Listwy ozdobne wewnętrzne w SII

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
Awatar użytkownika
gsh
Posty: 242
Rejestracja: 27 lut 2011, o 12:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BXE (105KM)
Lokalizacja: Bytom

Listwy ozdobne wewnętrzne w SII

Post autor: gsh »

Koledzy czy orientuje się ktoś czy listwy ( srebrno-szare, drewnopodobne ) które mamy na desce w SII oraz na drzwiach są klejone na stałe czy są na jakiś spinkach montowane ? Będę je miał oklejane, a do końca nie wiem czy da się je oderwać i potem założyć, bo ułatwiłoby mi to życie - po prostu zostawiłbym listwy do oklejenia i potem odebrał gotowe i założył.
Awatar użytkownika
edeks
Posty: 281
Rejestracja: 21 paź 2010, o 10:42
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Listwy ozdobne wewnętrzne w SII

Post autor: edeks »

gsh, nie wiem, czy za bardzo Ci pomogę, bo naprawdę nie wiem jak są mocowane listwy, o które pytasz :( poniżej wrzucam Ci link do aukcji, na której takie listwy można kupić, więc może uda Ci się dowiedzieć tego od sprzedawcy, który je wystawił?

http://allegro.pl/listwa-ozdobna-listwy ... 68521.html" onclick="window.open(this.href);return false;

bo Twoje pytanie już tu wisi kilka dni bez odpowiedzi, więc raczej nikt z forum ich jeszcze nie ruszał ;)
Suberb combi 1,8 TSI DSG to dobry wybór :)
Awatar użytkownika
gsh
Posty: 242
Rejestracja: 27 lut 2011, o 12:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BXE (105KM)
Lokalizacja: Bytom

Re: Listwy ozdobne wewnętrzne w SII

Post autor: gsh »

Hej,
Dzięki za link. Też przyglądałem się listwą z allegro ( są jeszcze te drewnopodobne wystawione ) i wygląda na to że są one mocowane podobnie jak boczki z tapicerką do drzwi, czyli na tych takich kołko zatrzaskach ( nie wiem jaką to ma nazwę ). Myślę że jak mocniej pociągnę to powinno to odskoczyć. Jak zabiorę się za to, to dam znać.
frytol
Posty: 346
Rejestracja: 29 lip 2010, o 18:37
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Aktualnie: 267, 351
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Listwy ozdobne wewnętrzne w SII

Post autor: frytol »

Listwy deski rozdzielczej mocowane są na spinki, a listwy na boczkach drzwi są na stałe.
Awatar użytkownika
gsh
Posty: 242
Rejestracja: 27 lut 2011, o 12:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BXE (105KM)
Lokalizacja: Bytom

Re: Listwy ozdobne wewnętrzne w SII

Post autor: gsh »

Jak na stałe są przy boczkach to dupa, będzie ciężko to okleić fajnie i będzie trochę zabawy.
frytol
Posty: 346
Rejestracja: 29 lip 2010, o 18:37
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Aktualnie: 267, 351
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Listwy ozdobne wewnętrzne w SII

Post autor: frytol »

Da się okleić, ale w grę wchodzi tylko oklejanie na sucho i trzeba umieć to zrobić i mieć do tego sprzęt. Kolega, który robił to u mnie zajmuje się tym zawodowo i powiedział, że normalnie z klienta by za to zgolił jak za złoto ;) i faktycznie sporo nam z tym zeszło.
Awatar użytkownika
+ SUPERboska +
Posty: 173
Rejestracja: 24 sie 2011, o 14:16
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Imię: Dominik
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Re: Listwy ozdobne wewnętrzne w SII

Post autor: + SUPERboska + »

robił to już ktoś . bo myślę tez o tym zabiegu . jak tak to prosiłbym o jakieś zdjęcia :)
Obrazek
Awatar użytkownika
gsh
Posty: 242
Rejestracja: 27 lut 2011, o 12:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BXE (105KM)
Lokalizacja: Bytom

Re: Listwy ozdobne wewnętrzne w SII

Post autor: gsh »

frytol podrzuć jakieś foto jak to wyszło. Nie było problemu z tą porowatą powierzchnia?
Jędrula

Re: Listwy ozdobne wewnętrzne w SII

Post autor: Jędrula »

hej!

też jestem zainteresowany obklejeniem listw. Czy gdzieś to można ładnie i porządnie zrobić w Warszawie?
Ponieważ będę miał wnętrze jasne - marzy mi się egzotyczne drewienko, jasne zebrano czy coś w tym stylu...
ODPOWIEDZ