Superb vs Mercedes vs BMW

Nowości, fakty, ciekawostki. Dyskusje na temat artykułów i informacji prasowych publikowanych w sieci. Nie tylko o Superb'ie
fan
Posty: 46
Rejestracja: 2 cze 2011, o 17:18
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Polska

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: fan »

Zuber pisze:Tobie bardziej chyba przeszkadza ta kura na masce niż jakość materiałów skoro tak piszesz.
Nie przeskadza mi kura na masce,ale tez nie przyslania mi oczu w ocenie materialow z jakich zostala zrobiona skoda a z jakich zrobione sa Audi,BMW i Mercedesy.
fan
Posty: 46
Rejestracja: 2 cze 2011, o 17:18
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Polska

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: fan »

marysia3003 pisze:acha mam 8 letniego i zastanawiam sie nad odnowieniem, a nie nad zmianą na nowy.
8-letniego SII?
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: neck99 »

Skończcie z tą kurą :) To nie żadna kura.

Pióropusz symbolizuje niezawodność. Strzała zaś oznacza szybkość.

Jak ktoś nie wie dlaczego odsyłam do historii loga marki
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: dato »

A ja się będę trzymał kury i głęboko to mam - nie przeszkadza mi to. Ktoś na innym forum słusznie zauważył, że jazda skodą świadczy o braku kompleksów ;)
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: neck99 »

dato pisze:Ktoś na innym forum słusznie zauważył, że jazda skodą świadczy o braku kompleksów ;)
Dokładnie :)

A kiedyś z ust zazdrośnika usłyszałem ze znaczek symbolizuje : liście buraka :) To mu powiedziałem, że burakowi buraki na myśli :)
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
marysia3003
Posty: 3
Rejestracja: 7 cze 2012, o 07:55
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 160km, przy 200 tysi
Imię: jacek
Lokalizacja: kraków

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: marysia3003 »

cholera, mam superba z 2004 to nie wiem czy to I czy II, ale auto jest super!!
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: neck99 »

S1
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
fan
Posty: 46
Rejestracja: 2 cze 2011, o 17:18
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Polska

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: fan »

marysia3003 pisze:cholera, mam superba z 2004 to nie wiem czy to I czy II, ale auto jest super!!
Widac nie za bardzo wiesz co wypisujesz.Nie wiesz nawet jakim samochodem jezdzisz a piszesz o innych autach. :lol:
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: dato »

Ale pisze o swoich opiniach, nienachalnie i niegłupio, więc co się czepiasz ? Wie, że ma superba i wie, że jest zadowolony.
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: Misiek Fisiek »

fan pisze:
marysia3003 pisze:cholera, mam superba z 2004 to nie wiem czy to I czy II, ale auto jest super!!
Widac nie za bardzo wiesz co wypisujesz.Nie wiesz nawet jakim samochodem jezdzisz a piszesz o innych autach. :lol:
Przynajmniej jezdzi superbem wiec ma jakis punkt odniesienia. Dla Ciebie znajomosc tego auta ogranicza się do ludowych przekonan (tj. patrzysz na nie przez pryzmat postrzegania marki w polskim społeczenstwie: „tylko skoda”) i doswiadczen wynikajacych z wizyty w salonie gdzie udając potencjalnego klienta powycierałes troche jeansy o siedzenie kierowcy i przeraziła Cię jakosc materiałow we wnetrzu.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
fan
Posty: 46
Rejestracja: 2 cze 2011, o 17:18
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Polska

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: fan »

Zuber pisze:
fan pisze:
marysia3003 pisze:cholera, mam superba z 2004 to nie wiem czy to I czy II, ale auto jest super!!
Widac nie za bardzo wiesz co wypisujesz.Nie wiesz nawet jakim samochodem jezdzisz a piszesz o innych autach. :lol:
Przynajmniej jezdzi superbem wiec ma jakis punkt odniesienia. Dla Ciebie znajomosc tego auta ogranicza się do ludowych przekonan (tj. patrzysz na nie przez pryzmat postrzegania marki w polskim społeczenstwie: „tylko skoda”) i doswiadczen wynikajacych z wizyty w salonie gdzie udając potencjalnego klienta powycierałes troche jeansy o siedzenie kierowcy i przeraziła Cię jakosc materiałow we wnetrzu.
Tak sie sklada,ze tez mam skode a dokladniej to kupilem 2,5 roku temu OIIFL(czyli cos tam wiem na temat tej marki).
Drunx
Posty: 9
Rejestracja: 3 cze 2012, o 17:59
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Marcin
Lokalizacja: Thomastown/Irlandia

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: Drunx »

W sumie to nie wiem o co sie klocic kazdy ma jakies kompleksy i widzi to co chce widziec. Mialem A6 mam Skode i jestem zadowolony ze zmiany.
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: dato »

Fan, Ty wiesz, że Ci nie pasuje i na tym się Twoja wiedza kończy. Nie oceniaj innych. Chyba, że chcesz np ode mnie usłyszeć, że jak masz w O2 taki silnik jak masz to jesteś dupowożący Panią Daisy, a nie driver i g... wiesz ;)

Miło by Ci było ? Tak teoretycznie ?
:twisted:
fan
Posty: 46
Rejestracja: 2 cze 2011, o 17:18
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Polska

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: fan »

dato pisze:Fan, Ty wiesz, że Ci nie pasuje i na tym się Twoja wiedza kończy. Nie oceniaj innych. Chyba, że chcesz np ode mnie usłyszeć, że jak masz w O2 taki silnik jak masz to jesteś dupowożący Panią Daisy, a nie driver i g... wiesz ;)

Miło by Ci było ? Tak teoretycznie ?
:twisted:
Po pierwsze nie oceniam innych tylko staram sie patrzec obiektywnie na auta,na to jak sa wykonane i co reprezentuja.
Po drugie co świadczy silnik w aucie jakim kto jest kierowca?(U mnie auto kupione w miare ekonomiczne dla Zony zeby jezdzila do pracy,Ja na codzien jezdze innym).
Po trzecie to widze po dyskusji,ze co niektorzy posiadacze Superbow co kupili auta za 100tys zl,uwazaja sie za madrzejszych od tych,ktorzy wydali duzo wiecej na Mercedesa,Audi lub BMW.Prawda jest taka,ze po prostu wiekszosci nie stac na te marki samochodow i tyle.Natomiast po przeczytaniu artykulu w gazecie ich ego strasznie uroslo i stad ta bezsensowna dyskusja.
Po czwarte nie chce mi sie juz pisac.
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Superb vs Mercedes vs BMW

Post autor: Misiek Fisiek »

Czyli Ty się tak troszczysz, żeby nam palma nie odbiła?

A nawet gdyby ktoś faktycznie doszedł do przekonania, że jego auto jest lepsze i dzięki temu będzie miał z niego większą satysfakcję to co w tym złego? Jesteś niestrudzonym bojownikiem o prawdę w internecie?
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
ODPOWIEDZ