Humor

Tematy nie związane z Superbem
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Humor

Post autor: szms »

Ale ja nie podważam pomysłu... nie wpadł pan Owisak, bo pan Owsiak jest twarzą przedsięwzięcia. :D

To tak jakbyś mówił, że szczypior jest prezesem superbclub.pl... to po prostu nasz pupil :mrgreen:

Chwała mu za to, a innym fundacjom się nie daje, bo ONI KRADNO DLA SIEBIE PINIONCE :lol:

TYLKO OWSIAK FOREVER...


to mnie tylko irytuje, sam staram się pomagać jak mogę, ale to nie znaczy, że przyklepię wszystko jak leci. :roll:
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Humor

Post autor: CLO27 »

szms pisze:Ale ja nie podważam pomysłu... nie wpadł pan Owisak, bo pan Owsiak jest twarzą przedsięwzięcia. :D

To tak jakbyś mówił, że szczypior jest prezesem superbclub.pl... to po prostu nasz pupil :mrgreen:

Chwała mu za to, a innym fundacjom się nie daje, bo ONI KRADNO DLA SIEBIE PINIONCE :lol:

TYLKO OWSIAK FOREVER...


to mnie tylko irytuje, sam staram się pomagać jak mogę, ale to nie znaczy, że przyklepię wszystko jak leci. :roll:
Do zarzutów o zżeranie biednym się nie odniosłeś więc orzeczenie jedno - winny :P
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Humor

Post autor: szms »

Nie odniosłem się, bo nie ma o czym gadać... jak wolontariusz chce mieć trochę czystsze sumienie to musi od siebie dołożyć trochę. Jak chodziłem na świetlicę dla dzieci z patologicznych rodzin to dzieciakom organizowali wypady chociażby do kina i była kasa z jakiś środków Caritasa, część dorzucali jacyś prywatni, a np. na bilety dla dzieci już nie było to się opiekunowie wolontariusze zrzucali, żeby pojechać do tego kina. I tak to wyglada. W hospicjum byłem 2 czy 3 dni, ale psychicznie nie dałem rady oglądać jak dookoła wszyscy w mękach umierają, a nie ma do końca na lekarstwa, lekarze wpadali jak do trzody, coś pomacać, zgarnąć hajs i tyle. Może i byli tacy, którzy robili to za free, ale ja przez te kilka dni nie poznałem. Tam to po prostu agonia, dla takich umierających ludzi pieniędzy nie ma.

I mam odniesienie, bo byłem wolontariuszem w sumie w 4 miejscach w tym 3 prowadzonych przez księży, ale... nie odczułem żadnej różnicy... wiem, że sa księża i księża, miałem może to szczęście, ze trafiałem na fajnych gości.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Humor

Post autor: CLO27 »

szms pisze:Nie odniosłem się, bo nie ma o czym gadać... jak wolontariusz chce mieć trochę czystsze sumienie to musi od siebie dołożyć trochę. Jak chodziłem na świetlicę dla dzieci z patologicznych rodzin to dzieciakom organizowali wypady chociażby do kina i była kasa z jakiś środków Caritasa, część dorzucali jacyś prywatni, a np. na bilety dla dzieci już nie było to się opiekunowie wolontariusze zrzucali, żeby pojechać do tego kina. I tak to wyglada. W hospicjum byłem 2 czy 3 dni, ale psychicznie nie dałem rady oglądać jak dookoła wszyscy w mękach umierają, a nie ma do końca na lekarstwa, lekarze wpadali jak do trzody, coś pomacać, zgarnąć hajs i tyle. Może i byli tacy, którzy robili to za free, ale ja przez te kilka dni nie poznałem. Tam to po prostu agonia, dla takich umierających ludzi pieniędzy nie ma.
:(
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Humor

Post autor: szms »

Też mam w pamięci taki moment, jak dzieci z patologicznych rodzin jechały na tydzień "za miasto" autobus miał zagwarantować jakiś prywatny sponsor, w dzień wyjazdu okazało się, że się wycofał, wszystko pozałatwiane, ksiądz, który to organizował, bez wahania wyłożył 1000 zł i dzieci pojechały. A przecież klecha mógł powiedzieć, że ma to w dupie. Może nie brzmi to jakoś super, ale wtedy to na mnie zrobiło wrażenie, bo on już wcześniej dużo w to wpakował pracy i kasy.

Ale jak te dzieciaki się do niego lepiły, fakt, że z patologicznych rodzin, to pewnie jak ojca go traktowały...

wieszały mu się na szyi, skakały, a więc pewnie dzisiaj mainstreamowo - pedofil ;)

W sumie pamiętam te dzieciaki i księdza, który już jest całkowicie gdzie indziej, to one nadal mają z nim zdjęcia, widać, że komentują mu zdjęcia... a to minęło już pewnie z 3-4 lata jak nie lepiej... więc jakieś tam dobro wraca.

Dobra chooj trochę zbyt nostalgicznie jak na wątek "humor" :D
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Humor

Post autor: Camillinhio »

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
JanuszSz
Posty: 1024
Rejestracja: 21 sty 2014, o 22:17
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: 150
Lokalizacja: Lublin

Re: Humor

Post autor: JanuszSz »

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: Humor

Post autor: leszekmw »

Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Humor

Post autor: marcin wroclaw »


Poza tym - dajesz? Nie narzekaj, bo dając ufasz, dajesz im legitymację do działania. Nie dajesz - niech cię dupsko nie boli, bo jak tańczą to nie za twoje, tylko za cudze i to wolną wolą dane a nie z administracyjnego przymusu.
Jak bardzo trzeba byc yebnietym, zeby używać takich argumentów???
Marcin
Obrazek
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Humor

Post autor: CLO27 »

marcin wroclaw pisze:

Poza tym - dajesz? Nie narzekaj, bo dając ufasz, dajesz im legitymację do działania. Nie dajesz - niech cię dupsko nie boli, bo jak tańczą to nie za twoje, tylko za cudze i to wolną wolą dane a nie z administracyjnego przymusu.
Jak bardzo trzeba byc yebnietym, zeby używać takich argumentów???
Hehe ale odkopałeś posta :p
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Foton

Re: Humor

Post autor: Foton »

Tyle czasu dojrzewal wkurw w Marcinie :)
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Humor

Post autor: marcin wroclaw »

;)
Marcin
Obrazek
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: Humor

Post autor: leszekmw »

takie sobie , ale..
https://youtu.be/FZUyH3Fe1yk
Awatar użytkownika
JanuszSz
Posty: 1024
Rejestracja: 21 sty 2014, o 22:17
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: 150
Lokalizacja: Lublin

Re: Humor

Post autor: JanuszSz »

Obrazek
Awatar użytkownika
Gonzo
Posty: 336
Rejestracja: 3 lut 2013, o 20:24
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)

Re: Humor

Post autor: Gonzo »

Szukałem sobie hobbystycznie trifidów i trochę się zdziwiłem tym co w sklepie skody zobaczyłem. Wrzucam tutaj, bo inaczej tego jak humor sklasyfikować nie można, widać z akcesoriami skoda też jest na drodze do segmentu premium :lol:
http://www.sklep.skoda.pl/pl/sklep/p/14 ... rifid.html
Głosuj na mnie wtedy dostaniesz
prawie za darmo każde śniadanie
Człowiek na odpowiednim miejscu
powiedzie ciebie ku szczęściu
Kult "Kesitszen kepet onmagarol"
ODPOWIEDZ