MirrorLink

barteka3
Posty: 481
Rejestracja: 19 lut 2015, o 12:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: BArtek
Lokalizacja: RP

Re: MirrorLink

Post autor: barteka3 »

pab567 pisze:Moim zdaniem najmniej problemów sprawia HTC One M8.

htc car jest niezły i tylko na htc [bo na innych "nie działa odtwarzacz muzyczny, czy pogoda"] - jednak jak dla mnie, po wielu testach najlepszą apką obecnie jest "AutoMate" [zarys podobny do "AndroidAuto" ale jest dużo bardziej rozwinięty]
barteka3
Posty: 481
Rejestracja: 19 lut 2015, o 12:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: BArtek
Lokalizacja: RP

Re: MirrorLink

Post autor: barteka3 »

pab567 pisze:barteka3 Ty chyba brałeś od mnie ten unlocker, dobrze pamiętam?
yes sir
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5802
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: MirrorLink

Post autor: pab567 »

I jak rozumiem sprawdza się?
barteka3
Posty: 481
Rejestracja: 19 lut 2015, o 12:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: BArtek
Lokalizacja: RP

Re: MirrorLink

Post autor: barteka3 »

daje rade :)
DżejDżej
Posty: 103
Rejestracja: 16 paź 2015, o 10:47
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: JJ
Lokalizacja: GKW

Re: MirrorLink

Post autor: DżejDżej »

Właśnie testowałem MirrorLinka z modułem Martosa - działa, wszystko ładnie pięknie i ekranu nie wyłącza
Tyle że sam ML jest słabo zaimplementowany. Przy CarPlay czy AndroidAuto dźwięki są ładnie nakładane na to co akurat leci w głośnikach, więc można słuchać spokojnie radia samochodowego czy muzy z USB / SD.
Natomiast ML wycina całkowicie to co jest w tle, zwyczajnie zmienia źródło dźwięku na telefon i nie powraca do poprzedniego stanu.

A telefon jaki testowałem to stara rozwalona Xperia Z3 Compact, działa super pokazując 1:1 na ekranie Columbusa to co jest w telefonie.
AA też działa na nim bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: MirrorLink

Post autor: Tom-Tdi »

DżejDżej pisze:A telefon jaki testowałem to stara rozwalona Xperia Z3 Compact, działa super pokazując 1:1 na ekranie Columbusa to co jest w telefonie.
AA też działa na nim bardzo dobrze.
ej ej, nie aż taki stary - sam używam ;)
wolver
Posty: 32
Rejestracja: 16 sie 2016, o 18:49
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: MirrorLink

Post autor: wolver »

Samsung note 4 na columbusie z aplikacją od lg nie działa. Kilka razy pyta o pozwolenie na dostęp do telefonu a potem błąd rutera usb
wolver
Posty: 32
Rejestracja: 16 sie 2016, o 18:49
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: MirrorLink

Post autor: wolver »

Dzisiaj po odbiorze telefonu z serwisu i przywróceniu aplikacji z googla (lg mirror drive) po podłączenie nota kablem mirrorlink 1:1 sam się włączył i działa podczas jazdy!
buba666
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2016, o 19:45
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: MirrorLink

Post autor: buba666 »

Witam
Czy ktoś ma doświadczenia z HTC 10 z android 7.0?
U mnie nie działa żadna z dedykowanych aplikacji HTC, i nie udało mi się znaleźć Android Auto dla Nougat 7.0
slavi
Posty: 16
Rejestracja: 27 maja 2013, o 20:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: MirrorLink

Post autor: slavi »

buba666 pisze:i nie udało mi się znaleźć Android Auto dla Nougat 7.0
Tu sa wszystkie
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc ... 9-release/
buba666
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2016, o 19:45
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: MirrorLink

Post autor: buba666 »

Widziałem ten mirror i max android 6.0 udało mi się znaleźć.. który podczas instalacji wykłada się z informacją że nie jest kompatybilny..
buba666
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2016, o 19:45
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: MirrorLink

Post autor: buba666 »

Ok sprawdziłem CPU i teraz działa, thx.
Radic
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 09:12
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: MY2017
Lokalizacja: Trojmiasto

Re: MirrorLink

Post autor: Radic »

Mam odblokowane VIM (OBD11) i do obslugi mirrorlink uzywam dodatkowo zainstalowanej w telefonie aplikacji RockScout (posiada certyfikat Mirrorlink). U mnie dziala lepiej niz przy rozwiazaniu z aplikacja LG Mirror Drive. Telefon laczy sie za kazdym razem, bez komunikatow o bledzie polaczenia i braku rozpoznania telefonu. Yanosik smiga jak nalezy a to bylo dla mnie priorytetem.

Sluchawka Samsung S7 Edge, Android 7.0
MI
Posty: 29
Rejestracja: 1 mar 2012, o 20:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: O3 1,6TDI 110KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: MirrorLink

Post autor: MI »

@Radic a jak z rozłączaniem się w czasie korzystania. U mnie zdarzają sie niespodziewane przerwania.. Najgorsze jest, ze nie moze się polaczyc automatycznie ponownie jak rozmawiam przez inny tel po bluetooth. Wyświetla się, że w trakcie rozmowy usluga [MirrorLink] jest niedostępna.
Zastanawiam sie czy to kwestia radia (pierwsza wersja Bolero że Smartlink) czy moze da się cos z tym jeszcze zrobić..
Radic
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 09:12
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: MY2017
Lokalizacja: Trojmiasto

Re: MirrorLink

Post autor: Radic »

MI pisze:@Radic a jak z rozłączaniem się w czasie korzystania. U mnie zdarzają sie niespodziewane przerwania.. Najgorsze jest, ze nie moze się polaczyc automatycznie ponownie jak rozmawiam przez inny tel po bluetooth. Wyświetla się, że w trakcie rozmowy usluga [MirrorLink] jest niedostępna.
Zastanawiam sie czy to kwestia radia (pierwsza wersja Bolero że Smartlink) czy moze da się cos z tym jeszcze zrobić..
Nie mam problemow z nieoczekiwanym rozlaczeniem. W trakcie rozmowy telefonicznej na wyswietlaczu Infotaiment mam detale zwiazane z prowadzeniem rozmowy wiec sila rzeczy system przelacza sie w automacie z mirrorlink na phone. Po zakonczonej rozmowie wystarczy kliknac fizyczny przycisk <MENU> i dotykowo "Mirrorlink". I ponownie mam dostep do ekranu mirrorlink (bez zadnych dodatkowych potwierdzen w telefonie).

Wysłane z mojego S7 Edge przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ