kredytów.

Wysłane z mojego S7 Edge przy użyciu Tapatalka
Czyli co to ma robić?
Radic
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 09:12
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: MY2017
Lokalizacja: Trojmiasto

Re: MirrorLink

Post autor: Radic »

Elninjo pisze:
Radic pisze:Po ostatniej aktualizacji OBD Eleven, pojawiła się nowa adaptacja: "Mirrorlink in Motion". Koszt dblokowania to 100 kredytów.

Wysłane z mojego S7 Edge przy użyciu Tapatalka
Czyli co to ma robić?
Chyba tyle samo co Video in Motion, tyle że odblokowuje jedynie Mirrorlink... :)

Wysłane z mojego S7 Edge przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2343
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: MirrorLink

Post autor: siemi1 »

Radic pisze:Po ostatniej aktualizacji OBD Eleven, pojawiła się nowa adaptacja: "Mirrorlink in Motion". Koszt dblokowania to 100 kredytów.

Wysłane z mojego S7 Edge przy użyciu Tapatalka
@przemoka to w takim raziw budzetowa opcja opcja do amundsenow:
/bolero :)


Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2976
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: MirrorLink

Post autor: orlik »

Podłączyłem jakiegoś nowego Samsunga (tyle wiem, że to nie ,,eSka" a jak odpaliło to zapomniałem sprawdzić co to za model :),
ściągnąłem LG Mirror i wszystko hula jak talala (Nie działa tylko nc+go :( pokazuje czarny ekran). Wyświetla 1:1, działa podczas jazdy, a więc rok musiałem na to czekać :evil: bo na P8 lite nic nie hulało, a kabel ten sam.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13577
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: MirrorLink

Post autor: Enriquez »

To jaki trn szajsung?
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2976
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: MirrorLink

Post autor: orlik »

Właśnie sprawdziłem: Galaxy A5 - numer modelu SM-a500FU, android 6.0.1

Na poprzednim:
Samsung Galaxy Core SM-G350 oraz Huawei P8 Lite niestety nie hulało.

Właśnie wyczytałem, że kolega RR ten sam model podłączył i załączył filmik - potwierdzam u mnie jest identycznie.
RR, widziałem na filmie, że uruchamiałeś nc+go, ale powiedz czy ostatecznie to działa? U mnie po uruchomieniu i wybraniu kanału robi się czarny ekran i nie działa.
RR
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2017, o 10:57
Samochód: Superb III
Silnik: 1.6TDI (120KM)

Re: MirrorLink

Post autor: RR »

Cześć
Szczerze mówiąc to wczesniej (przed nagrywaniem filmiku) nie uruchamialem nc+ w trakcie jazdy. Podczas nagrywania spontanicznie to włączyłem żeby pokazać ze można, ale też nie grzebalem dalej, tylko tyle co na filmie. Jak zglosiles problem to próbowałem to u siebie uruchomić dalej ( oprócz ekranu startowego) i również miałem z tym problem.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Netlis
Posty: 9
Rejestracja: 4 lip 2017, o 21:14
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Gregor

Re: MirrorLink

Post autor: Netlis »

Dziś udało się połączyć Samsunga S8 poprzez Car Mode aplikacja powoduje ze Yanosik jest widoczny z ikonami zgłoszeń zagrożeń jest na ekranie mojego auta. Podłączenie przez kabel i w/w apke. Poza tym nie wycisza radia, nie ingeruje w audio auta. Fakt dość długo się ładuje po uruchomieniu ale jest to czego oczekiwałem...
Awatar użytkownika
jimw
Posty: 388
Rejestracja: 13 kwie 2017, o 10:58
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: MirrorLink

Post autor: jimw »

Hej!

Ja dzisiaj zrobiłem test na 3 telefonach marki Samsung:
1. Galaxy S6 z Androidem 7.0
2. Galaxy A5 2017 z Androidem 6.0.1
3. Galaxy A5 2016 z Androidem 6.0.1

W samochodzie nie było nic robione przez OBD ani VCDSem (w szczególności nie odblokowywałem VIM).
Poniżej moje obserwacje:

1. Na S6 LG Mirror Drive mi się nie uruchamia po podpięciu tel. do samochodu. Na Columbusie widnieje komunikat: "Aplikacji nie udało się uruchomić lub aplikacja nie działa". Natomiast gdy zainstalowałem aplikację RockScout mogę użyć tricku z nie wybieraniem źródła dźwięku i wtedy udaje mi się wyświetlić ekran telefonu na Columbusie, ale tylko na postoju. Podczas jazdy jest jedynie dźwięk z uruchomionych na postoju aplikacji.
2. Na A5 2017 LG Mirror Drive uruchamia się automatycznie po podpięciu telefonu. Obraz niestety znika gdy auto rusza.
3. Na A5 2016 wszystko działa jak koledze RR. Po podpięciu telefonu automatycznie uruchamia się LG Mirror Drive i ekran telefonu jest widoczny na Columbusie również podczas jazdy bez względu na uruchomioną aplikację.

Także takie buty.

Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ