Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Misiek Fisiek »

Się obiad w pracy co?
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Elegance

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Elegance »

Miało być obijasz w pracy, ale autokorekta zrobiła swoje.
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Misiek Fisiek »

Miałeś ją podobno wyłączyć.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Elegance

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Elegance »

Ale nie wyłączyłem bo czasem się przydaje. ;)
kadex
Posty: 27
Rejestracja: 4 sie 2012, o 15:51
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: kadex »

Ja mam ostatecznie 173400zł na 154400zł
pjetko
Posty: 344
Rejestracja: 24 sie 2015, o 23:44
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: WPI

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: pjetko »

Combi, ostatecznie 128 851 -> 115 900, wychodzi równe 10%
Hanss
Posty: 15
Rejestracja: 29 wrz 2015, o 19:14
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Hanss »

Super, że trafiłem na te forum....Jestem przed zakupem Superba L&K 2.0 190KM i choć już wiem z tego forum jakich można spodziewać się rabatów...na razie najlepsza oferta 153.951 zł - > 141.000 zł. ....to dopiero 9%....a wyżej czytam nawet 12%!!! Może Ktoś podpowie gdzie szukać!?
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2015, o 19:47 przez Hanss, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: whity »

W nibylandii:)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Elegance

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Elegance »

U Rafałka, za międza
Hanss
Posty: 15
Rejestracja: 29 wrz 2015, o 19:14
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Hanss »

Można prosić o lepsze nakierowanie na lokalizacje :?: ?
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: kamracik »

Nie wiem jakie masz karty przetargowe, ale wyrwać 12% nie będzie łatwo. Generalnie zazwyczaj najlepszy rabat jest w Inter-Auto w Krakowie i Daniela, ale ostatnio zdarza się, że lokalnie dilerzy również schodzą do podobnych cen.
pjetko
Posty: 344
Rejestracja: 24 sie 2015, o 23:44
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: WPI

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: pjetko »

Hanss pisze:Super, że trafiłem na te forum....Jestem przed zakupem Superba L&K 2.0 190KM i choć już wiem z tego forum jakich można spodziewać się rabatów...na razie najlepsza oferta 153.951 zł - > 141.000 zł. ....to dopiero 9%....a wyżej czytam nawet 12%!!! Może Ktoś podpowie gdzie szukać!?
Jak masz w firmie flotę min. 5 pojazdów, to dostaniesz ok. 12%. Więcej to tylko Elegance jest w stanie wytargować :lol:
kamracik pisze:Nie wiem jakie masz karty przetargowe, ale wyrwać 12% nie będzie łatwo. Generalnie zazwyczaj najlepszy rabat jest w Inter-Auto w Krakowie i Daniela, ale ostatnio zdarza się, że lokalnie dilerzy również schodzą do podobnych cen.
To fakt. W Krakowie dostaniesz niecałe 10% (9.5% - 9.8%). Podjedź potem z tą ofertą do lokalnych dealerów i powiedz im, że jak dadzą 10% z możliwością wejścia ze swoim leasingiem to dziś zamawiasz i już. U mnie tak zadziałało i nie targowałem się więcej, bo byłem zadowolony z uzyskanego rabatu.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2015, o 19:53 przez pjetko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rolnik
Posty: 263
Rejestracja: 18 wrz 2015, o 20:13
Samochód: Superb III
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Maciej
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Rolnik »

Ja w ubiegłym tygodniu przy kwocie startowej 160 tys dostałem 7% + opony zimowe w cenie.
Dzwoniłem do dwóch najbliższych salonów. Jeden powiedział, że max rabat to 5 tys zł z uwagi na fakt, że zamówień jest bardzo dużo a drugi salon powiedział, że da coś więcej niż konkurencja jak przyjadę z ofertą.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: whity »

Pjetko-klasa :)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Hanss
Posty: 15
Rejestracja: 29 wrz 2015, o 19:14
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Hanss »

pjetko pisze:
Hanss pisze:Super, że trafiłem na te forum....Jestem przed zakupem Superba L&K 2.0 190KM i choć już wiem z tego forum jakich można spodziewać się rabatów...na razie najlepsza oferta 153.951 zł - > 141.000 zł. ....to dopiero 9%....a wyżej czytam nawet 12%!!! Może Ktoś podpowie gdzie szukać!?
Jak masz w firmie flotę min. 5 pojazdów, to dostaniesz ok. 12%. Więcej to tylko Elegance jest w stanie wytargować :lol:
kamracik pisze:Nie wiem jakie masz karty przetargowe, ale wyrwać 12% nie będzie łatwo. Generalnie zazwyczaj najlepszy rabat jest w Inter-Auto w Krakowie i Daniela, ale ostatnio zdarza się, że lokalnie dilerzy również schodzą do podobnych cen.
To fakt. W Krakowie dostaniesz niecałe 10% (9.5% - 9.8%). Podjedź potem z tą ofertą do lokalnych dealerów i powiedz im, że jak dadzą 10% z możliwością wejścia ze swoim leasingiem to dziś zamawiasz i już. U mnie tak zadziałało i nie targowałem się więcej, bo byłem zadowolony z uzyskanego rabatu.
Generalnie myślałem o ich VW leasing.....ma być 45% wpłaty na 2 lata i wykup 19%.
ODPOWIEDZ