Kosmetyki samochodowe CarChem

Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Konik »

A jak wolisz jak się otwiera strona? W nowym oknie/zakładce, czy w tym samym (jednocześnie zamykając dotychczasowa stronę)?
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5816
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: pab567 »

Zawsze w Nowym oknie
Elegance

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Elegance »

Ja wolę w tej samej karcie Konik ;)
Paczka dzisiaj odebrana. :) Bardzo dziękuję Ci za prezenty- Glass Cleaner, Szampon i naklejka :) Wszystko spełnia moje oczekiwania ( na razie :mrgreen: )
Nurtuje mnie jednak pewna rzecz. Dlaczego Tar & Glue Remover nie został przywieziony razem z triggerem? Czy jest tak "żrący", że trigger by ucierpiał? Jeszcze dzisiaj przeżyłem szok :o :mrgreen: Otwieram paczkę i myślę nie ma wosku! On jest taki malutki, że nawet go nie było widać. Wiem, że 60 g to niewiele, ale myślałem ze puszka będzie trochę większa. ;) Te szampony pachną tak nęcąco, że czasem po pracy mam ochotę sobie wlać do kieliszka i rozcienczyc jakimś trunkiem :mrgreen: :D
Dołączam zdjęcie fatalnej jakości, robione w ruchu komórką. Tak Misiek, masz rację jestem skanerą ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Misiek Fisiek »

Elegance pisze: Tak Misiek, masz rację jestem skanerą ;)
Obrazek
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Elegance

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Elegance »

:mrgreen:
Elegance

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Elegance »

Jaki błąd "skanera" Ah ta autokorekta
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Konik »

Elegance pisze:Dlaczego Tar & Glue Remover nie został przywieziony razem z triggerem? Czy jest tak "żrący", że trigger by ucierpiał?
Żrący nie, ale tworzywo triggera poddane długotrwałemu działaniu tego produktu na powierzchniach styku uszczelnień robi się klejące i trigger gorzej działa. Z czasem sprężynka nie daje rady "odciągnąć" triggera.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Elegance

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Elegance »

Ok dziękuję :D
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Konik »

I teraz bądź tu mądry z tymi oknami/zakładkami. Ja lubię nową kartę. To jest dobre, szczególnie kiedy potrzebuję wrócić do otwartych wcześniej stron. A jestem wielowątkowcem i mam zawsze naotwierane sporo kart. To jest też dobre dla zatrzymania potencjalnych Klientów. Jak się otworzy w tej samej karcie i ją zamknie, już go nie ma na stronie. A tak "musi" wrócić. I czasem jeszcze zostanie. Do niedawna nie miałem wątpliwości jak zrobić - nowa karta i już. Ale teraz zaczynają rządzić urządzenia mobilne, a poruszanie się po necie za ich pomocą kieruje się trochę innymi zasadami.

Spodobało mi się, to co napisał Kamil
Camillinhio pisze:Nowe okno jeśli przechodzę na stronę zewnętrzną. W ramach tej samej domeny to samo okno.
ale chyba jednak pozmieniam wszystkie linki, żeby otwierało nową zakładkę. Jeszcze chwilę pomyślę.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Elegance

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Elegance »

Ja tez mam zawsze otwarte wiele kart, ale gdy na przykład oglądam produkty CarChem to po prostu duplikuje z prawego klawisza myszki stronę główną i sobie oglądam asortyment. ;)
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Konik »

Tak najczęściej robię. Ale smartfony dominują. Za "chwilę" wykorzystanie kompa do przeglądania netu będzie marginesem. Zobacz co robi Google. Najnowsze wytyczne mówią, że wyżej będą pozycjonowane strony responsywne - dopasowane do smartfonów.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Elegance

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Elegance »

Wg mnie to właśnie na komórce niewygodne będzie przełączanie się między kartami. ;)
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Konik »

No właśnie tak myślałem. Ze smartfona korzystam od niedawna i nie byłem pewien, czy dobrze myślę. Czyli może jednak jak napisał Kamil. W ramach strony w tej samej karcie, a wyjście na zewnątrz - nowa karta. Hm... muszę poćwiczyć.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Konik »

Elegance
Zobacz proszę http://mikrofibryegge.pl/butelka-hdpe-z ... triggerem/
Pierwszy link "Zobacz w sklepie" (pod treścią) otwiera nową kartę, a drugi (niżej pod ostatnim zdjęciem butelki) w tej samej. Na smartfonie wiem, że się otwiera nowa karta tylko po zmianie nr karty na górze. W obsłudze nie widzę różnicy.
Co o tym sądzisz?
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Jurepa
Posty: 120
Rejestracja: 1 sty 2015, o 15:20
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Jurepa »

Dzisiaj po około 4 miesiącach od nałożenia pierwszy raz CarChem Glass Sealant V2, postanowiłem nałożyć nową warstwę .Chyba trochę z nudów bo stara jeszcze "działa" :)
Trwałość jest naprawdę zaskakująca, być może dlatego że do mycia szyb używałem CarChem Clarity Glass Cleaner 3w1.
Jeżeli ktoś się zastanawia to naprawdę polecam
Zablokowany