STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Jacek1976 »

Witam laurin&klemens 2.0 tsi 220km

Proszę o wasze opinie, od momentu wyjazdu z salonu z tylnego zawieszenia (wydaje mi się że to tylne prawe koło ) dochodzą dziwne odglosy, takie uderzanie jakby tępym narzędziem. Oczywiscie pojechałem do serwisu, podregulowali mi klapę bagażnika i stwierdzili że wszystko będzie ok ,niestety dalej nic ,dodaje że dzieję się to tylko na nierownosciach. W drugim serwisie również nic mechanik poruszał zaciski hamulcowe i lewa strona prawie nic nieslychac prawa podczas ruszania stukanie. Czy to może być to ?może ktoś miał podobny problem ? Druga wyłapana usterka to podczas dodawania gazu słychać delikatne dzwonienie, brak dodawania gazu ustępuje, dodawanie gazu dzwoneczki Proszę również o wasze sugestie dziękuję. A tak między nami jestem strasznie zniesmaczony reakcja serwisu, miałem wrażenie że jestem wrogiem a nie klientem Znacie może jakies dobre ASO skody na Dolnym Śląsku
szpirit
Posty: 173
Rejestracja: 2 lip 2015, o 09:18
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: szpirit »

Nie dali auta na jakieś stanowisko do testowania amortyzatorów? Powinny się uwydatnić te stuki.. nie mam doświadczenia z serwisami, ale z tego co czytam to nie można dawać za wygraną i sobie wmawiać różnych rzeczy.. a niemili są po to żebyś ich nie męczył.. to Twoje auto za grubą kasę i musisz walczyć!
chudy
Posty: 1002
Rejestracja: 12 mar 2010, o 22:26
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: napisz skąd jesteś
Kontakt:

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: chudy »

To jest smutne, że trzeba walczyć o to, żeby zajęli się twoim autem, które przecież jest na gwarancji... No ale taka rzeczywistość.
Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Jacek1976 »

niestety żeby usłyszeć stuki doradca serwisu jeździł że mną po nierównej drodze i słuchał co sie dzieje zamiast wstawić auto na diagnostykę zawieszenia ,będę walczył mam nadzieję na rozwiązanie
szpirit
Posty: 173
Rejestracja: 2 lip 2015, o 09:18
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: szpirit »

Powodzenia, sam wiem że pewnie niebawem i mnie czeka użeranie się z nimi.. ważne to nie dać się wyprowadzić z równowagi tylko kulturalnie ciągle domagać się swojego i rozwiązania problemu.
Elegance

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Elegance »

Z lawety spadło :mrgreen:
Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Jacek1976 »

macie jakieś opinie na temat GALL-ICM WROCŁAW MUSZĘ JAKIEGOŚ KUMATEGO MECHANIORA DORWAĆ SŁYCHAĆ Z TYŁU TEPY ODGŁOŚ PODCZAS POWOLNEGO PRZEJEŻDZANIA PRZEZ NP.TORY KOLEJOWE ITP MOJE KOŁA 19 CALI ALE TO CHYBA NIE WINA KÓŁ JA OSOBIŚCIE WCHODZIŁEM DO BAGAŻNIKA I WYDAJE MI SIĘ ZE TO Z KOŁA IDZIE KLAPA SIEDZI NA MIEJSCU PROSZĘ NAPISZCIE CZY WARTO JECHAĆ DO WROCKA
Ostatnio zmieniony 20 sty 2016, o 11:14 przez Jacek1976, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: whity »

Nie krzycz!!!
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Elegance

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Elegance »

:lol: uśmiałem się
Awatar użytkownika
arturkrakow
Posty: 1497
Rejestracja: 14 lip 2014, o 15:36
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: wreszcie odebrany!
Imię: Artur
Lokalizacja: Kraków

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: arturkrakow »

moj idol :) :) "spiewanie, buczenie..." mega :)
Skoda Superb II FL Combi 2.0 TDI 170KM DSG White Moon
wątek mojej kury: GALERIA
wątek o uchwytach magnetycznych: EASYMOUNT i oficjalna strona: WWW.EASY-MOUNT.PL
trochę moich zdjęć: AR2Rphoto
Foton

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Foton »

Toż ci przeciez pisałem na pw juz :-)
Awatar użytkownika
arturkrakow
Posty: 1497
Rejestracja: 14 lip 2014, o 15:36
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: wreszcie odebrany!
Imię: Artur
Lokalizacja: Kraków

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: arturkrakow »

tu mu pisz, chcemy Jacka online!:)
Skoda Superb II FL Combi 2.0 TDI 170KM DSG White Moon
wątek mojej kury: GALERIA
wątek o uchwytach magnetycznych: EASYMOUNT i oficjalna strona: WWW.EASY-MOUNT.PL
trochę moich zdjęć: AR2Rphoto
Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Jacek1976 »

Odwiedziłem kolejny serwis ,rozebrali tylne zawieszenie i dalej stuka ,wysłali opis do skody ,odpisała że do wymiany tuleje metalowe gumowe na wahaczach, myślicie że to może być rozwiązanie problemu ?Serwis ASO Lubin bardzo miłe zaskoczenie polecam , fachowe podejście miła obsługa , od razu przystąpili do przeglądu zawieszenia, a Zgorzelec zaczynał i kończył na regulacji gumowych odbojnikow porażka.
wilkuw
Posty: 164
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 14:04
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: 59-300 Lubin

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: wilkuw »

oo trzba bylo pisac poszedl by gdzies na kawe :) problem tylko ze serwis aso lubin dziala od tygodnia :) i juz im sie L&K spier..

Wogle jak bedziesz lecial na lubin daj znac podlecisz najpierw do mnie i przejedziemy sie z tym stukaniem :)
r5 20vt
Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Jacek1976 »

Wytłumaczę o co chodzi wcześniej byłem w dwóch serwisach i nic dopiero w Lubinie potraktowali mnie jak klienta i zajęli się konkretnie samochodem ,jak chcesz to podaj maila wyślę Ci te odglosy bo je nagrałem i powiesz mi co o tym sądzisz, czy to faktycznie mogą być tuleje wahacza
Ostatnio zmieniony 20 sty 2016, o 11:11 przez Jacek1976, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ