Idealna stacja multimedialna powinna mieć...

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
whity

Re: Idealna stacja multimedialna powinna mieć...

Post autor: whity »

Miałem w kenwoodzie i to była najlepsza rzecz tego urzadzenia;) nawi oczywiście była tam garmina, i nie ma sobie złego słowa na nią powiedzieć
whity

Re: Idealna stacja multimedialna powinna mieć...

Post autor: whity »

A w tej twojej idealnej stacji jaka niby ma być idealna nawigacja? Google maps?
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5814
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Idealna stacja multimedialna powinna mieć...

Post autor: pab567 »

whity pisze:A w tej twojej idealnej stacji jaka niby ma być idealna nawigacja? Google maps?
A jaki sobie soft zainstalujesz taki będziesz miał... A dostęp do netu po WiFi lub 3G/LTE/CDMA więc Smartphone Link niepotrzebny - odrzucam żądanie. Koniec, kropka.
whity

Re: Idealna stacja multimedialna powinna mieć...

Post autor: whity »

A co ma WiFi do smartphone linka? Przecież musisz mieć aplikacje na komórce i w nawi wgrane....nie do każdego garmina możesz łączyć się z smartphone linkiem....wiec jeżeli już się bawisz w bajki to kurna to dopisz...:lol:
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5814
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Idealna stacja multimedialna powinna mieć...

Post autor: pab567 »

whity pisze:A co ma WiFi do smartphone linka? Przecież musisz mieć aplikacje na komórce i w nawi wgrane....nie do każdego garmina możesz łączyć się z smartphone linkiem....wiec jeżeli już się bawisz w bajki to kurna to dopisz...:lol:
Uległem presji...
Sławek123
Posty: 85
Rejestracja: 12 lis 2014, o 08:11
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Idealna stacja multimedialna powinna mieć...

Post autor: Sławek123 »

Wątek trochę ,,zimny", ale pomyślałem że dobrze iż moja kura jest ze starszego rzutu i mogę sobie pozwolić na zmiany nie koniecznie społecznie akceptowalne.
Miałem pomysł na biedną stację muliti (stacja duże słowo), zamontowałem 2 din chińskiego producenta ponad pół roku temu. Podłączyłem kamerę cofania, telefon dobrze współpracuje po bluetooth, oryginalna auto-mapa prowadzi bezbłędnie do celu, muzyka bez szału umila czas i cieszę tym ustrojstwem bo się jeszcze nie zepsuło.
I mam nadzieję, że tak już zostanie...
Pewnie gdybym bym właścicielem takiej super kury to nie psuł bym jej wizerunku.
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5814
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Idealna stacja multimedialna powinna mieć...

Post autor: pab567 »

Sławek123 pisze:Wątek trochę ,,zimny", ale pomyślałem że dobrze iż moja kura jest ze starszego rzutu i mogę sobie pozwolić na zmiany nie koniecznie społecznie akceptowalne.
Miałem pomysł na biedną stację muliti (stacja duże słowo), zamontowałem 2 din chińskiego producenta ponad pół roku temu. Podłączyłem kamerę cofania, telefon dobrze współpracuje po bluetooth, oryginalna auto-mapa prowadzi bezbłędnie do celu, muzyka bez szału umila czas i cieszę tym ustrojstwem bo się jeszcze nie zepsuło.
I mam nadzieję, że tak już zostanie...
Pewnie gdybym bym właścicielem takiej super kury to nie psuł bym jej wizerunku.
W Forysiu tez miałem Chinola - jakiegoś Peiyinga 2 DIN. AutoMapa chodziła, Bluetooth też... tylko radio dużo wcześniej zaczynało szumieć niż przy poprzednim JVC... i drzeć się musiałem żeby mnie ktokolwiek zrozumiał przez telefon... i dźwięk jakiś taki płaski, bez dynamiki... od tamtej pory kilka Chinoli odsłuchiwałem - żaden mnie nie zachwycił. Więc jeśli masz Chinola, z którego jestes naprawdę zadowolony, to... go nie ruszaj :)
Sławek123
Posty: 85
Rejestracja: 12 lis 2014, o 08:11
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Idealna stacja multimedialna powinna mieć...

Post autor: Sławek123 »

Miałem wcześniej Kenwood , ale niestety Mirror Link kompletna porażka. Dopiero tu telefon S4 chodzi fajnie.
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5814
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Odp: Idealna stacja multimedialna powinna mieć...

Post autor: pab567 »

Sławek123 pisze:Miałem wcześniej Kenwood , ale niestety Mirror Link kompletna porażka. Dopiero tu telefon S4 chodzi fajnie.
Przybliż czemu porażka - czekam na nową Fabię z radiem Bolero które ma MirrorLink.
Sławek123
Posty: 85
Rejestracja: 12 lis 2014, o 08:11
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Idealna stacja multimedialna powinna mieć...

Post autor: Sławek123 »

Teoretycznie wszystko było ok. Jednak czas oczekiwania na połączenie i reakcję z monitora bywał różny. Moja rada najpierw dotknąć i sprawdzić z konkretnym telefonem, a co za tym idzie systemem operacyjnym. Mój kłopot polegał na tym, że mój S4 nie był czytany (raczej słabo)przez Kenwooda przynajmniej w tym wykonaniu. Pewnie to kwestia ceny mojego Kena oraz niedopracowania systemu. Choć jak oglądałem sprzęt na pokazach wszystko chodziło pięknie, ale fakt, że telefonem był Sony. Dlatego w akcie desperacji nabyłem GMS 6321 rezygnując z napędu płyt bo ten element jest najbardziej awaryjnym.
Jak znam życie to teraz po okresie niemowlęctwa Mirrorlink działa o niebo lepiej, ale sprawdź czy właśnie z Twoim telefonem. Zresztą sam pomysł bardzo mi się podoba nadal i jeżeli będę zmieniał S4 to postaram się dopasować telefon do sprzętu audio z takimi możliwościami. Po prostu telefon ma wszystko czego potrzebuję.
ODPOWIEDZ