s1 problem z układem napędowym

rogosia
Posty: 30
Rejestracja: 1 gru 2010, o 20:17
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)

s1 problem z układem napędowym

Post autor: rogosia »

witam zacznę od tego ze terkotał mi przegub zew. prawy więc wymieniłem go na nowy marki lobro(raczej dość znanej) jednak ten nowy już od początku tez terkotał więc oddałem go do reklamacji, pozałożeniu starego wyczułem juz na kierownicy małe drgania przy przyspieszaniu ale myslałem ze to wina tego starego przegubu jednak dzis po jego wymianie na nowy(kupiłem inny niz ten reklamowany bo czas czekania na ich odpowiedz znacznie sie przeciąga), który dobrze sprawdziłem tzn na półosi jego ruchu ,,wychylne" bez zadnych oporów i zatarć i tu zaczyna sie problem auto ma bardzo mocne wibracje na wolnych obrotach tzn, całe nadwozie wibruje, zaznacze ze silnik pracuje normalnie i równo -a przy przyspieszaniu są tez mocne wibracje i drgania dodam ze nic pozatym nie było robioneo wszystko jest dokręcone i prawidłowo osadzone wg mnie ten zewnętrzny przegub nie ma nic wspólnego z drganiami za to odpowiada raczej wewnętrzny, takze cóz nie nagle stało , berdziej chodzi mi o te wibracje nadwozia podczas pracy no wlonych obrotach?????? :( :( :(
ino_ino2008
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2011, o 12:08
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 BDG (163KM)
Imię: Emil
Lokalizacja: Anglia

Re: s1 problem z układem napędowym

Post autor: ino_ino2008 »

To moze byc uszkodzony tlok. Jezeli szklanka z woda spadnie z obudowy silnika to napewno to. powinna stac albo delikatnie sie przesuwac.
ino_ino2008
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2011, o 12:08
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 BDG (163KM)
Imię: Emil
Lokalizacja: Anglia

Re: s1 problem z układem napędowym

Post autor: ino_ino2008 »

albo obroty sprawdz, moze za male?
frytol
Posty: 346
Rejestracja: 29 lip 2010, o 18:37
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Aktualnie: 267, 351
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: s1 problem z układem napędowym

Post autor: frytol »

Jak wysprzęglisz to nadal czuć wibracje tak samo czy słabną?
ODPOWIEDZ