kamera cofania "high"z s3 w s2 kombi

woodoo
Posty: 30
Rejestracja: 16 lis 2016, o 20:18
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.6TDI CAYC (105KM)
Aktualnie: Green Active 2014
Lokalizacja: Wrocław

kamera cofania "high"z s3 w s2 kombi

Post autor: woodoo »

witam,
zdobyłem kamerę cofania z s3 "high" (szara wtyczka) : 3V0 827 566 - kamera cofania w klamce klapy z mikroprzełącznikiem i spryskiwaczem , oraz odpowiedni sterownik:5N0 907 447 kamery cofania "high" (skręcane linie)
No i chciałbym to podłączyć do columbusa w mojej s2 po lifcie z parktronikiem przód i tył.
z różnych stron słyszę sprzeczne opinie, jedni mówią, że to niemożliwe, bo w s2 nie była przewidziana i powinienem założyć "low", inni, że żaden problem.
no i mam zagwozdkę :?:

czy ktoś już próbował takiego moda lub wie konretnie jakie problemy mogą wystąpić?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5802
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: kamera cofania "high"z s3 w s2 kombi

Post autor: pab567 »

Moim zdaniem nie ma szansy - w S3 CAN chodzi na 500kHz a w S2 na 100kHz, dodatkowo ma inne ramki.
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: kamera cofania "high"z s3 w s2 kombi

Post autor: Łuki_ssuperb »

Jakby Ci się nie udało zamontować a chciałbyś się jej pozbyć to chętnie kupię :-)
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: kamera cofania

Post autor: CLO27 »

Łuki_ssuperb pisze:Jakby Ci się nie udało zamontować a chciałbyś się jej pozbyć to chętnie kupię :-)
:lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: kamera cofania "high"z s3 w s2 kombi

Post autor: gachul »

woodoo pisze:witam,
zdobyłem kamerę cofania z s3 "high" (szara wtyczka) : 3V0 827 566 - kamera cofania w klamce klapy z mikroprzełącznikiem i spryskiwaczem , oraz odpowiedni sterownik:5N0 907 447 kamery cofania "high" (skręcane linie)
No i chciałbym to podłączyć do columbusa w mojej s2 po lifcie z parktronikiem przód i tył.
z różnych stron słyszę sprzeczne opinie, jedni mówią, że to niemożliwe, bo w s2 nie była przewidziana i powinienem założyć "low", inni, że żaden problem.
no i mam zagwozdkę :?:

czy ktoś już próbował takiego moda lub wie konretnie jakie problemy mogą wystąpić?

pozdrawiam
do S2 tez były kamery ze skretnymi liniami ale całkiem inne... sterownik chowany chyba był za lewą tylna lampa... tak mnie sie cos zdaje
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
spacewalker
Posty: 231
Rejestracja: 29 lip 2014, o 18:09
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 184KM 420Nm
Imię: Marcin
Lokalizacja: LDZ

Re: kamera cofania "high"z s3 w s2 kombi

Post autor: spacewalker »

woodoo pisze:witam,
zdobyłem kamerę cofania z s3 "high" (szara wtyczka) : 3V0 827 566 - kamera cofania w klamce klapy z mikroprzełącznikiem i spryskiwaczem , oraz odpowiedni sterownik:5N0 907 447 kamery cofania "high" (skręcane linie)
No i chciałbym to podłączyć do columbusa w mojej s2 po lifcie z parktronikiem przód i tył.
z różnych stron słyszę sprzeczne opinie, jedni mówią, że to niemożliwe, bo w s2 nie była przewidziana i powinienem założyć "low", inni, że żaden problem.
no i mam zagwozdkę :?:

czy ktoś już próbował takiego moda lub wie konretnie jakie problemy mogą wystąpić?

pozdrawiam
5N0 907 441 a nie 5N0 907 447
Jak sterownik z liniami skrętnymi , to zwykła kamera dedykowana do tego sterownika z tego rocznika
....
ODPOWIEDZ