Kto ma MDI

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
pumpa
Posty: 159
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 21:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: 3City

Kto ma MDI

Post autor: pumpa »

Ktos z Was ma zlacze MDI zamontowane fabrycznie w podlokietniku?

Cos mi sie wydaje ze u mnie dealer przykutwil i sam to dolozyl zamiast zamowic w fabryce na etapie produkcji i cos udalo mu sie spaprac mechanicznie przy montazu.

Kupilem kabelek ale gniazdo jest o jakies 3cm za gleboko zeby dalo sie wcisnac.
Awatar użytkownika
marwlaz
Posty: 62
Rejestracja: 16 maja 2012, o 10:26
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Aktualnie: 190 KM
Imię: Mariusz
Lokalizacja: W-wa i okolice

Re: Kto ma MDI

Post autor: marwlaz »

Ja posiadam ale nie mam za głęboko, wtyczka jest normalnie widoczna - swoją drogą to kabelek mogli zrobić trochę dłuższy ale oszczędności i jeszcze raz oszczędności
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Kto ma MDI

Post autor: Misiek Fisiek »

Ja też mam fabryczne i wtyczka jest na wierzchu.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
marwlaz
Posty: 62
Rejestracja: 16 maja 2012, o 10:26
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Aktualnie: 190 KM
Imię: Mariusz
Lokalizacja: W-wa i okolice

Re: Kto ma MDI

Post autor: marwlaz »

Ja teraz zastanawiam się po co montowałem MDI skoro w czasie miesiąca jak posiadam samochód użyłem go tylko raz - dla sprawdzenia czy działa i to byłoby na tyle
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Odp: Kto ma MDI

Post autor: dato »

Ja tam tel ładuje :)
pumpa
Posty: 159
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 21:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: 3City

Re: Kto ma MDI

Post autor: pumpa »

No to piknie, to dealer sam dolozyl i zle zamontowal na dodatek, pelna zenada. Dobrze ze fabrycznego alarmu mi nie montowali sami albo haka.

A k..a specjalnie od razu wszystkie dodatki bralem zeby zaden uczen zawodu mi nie odkrecal tapicerek i nic w nim nie grzebal. W poprzednim aucie polamali mi pare razy tapicerki podczas montazu dodatkow, pobrudzili smarem podsufitke, zostawili slady na listwach od mlotka tapicerskiego.


@#$%^&*.... :evil:
Sebastian
Posty: 110
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 20:58
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kto ma MDI

Post autor: Sebastian »

jak przy odbiorze zobaczę cokolwiek brudnego/połamanego/popsutego/wgnieconego, to odwale taką manianę:

http://www.youtube.com/watch?v=0mrW8en2Jno" onclick="window.open(this.href);return false;
pumpa
Posty: 159
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 21:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: 3City

Re: Kto ma MDI

Post autor: pumpa »

No tak wciskajac pokrywe zlacza zle umocowali samo gniazdo #$%^&

Podlaczylem i dziala z ipodem classic bardzo ale to bardzo przyzwoicie 80GB muzyki pod reka w latwych do nawigacji folderach. Jedyna wada to ipod po wyjeciu kluczyka ze stacyjki nie wylacza sie samoczynnie.

Ale jakosc muzyki, nawigacja, obsluga na plus.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kto ma MDI

Post autor: szms »

Sebastian pisze:jak przy odbiorze zobaczę cokolwiek brudnego/połamanego/popsutego/wgnieconego, to odwale taką manianę:

http://www.youtube.com/watch?v=0mrW8en2Jno" onclick="window.open(this.href);return false;
Kolego, masakra! :D :mrgreen:

Dałbym wiele, żeby zobaczyć taką akcję na żywo! :mrgreen:
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: Kto ma MDI

Post autor: neck99 »

Massakra
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Kto ma MDI

Post autor: sjak »

Panu źle wydano reszty?
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kto ma MDI

Post autor: szms »

ASO nie chciało dać 5% zniżki na swoją robociznę :D
pumpa
Posty: 159
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 21:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: 3City

Re: Kto ma MDI

Post autor: pumpa »

Pare uwag do MDI gdyby ktos szukal info jak to dziala

Swing + kierownica ze sterowaniem + iPod Classic 80GB

Ipod idealnie na sztywno uklada sie w schowku na plasko, nie lata, nie stuka.

iPod uaktywnia sie juz po odblokowaniu fabrycznego alarmu (dostaje napiecie na zlaczu i wybudza go ze spiocha)
iPod nie przechodzi w stan hibernacji po wylaczeniu silnika i nawet nie po wlaczeniu alarmu, musi sam sie jorgnac ze nikt z niego nie korzysta i pojsc spac co roznie trwa bo MDI po wylaczeniu stacyjki parokrotnie laczy sie i rozlacza z iPodem wyswietlajac na jego wyswietlaczu napis MDI. Nie wiem jak to wplynie na stan dysku w iPodzie takie nerwowe pozegnanie z samochodem.

Nie da sie z kierownicy poruszac po katalogach, ogolnie z kierownicy nic poza glosniej ciszej, pauza, nastepny poprzedni utwor, przewiniecie zrobic sie nie da.

Samo poruszanie sie klawiszami po menu Swinga w trybie MDI wzorcowe.

Dziala doskonale przegladanie wedlug playlist, on-the-go, artysty, albumu, gatunku, ostatnio sluchane itp.
Nie wiem jeszcze czy do playlisty ostatnio sluchane dokladaja sie kawalki sluchane w samochodzie czy tylko te poprzez ipoda bezposrednio lub iTunes na MacBooku czy Apple TV

Wszystko dziala szybko i plynnie. Po kliknieciu INFO, mozemy sobie wybrac nazwy wyswietlane, tytul, artysta, album, nazwa pliku. Na DOT matrix wyswietla tylko tytul.

W gornej czesci wyswietlacza radia pokazuje sie cala sciezka w ktorej jestesmy wiec latwo sie nawiguje UP i TOP.

Po wejsciu do samochodu muzyka odtwarza sie dokladnie od tego miejsca i utworu co w momencie wylaczenia stacyjki, czyli zapuszczamy playliste na miesiac i leci...

Nie sprawdzalem jeszcze jak dziala MDI z iphone 3, 3GS i 4S oraz iPadem 3G. Znajde czas to je podlacze.
Moze sie zdarzyc jak z innymi akcesoriami ze zglosi brak trybu zgodnosci i poprosi o przelaczeniw w tryb samolotu.

Dla mnie polaczenie MDI i ipoda genialne. W domu robie sobie playlisty na rozne okazje, lub listy inteligentne automatyczne i potem mozna sobie w trasie sluchac przyjemnie bez reklam plynow do miejsc intymnych lub gatunkow ktorych nie lubimy.
Awatar użytkownika
Mihau
Posty: 119
Rejestracja: 20 mar 2011, o 11:43
Samochód: Inny
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 231@352
Lokalizacja: Syreni Gród!

Re: Kto ma MDI

Post autor: Mihau »

pumpa pisze:Samo poruszanie sie klawiszami po menu Swinga w trybie MDI wzorcowe.
Miałem MDI ze Swingiem i mi się średnio "poruszało" po folderach ale na obecnym Bolero nie mam się do czego przyczepić.
pumpa pisze:Dla mnie polaczenie MDI i ipoda genialne. W domu robie sobie playlisty na rozne okazje, lub listy inteligentne automatyczne i potem mozna sobie w trasie sluchac przyjemnie bez reklam plynow do miejsc intymnych lub gatunkow ktorych nie lubimy.
+1
O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT
Obrazek
pumpa
Posty: 159
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 21:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: 3City

Re: Kto ma MDI

Post autor: pumpa »

Znaleziona wada:

Po każdorazowym uruchomieniu silnika na ekranie mamy widok sciezki a nie nazwa utworu jak sobie wczesniej ustawilismy guzikiem INFO.

Drugi babol to przy iPod Classic przy przesluchiwaniu w opcji MIX ucina pierwsze dwie sekundy utworu.

Trzeci taki ze iPod jest caly czas pod napieciem, i uruchomiony co powoduje co pare tygodni okazjonalny zwis iPoda.
ODPOWIEDZ