Sytuacja ...komp zwariował

szczypiorek

Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: szczypiorek »

Tj ESP ecr i uj wie co jeszcze wyłączone ( tj wszystko na zero ).. no i zaczynam się obracać na parkingu karuzela uśmiech na mordzie....Simply fan...

A tu po chwili cała choinka błędów... tj ESP start stop i wszystkie inne układy pokazują błąd... karuzela trwała z 5 obrotów...

PYTANIE CZY TEŻ TAK MIELIŚCIE...tj teraz wszystko wróciło do normy ale w poprzednim superbie jak sobie "jezdzilem" nic takiego nie wyskoczyło...

Jedoosiowce zamilknac i nie wypowiadać się... Clo to do Ciebie i kolezkow
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: Tom-Tdi »

Wygląda jakby ABS/ESC się zgubił, ale najlepiej było by błędy zobaczyć bo przyczyna może całkiem gdzie indziej leżeć. Podpinales może kompa - jakie błędy wypluł??
Ja nie miałem okazji się pobawić bo póki co mało śniegu jest u mnie, ale piramida na pewno opanował ten manewr do perfekcji, ( gachul też chyba na zlocie gdzieś po polach jeździł).
szczypiorek

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: szczypiorek »

Nie mam kompa tj programu ani kabla, odrazu jak przestałem się kręcić wszystko wróciło do normy tj wydaje mi się że jakoś on szukał że coś się dzieje nie tak i chciał zaradzić ale nie dał rady ... tak czy siak korcie mnie żeby w drodze do przedszkola raz jeszcze poszaleć przed odbiorem dzieci...
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: Łuki_ssuperb »

Hehe ma focha na właściciela ;-) i dał mu pretekst do następnego wątku :lol:
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: CLO27 »

szczypiorek pisze:Tj ESP ecr i uj wie co jeszcze wyłączone ( tj wszystko na zero ).. no i zaczynam się obracać na parkingu karuzela uśmiech na mordzie....Simply fan...

A tu po chwili cała choinka błędów... tj ESP start stop i wszystkie inne układy pokazują błąd... karuzela trwała z 5 obrotów...

PYTANIE CZY TEŻ TAK MIELIŚCIE...tj teraz wszystko wróciło do normy ale w poprzednim superbie jak sobie "jezdzilem" nic takiego nie wyskoczyło...

Jedoosiowce zamilknac i nie wypowiadać się... Clo to do Ciebie i kolezkow
Ale że co? Że nie wiem czemu tak jest bo mam ośkę? Hehehe chciałem choć raz zaskoczyć i powiedzieć co to znaczy a jak nie chcesz to....:P
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
szczypiorek

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: szczypiorek »

CLO27 pisze:
szczypiorek pisze:Tj ESP ecr i uj wie co jeszcze wyłączone ( tj wszystko na zero ).. no i zaczynam się obracać na parkingu karuzela uśmiech na mordzie....Simply fan...

A tu po chwili cała choinka błędów... tj ESP start stop i wszystkie inne układy pokazują błąd... karuzela trwała z 5 obrotów...

PYTANIE CZY TEŻ TAK MIELIŚCIE...tj teraz wszystko wróciło do normy ale w poprzednim superbie jak sobie "jezdzilem" nic takiego nie wyskoczyło...

Jedoosiowce zamilknac i nie wypowiadać się... Clo to do Ciebie i kolezkow
Ale że co? Że nie wiem czemu tak jest bo mam ośkę? Hehehe chciałem choć raz zaskoczyć i powiedzieć co to znaczy a jak nie chcesz to....:P
Ale żeby już nie pisać i nie komentować to nie dałeś rady... jesteś jak sraczka u dziecka...chcesz smekte ? Wyślę tobie [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND COLD SWEAT]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
szczypiorek

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: szczypiorek »

Łuki_ssuperb pisze:Hehe ma focha na właściciela ;-) i dał mu pretekst do następnego wątku :lol:
A może masz rację

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: CLO27 »

No wiesz jak cały czas durne tematy zakładasz, że pierdniesz, że się rozpłakałeś bo okruszki miałeś, że się esp zaświeciło to raczej ty jesteś jak sraczka która jeszcze stała się hamska....spam jest tu na porządku dziennym, ale twoje wycieczki jakieś bo nie umiesz nad sobą panować czyli spierdalać z wątku itp. świadczą tylko o tobie :mrgreen: Jak nie chcesz żeby komentować wątki ich nie zakładaj bezsensu....nie chcesz widzieć co się pisze masz taką opcje u siebie w panelu użytkownika. Nie denerwuj się marcinku bo żyłka zrobi pyk i rodzinka na pogrzeb będzie musiała twoje autko opchnąć :mrgreen:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
szczypiorek

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: szczypiorek »

CLO27 pisze:No wiesz jak cały czas durne tematy zakładasz, że pierdniesz, że się rozpłakałeś bo okruszki miałeś, że się esp zaświeciło to raczej ty jesteś jak sraczka która jeszcze stała się hamska....spam jest tu na porządku dziennym, ale twoje wycieczki jakieś bo nie umiesz nad sobą panować czyli spierdalać z wątku itp. świadczą tylko o tobie :mrgreen: Jak nie chcesz żeby komentować wątki ich nie zakładaj bezsensu....nie chcesz widzieć co się pisze masz taką opcje u siebie w panelu użytkownika. Nie denerwuj się marcinku bo żyłka zrobi pyk i rodzinka na pogrzeb będzie musiała twoje autko opchnąć :mrgreen:
Kolego nie tym tonem w pierwszym poście prosiłem nie wypowiadaj się jak nie masz nic do powiedzenia... a post ten dotyczy nie tylko ESP... ESP nadzieniem że było w trybie OFF ... wyłączone całkowicie...

Dlatego się pytam czy ktoś tak miał jak kręcił się wokoło własnej osi że wypaliło mu tyle błędów?

Dzięki clo ....za twoje nic nie wynoszące wypowiedzi i jednocześnie proszę o niewypowiafanie się jak nie masz nic do powiedzenia sensownego.



Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: CLO27 »

Nie ma sprawy sraczko :mrgreen:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
szczypiorek

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: szczypiorek »

Panie Clo widział Pan smile face na końcu wypowiedzi o sraczce... to weź Pan na luz... załóż dres idź na świeże powietrze ja właśnie na nim stoję

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: CLO27 »

szczypiorek pisze:Panie Clo widział Pan smile face na końcu wypowiedzi o sraczce... to weź Pan na luz... załóż dres idź na świeże powietrze ja właśnie na nim stoję

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ok sraczko [smile face] dzięki za radę, biorę na luz, a dresu nie mogę bo jeszcze parę godzinek w robocie.......... :cry:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
szczypiorek

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: szczypiorek »

Clo wykaz się mądrością i odpuść głupiemu...pamiętaj że nie wszystko siła załatwisz na tym świecie.

Ok Pany sprecyzuje:

ESP totalnie off funkcja zmodyfikowana wcześniej vcds em

360 wg własnej osi 4-5 obrotów

Choinka błędów

Testować póki śnieg leży bo niewiem czy to błędy czy komp ostatkiem sił chciał coś zdziałać aby powrócić do normalności... jeździłem potem trochę po wiosce tudzież miescie i nic wszystko ok
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: Tom-Tdi »

Taką choinkę miałem ostatnio jak aku odpiałem, też ESP i wszystkie asystenty zaczęły walić błędami, ale po ruszeniu wszystko zgasło.

Ps. Jak by co to mam już popcorn, chłopaki :D
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sytuacja ...komp zwariował

Post autor: Łuki_ssuperb »

Ee to poczekajcie na mnie tak z pół godzinki bo wracam do domu i tez popcorn ogarnę ;-)
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
ODPOWIEDZ