Trójka dzieci w SuperbI

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
Lukasina
Posty: 7
Rejestracja: 1 wrz 2011, o 11:18
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Lokalizacja: Warszawa

Trójka dzieci w SuperbI

Post autor: Lukasina »

Witam. Czytałem post na temat jazdy z dwójką dzieci i osobą dorosłą w Superbie II -ale próbował z Was ktoś umieszczenia 3 fotelików z tyłu w Superbie I. Pytam dla tego bo spodziewam sie najbliższym czasie bliźniaków a jedno dziecko juz mam :) -i nie wiem czy sprzedawać auto
Awatar użytkownika
edeks
Posty: 281
Rejestracja: 21 paź 2010, o 10:42
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trójka dzieci w SuperbI

Post autor: edeks »

Gratulacje :) Ale to chyba właściwy moment na zakup minivana, lub czegoś z trzema odrębymi fotelami z tyłu.
Suberb combi 1,8 TSI DSG to dobry wybór :)
Lukaszos

Re: Trójka dzieci w SuperbI

Post autor: Lukaszos »

Gratuluję, jak foteliki nie będą za szerokie to się zmieszczą. Pozostaje jeszcze kwestia wózka.........
A na marginesie jak będziesz sprzedawał S I to daj znać. Pozdrawiam
Lukasina
Posty: 7
Rejestracja: 1 wrz 2011, o 11:18
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trójka dzieci w SuperbI

Post autor: Lukasina »

Żałuje bardzo ale jednak idzie pod młotek. Z pełną odpowiedzialnością mogę sprzedać ten samochód komuś z forum

http://otomoto.pl/skoda-superb-stan-ide ... 38011.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
epu
Posty: 36
Rejestracja: 22 lut 2011, o 06:18
Samochód: Superb II 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Kraków

Re: Trójka dzieci w SuperbI

Post autor: epu »

Odpowiadam mam bliźniaki a miałem S1 - trójka z tyłu - słabo, mam S2 trochę lepiej ale bez szaleństw.
Awatar użytkownika
Nematode
Posty: 381
Rejestracja: 5 sie 2010, o 19:46
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trójka dzieci w SuperbI

Post autor: Nematode »

Lukasina pisze:Witam. Czytałem post na temat jazdy z dwójką dzieci i osobą dorosłą w Superbie II -ale próbował z Was ktoś umieszczenia 3 fotelików z tyłu w Superbie I. Pytam dla tego bo spodziewam sie najbliższym czasie bliźniaków a jedno dziecko juz mam :) -i nie wiem czy sprzedawać auto
Uważam, że dla trójki dzieciaków to Superb raczej odpada. Miałem raz taką sytuację, że jechałem do zoo z trójką dzieciaków kilkanaście miesięcy, 7 i 10 lat. Udało mi się wszystkie dzieciaki wpiąć z tyłu, ale ile się na bluzgałem, żeby 3 foteliki z dzieciakami spiąć pasami to tylko ja wiem :) Reasumując moim zdaniem nie ma opcji aby przewieźć bezpiecznie trójkę dzieci chyba, że na "dupciach" ze steropianu z Tesco. Wsadzając dzieci do bezpiecznych i dobrych fotelików gdzie dziecko siedzi w "kubełkach" to tylko opcja jedno z przodu i dwójka z tyłu bez 5 osoby. Na siłę ta 5 osoba jeśli jest szczupła usiądzie, ale powodzenia w dłuższej podróży. Poszukaj lepiej Vana lub Suva taka moja rada :)
Skoda Superb 2 Combi - Elegance powered by 1.8 TSI & DSG7
Obrazek
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: Trójka dzieci w SuperbI

Post autor: jjumbo »

spokojnie nie masz się co denerwować mam ofertę dla ciebie
z tyłu powinny sie zmieścić trzy foteliki
http://otomoto.pl/hummer-h1-2003-z-usa-C14714787.html" onclick="window.open(this.href);return false;
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
Awatar użytkownika
edeks
Posty: 281
Rejestracja: 21 paź 2010, o 10:42
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trójka dzieci w SuperbI

Post autor: edeks »

Nematode pisze: dwójka z tyłu bez 5 osoby. Na siłę ta 5 osoba jeśli jest szczupła usiądzie, ale powodzenia w dłuższej podróży.
Nie wiem, czy 300 km to dłuższa podróż ale moja żona jeździ z tyłu pomiędzy dwoma fotelikami i nie narzeka, więc dać się da. Z tym że jeden z fotelików montowany jest do bazy i umieszczony tyłem do kierunku jazdy, więc na wysokości ramion zostaje trochę więcej miejsca.
Suberb combi 1,8 TSI DSG to dobry wybór :)
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Trójka dzieci w SuperbI

Post autor: Misiek Fisiek »

To masz wyrozumiałą żonę edeks :) Posiedź sobie trochę na tym środkowym siedzeniu z tyłu - nie dość, że ciasno to jeszcze kanapa w tym miejscu jest wyjątkowo niewygodna. A jeszcze między dwoma fotelikami..
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
ODPOWIEDZ