Pomoc w wyborze SII

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
milek1
Posty: 69
Rejestracja: 29 sie 2011, o 06:36
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Przemek
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pomoc w wyborze SII

Post autor: milek1 »

Zuber pisze:Ciekawe ile ten TSI robił za auto służbowe a ile za demo. I kim był ten "Prezes". Może poprawią ten błotnik jak uzależnisz od tego zakup auta - dla nich to nie jest wielki problem. .
Jako demo nawet został rozbity - na jeździe testowej ktoś wjechał mu w dupkę. Nie wiem czy poprawią, są dość sztywni co do ceny. Poza tym boje się tego jak poprawią.
Arci9 pisze:kolega ziomal z Zakroczymia? :)
Wiedziałem, że się odezwiesz wywołany do tablicy. Nawet wymienialiśmy się grami na Amige ;) Kopę lat Artur.
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: Pomoc w wyborze SII

Post autor: jjumbo »

te samochody demo którymi jeżdzili prezesi są fajne , kiedyś dali mi takiego audika a6 jak zostawiłem inny samochód w naprawie.
ludzie jak to auto jeżdziło !!!!! :o jakiego kopa miało :D a jak w zakręty wchodziło hamulce też dobre sprawdzone tylko spalanie w dizelu na poziomie 20 literów
nie robiłem tylko boków przepraszam :(
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
Arci9
Posty: 541
Rejestracja: 4 cze 2010, o 13:48
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Artur
Lokalizacja: WND
Kontakt:

Re: Pomoc w wyborze SII

Post autor: Arci9 »

milek1 pisze:
Zuber pisze:Ciekawe ile ten TSI robił za auto służbowe a ile za demo. I kim był ten "Prezes". Może poprawią ten błotnik jak uzależnisz od tego zakup auta - dla nich to nie jest wielki problem. .
Jako demo nawet został rozbity - na jeździe testowej ktoś wjechał mu w dupkę. Nie wiem czy poprawią, są dość sztywni co do ceny. Poza tym boje się tego jak poprawią.
Arci9 pisze:kolega ziomal z Zakroczymia? :)
Wiedziałem, że się odezwiesz wywołany do tablicy. Nawet wymienialiśmy się grami na Amige ;) Kopę lat Artur.
Co do auta - jak pisałem ja bym sobie odpuścił i szukał bez mankamentów bo będziesz miał problem podczas odsprzedaży.
Sam szukałem auta ponad pół roku i tak naprawdę trafiłem nieźle ale i tez nie miałem specjalnie w czym wybierać.

pozdrawiam ;)
gospodarstwo agroturystyczne

http://kasztelania.cba.pl/
milek1
Posty: 69
Rejestracja: 29 sie 2011, o 06:36
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Przemek
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pomoc w wyborze SII

Post autor: milek1 »

Dziękuję wszystkim za rady. Dziś na moim podwórku zagościła srebrna S2 2.0 TDI Platinium. Samochód z ubiegłego roku, po jednym właścicielu z pełną dokumentacją. Teraz ostrzę sobie zęby na Columbusa i program.
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Pomoc w wyborze SII

Post autor: Misiek Fisiek »

To pięknie. Gratulacje.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Arci9
Posty: 541
Rejestracja: 4 cze 2010, o 13:48
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Artur
Lokalizacja: WND
Kontakt:

Re: Pomoc w wyborze SII

Post autor: Arci9 »

Gratki!
Będę czyhał na ulicach na srebne SII ;)
gospodarstwo agroturystyczne

http://kasztelania.cba.pl/
ODPOWIEDZ