Kessy

Awatar użytkownika
flash
Posty: 337
Rejestracja: 8 sty 2016, o 16:09
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kessy

Post autor: flash »

Ja mam naklejkę zbliżeniową w portfelu i jednocześnie kartę debetową w górnej przegródce. Płacę zwykle poprzez przyłożenie odpowiedniej części portfela do czytnika bez wyciągania czegokolwiek. Raz zdarzyło mi się mieć kartę bliżej naklejki i terminal napisał, żebym przyłożyć tylko jedną na raz : )
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Kessy

Post autor: kamracik »

Ja mam dwie obok siebie i nie zdarzyło mi się jeszcze, aby któryś terminal pisnął, że coś nie gra. Środki ściąga z nich losowo :)
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kessy

Post autor: sko89 »

No to faktycznie platnosci zbliżeniowe karta sa juz tak dopracowane, że mucha nie siada. Przecinanie karty, odcinanie antenek, odcinanie dziurkaczem, pancerne pokrowce. Wpadlem na pomysl, ze dopracuje swoje kessy i odetne antenke, do spodni przyszyje olowiana kieszen a w srodku bede dla zmylki nosil 10 roznych kluczyków. Trudniej bedziebz dziurkaczem i nozem do wykladzin. Ale moze VGP podsunie pomysl. Oczywiscie w ramach gwarancji.
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: Kessy

Post autor: gachul »

sko.... żeby Ci żyłka nie strzeliła...sfolguj już... nie masz kessy to śpij spokojnie. Ja na przykład jak bede zamawiał to na bank biore... moge???
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Kessy

Post autor: whity »

Sko szuka znow dziury w całym
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kessy

Post autor: sko89 »

No nie w calym bo w przediurawionym dziurkaczem. Co mam sfolgowac na 3 strony dopiero dwa wpisy mialem. Cala reszta to wasze nerwowe tłumaczenie sie, Nie moge spac spokojnie bo wlasnie mam kessy i jak tylko bedzie mozna to nastepnym razem nie zamowie. Ale taki wybor daje tylko VW w B8, Skoda zmusza do brania.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Kessy

Post autor: Enriquez »

To sobie to zdemontuj. W 300 pln się zmieścisz.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
Rolnik
Posty: 263
Rejestracja: 18 wrz 2015, o 20:13
Samochód: Superb III
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Maciej
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Kessy

Post autor: Rolnik »

Ale jest to bardzo wygodne. A jak ktoś będzie chciał zwinąć Ci auto to to zrobi. Jedyny sposób żeby spać w miarę spokojnie to albo dobrze ubezpieczyć albo jeździć jakimś trupem i się o niego zbytnio nie martwić. W rolnictwie do tej pory jest taka patologia, że każda marka (prócz Fenda chyba) ma uniwersalny kluczyk. Więc jednym kluczykiem za 25 zł otwierasz i odjezdzasz wiekszoscia ciągników w Polsce. A wartosc tych ciągników czasami znacząco przekracza wartość samochodów osobowych. I jak spać spokojnie?
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Kessy

Post autor: CLO27 »

Nie spać tylko pilnować :lol: Jest to na prawdę bez znaczenia czy masz czy nie masz no może 3 sekundy różnicy więc po co się tym przejmować. Można próbować zakładać inne niestandardowe zabezpieczenia i dopiero one mogą zniechęcić potencjalnego złodzieja tylko dla tego, że mu się nie będzie chciało pierdzielić z takim wozidłem. Jak będzie miał zamówienie na twojego to i tak zarypie więc lepiej życia na martwienie się tym nie tracić :P
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kessy

Post autor: sko89 »

Nic wiecej nie trzeba zakladac. Jak zlodziej sobie upatrzy to niech zabiera i nie zawraca glowy. Nie ma nic gorszego jak zdemolowane auto po nieudolnej kradziezy. Ni go w d.upe ni go w oko. Podstawa to dobre AC a kessy i tak nie lubie. Nadal nie mam torebki i kluczyk w kieszeni mnie uwiera :D CLO obiecal kupic torebke jak mu odpuszcze konfiguracje S3 i B8 a torebki jak nie ma tak nie ma.
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kessy

Post autor: Camillinhio »

:D
Obrazek
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Kessy

Post autor: CLO27 »

sko89 pisze:Nic wiecej nie trzeba zakladac. Jak zlodziej sobie upatrzy to niech zabiera i nie zawraca glowy. Nie ma nic gorszego jak zdemolowane auto po nieudolnej kradziezy. Ni go w d.upe ni go w oko. Podstawa to dobre AC a kessy i tak nie lubie. Nadal nie mam torebki i kluczyk w kieszeni mnie uwiera :D CLO obiecal kupic torebke jak mu odpuszcze konfiguracje S3 i B8 a torebki jak nie ma tak nie ma.
Hehehe dobra kupie ci torebkę jak tak bardzo masz nerwy zszargane tym kessy :lol: Podaj adres :P
Swoją droga jak byś zrzucił brzuszek to kluczyk by przestał uwierać, ale rozumiem wolisz torebkę :lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
flash
Posty: 337
Rejestracja: 8 sty 2016, o 16:09
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kessy

Post autor: flash »

rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kessy

Post autor: rezon »

z punktu widzenia AC - wciąż są dwa kluczyki. Zniszczenia mniejsze niż przy otwarciu śrubokrętem. Wygoda większa. jak będzie zamówienie na auto to choćby miało dziesięć zabezpieczeń i tak odjedzie na lawecie. Więc jako posiadacz kessy stawiam na wygodę i następnym razem - też zamówię, jak się da to jeszcze z "kopanym" bagażnikiem. To nie pierwszy mój samochód z kessy.
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: Kessy

Post autor: Tom-Tdi »

Racja, ale domorosly złodziej bez wysiłku może stać się posiadaczem takiego auta chociażby na części....
ODPOWIEDZ