Nie Palca sie kontrolka od przepalonej zarówki.

ciebol
Posty: 43
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 20:47
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: Elbląg

Nie Palca sie kontrolka od przepalonej zarówki.

Post autor: ciebol »

Heh ok :) Kopiowalem post z innego forum i tak wyszlo :) Wiec spalil mi sie ksenon i zaczał piszczec blad lecz nie pali sie ikionka od komunikatu przepalonej zarowki. Dodam ze po przekreceniu zaplonu tez sie nie pali. Spalona dioda na zegarach ?? Jak to zdiagnozowac ?? Mozna VCDS-em ??
Ostatnio zmieniony 29 lis 2014, o 14:16 przez ciebol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13606
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Nie Palca sie kontrolka od przepalonej zarówki.

Post autor: Enriquez »

Edytuj ten post i napisz na spokojnie po polsku lub jakimkolwiek cywilizowanym języku.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Nie Palca sie kontrolka od przepalonej zarówki.

Post autor: szms »

ciebol pisze:Witam.
podczas odpalania kontrolka w ogole sie nie palila wiec myslalem ze podiadam tego czunnika :) jednak sie mylilem gdyz wysiadł mi jeden ksenon i dzwiek owego bledu jest ale kontrolka sie nie pali .. co zrobic jak wymienic ta diode :)??

hardkor :o
ciebol
Posty: 43
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 20:47
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nie Palca sie kontrolka od przepalonej zarówki.

Post autor: ciebol »

Heh ok :) Kopiowalem post z innego forum i tak wyszlo :) Wiec spalil mi sie ksenon i zaczał piszczec blad lecz nie pali sie ikionka od komunikatu przepalonej zarowki. Dodam ze po przekreceniu zaplonu tez sie nie pali. Spalona dioda na zegarach ?? Jak to zdiagnozowac ?? Mozna VCDS-em ??
ODPOWIEDZ