Columbus a zestaw BT

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
szczypior

Columbus a zestaw BT

Post autor: szczypior »

Czy trzeba koniecznie instalować całe okablowanie łącznie z modułem BT aby można było sterować columbusem głosowo ?

Tj. czy można gdzieś tam podpiąć ten mikrofon do columbusa bez zestawu BT... tj tyle co kumam (a czasami mało kumam) to amundsen miał to wbudowane ... czy jakoś tak...

jezeli tak to jaka kostke jaki mikrofon jaki kabel potrzebuje (nie musi byc orginal ktory bedzie szedl az do gory bo mi sie nie usmiecha zeby rwac wszystko, byle zeby byl jakis mikrofon i gdzies go tam schowam oczywiscie jak da rade podlaczyc do radia i radio bedzie grac z tym wszystkim jak nalezy).....
surow
Posty: 32
Rejestracja: 11 lis 2014, o 12:58
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Columbus a zestaw BT

Post autor: surow »

Wystarczy mikrofon zainstalowac.

Tu masz co potrzeba:
http://www.my-gti.com/1234/volkswagen-r ... ce-control
LMB
Posty: 1365
Rejestracja: 27 cze 2013, o 16:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2023
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Anglia, NW

Re: Columbus a zestaw BT

Post autor: LMB »

szczypior pisze:Czy trzeba koniecznie instalować całe okablowanie łącznie z modułem BT aby można było sterować columbusem głosowo ?

Tj. czy można gdzieś tam podpiąć ten mikrofon do columbusa bez zestawu BT... tj tyle co kumam (a czasami mało kumam) to amundsen miał to wbudowane ... czy jakoś tak...

jezeli tak to jaka kostke jaki mikrofon jaki kabel potrzebuje (nie musi byc orginal ktory bedzie szedl az do gory bo mi sie nie usmiecha zeby rwac wszystko, byle zeby byl jakis mikrofon i gdzies go tam schowam oczywiscie jak da rade podlaczyc do radia i radio bedzie grac z tym wszystkim jak nalezy).....
Dla samego sterowania glosow Columbusem - nie warto :mrgreen:
"In 1969 I gave up women and alcohol - it was the worst 20 minutes of my life."

Powered by George Best
ODPOWIEDZ