Android Auto - kompatybilne telefony

szczypiorek

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: szczypiorek »

A ktoś to używa z Columbusem jakieś spostrzeżenia
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: CLO27 »

Jeżeli chodzi o aa to używałem tego zarówno z s7 edge, s6 edge i s5 działa bez zarzutu ...
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
szczypiorek

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: szczypiorek »

Dzięki jutro mam nadzieje ze to sprawdzę tylko jeszcze pytanie jaka aplikacje trzeba ściągnąć jeżeli wygodę trzeba coś instalować?
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: CLO27 »

było tu wcześniej strona nawet.....
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
jkp002
Posty: 150
Rejestracja: 12 sie 2016, o 11:58
Samochód: Superb III combi
Rocznik: 2016
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Imię: Janek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: jkp002 »

ursus pisze:
jarecki946 pisze:Wrrr, mam to samo, usługi google się zaktualizowały i przestało działać (próbowałem różne wersje, nawet stare 1.5 sprzed roku). Przeinstalowywanie nic nie daje.
Skasuj dane aplikacji, wywal wszystko, zainstaluj najnowsze 2.0 z APKMirror i odpal Android Auto dopiero w samochodzie po podłączeniu kabla.
Piszesz o AA, czy usługach googlea?
AA.
Miałem tak samo. Nie trzeba czekać z odpaleniem AA dopiero po podłączeniu do samochodu. U mnie nie działało i już miałem zaorać telefon, żeby to jakoś ponownie uruchomić, ale na szczęście nie miałem czasu. Następnego dnia postanowiłem jeszcze raz spróbować siedząc już w aucie i ... poszło od razu. Od tej pory działa bez problemu. Mam także zainstalowanego Yanosika i faktycznie są w tle komunikaty głosowe z tej aplikacji. Całość działa dość dobrze, a obsługa nie jest kłopotliwa - Yanosik odpala się automatycznie po połączeniu BT, AA po podłączeniu kabelkiem USB. Pewnie za jakiś czas gógle udostępni AA w PL oficjalnie i będzie jeszcze łatwiej to uruchomić.

Z kasowaniem danych nie jestem pewien co w zasadzie pomogło - usuwałem dane AA, dane Google Play i dane Google Play Services i dalej nie działało, a następnego dnia ruszyło bez problemu i dodatkowych pieszczot. Może gógle coś tam namącił u siebie i musieli to naprawić.
Awatar użytkownika
Elninjo
Posty: 692
Rejestracja: 23 sie 2016, o 08:06
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 240 / 430
Imię: DarYush
Kontakt:

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: Elninjo »

No teraz ja... :)
Ponarzekałem na AA i ML w oddzielnym wątku ale... dzisiaj włączyłem AA i uruchomił się bez problemu (Galaxy S7 EDGE). Jechałem na google mapach a na telefonie działał Yanosik z rejestracją drogi...
Warunek to chyba najpierw uruchomienie co się chce na telefonie bo po podłączeniu do samochodu telefon jest zablokowany i nie da się obsługiwać... (jeszcze to sprawdzę bo dzisiaj nie miałem czasu na dodatkowe weryfikacje)...

Jeszcze jedna uwaga - telefon mocno się grzeje... pewnie powodem jest Ynaosik + przesył danych do samochodu ale taki objaw zauważyłem...
Awatar użytkownika
skipper
Posty: 854
Rejestracja: 3 sty 2015, o 14:34
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: skipper »

SIII L&K 2.0 TSI 220KM viewtopic.php?f=18&t=8480
szczypiorek

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: szczypiorek »

ch... mnie strzela jak mam coś znależć na tym forum tyle jest spamu... miałem dziś s7 edge do dyspozycji włączyłem w nim mirror link no i dupa.

Tj coś mówi że brakuje aplikacji...

myśle że muszę poprosić pab lub innego kumatego w tej dziedzinie o wytłumaczenie łopatologicznie punkt po punkcie. łącznie z wersją aplikacji tak żebym nie musiał spędzać tygodnia łącząc coś co dla innych jest bułką z masłem...

Więc proszę o instrukcję jak to zrobić ...

dzięki
zofdar
Posty: 85
Rejestracja: 20 gru 2013, o 12:52
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Darek
Lokalizacja: Katowice

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: zofdar »

Szczypiorek temat zgłębiony prawie rok temu viewtopic.php?f=59&t=7089&start=75

TYLKO HTC I NIEKTÓRE SONY DZIAŁAJĄ Z MIRRORLINKIEM, ŻADEN SAMSUNG NIE WSPÓŁPRACUJE. MOWA OCZYWIŚCIE O OBRAZIE 1:1
szczypiorek

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: szczypiorek »

Ok tak jest zgłębiony ze jednemu działa a drugiemu nie

Jadę za godzinę do sklepu i niewiele czy brać czy nie s7 EDGE dajcie znać co jest najlepsze do Columbus z nowych modeli tele PROSZE bo ch... Mnie strzela.
Awatar użytkownika
wbi
Posty: 634
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 07:33
Samochód: Inny
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Legnica

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: wbi »

mam s7 edge i dziala mi Android auto z mapami google działa telefon dziala spotify i mnie wystarczy
barteka3
Posty: 481
Rejestracja: 19 lut 2015, o 12:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: BArtek
Lokalizacja: RP

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: barteka3 »

zofdar pisze:Szczypiorek temat zgłębiony prawie rok temu viewtopic.php?f=59&t=7089&start=75

TYLKO HTC I NIEKTÓRE SONY DZIAŁAJĄ Z MIRRORLINKIEM, ŻADEN SAMSUNG NIE WSPÓŁPRACUJE. MOWA OCZYWIŚCIE O OBRAZIE 1:1
i tu sie mylisz

tak było i oficjalnie samsung nie wspiera mirrorlinka 1:1, ale wystarczy zainstalować "LG mirrordrive" i jest mirrorlink 1:1 (na S7 edge)
[już chyba 3x o tym pisałem ale tu jest taki burdel :twisted: , że rozumiem]
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: CLO27 »

szczypiorek pisze:Ok tak jest zgłębiony ze jednemu działa a drugiemu nie

Jadę za godzinę do sklepu i niewiele czy brać czy nie s7 EDGE dajcie znać co jest najlepsze do Columbus z nowych modeli tele PROSZE bo ch... Mnie strzela.
S6 edge też działa....
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: przemoka »

Mój Honor w ogóle nie wspiera Mirror Linka, więc podejrzewam, że bardzo podobnie jest w innych produktach Huawei/Honor. Radzę szukać czegoś w stajni LG/HTC, bo HTC na pewno fajnie działa. Ale skoro koledzy piszą, że S7 jest OK, to pewnie tak jest.
zofdar
Posty: 85
Rejestracja: 20 gru 2013, o 12:52
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Darek
Lokalizacja: Katowice

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: zofdar »

Wbi kogo obchodzi android auto, to tak jak byś lizał lizaka przez papierek. Tematem jest mirror link. Barteka3 zwracam więc honor, mnie nie chciał odpalić po wielu próbach, dlatego przesiadłem się na HTC i wszystko działa idealnie, pod czas jazdy również :)
ODPOWIEDZ