Modyfikacja lub zamiana zagłówka

chudy
Posty: 1002
Rejestracja: 12 mar 2010, o 22:26
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: napisz skąd jesteś
Kontakt:

Re: Modyfikacja lub zamiana zagłówka

Post autor: chudy »

Ale co Wy do foteli macie to nie rozumiem. Dla mnie są bardzo wygodne. Może zależy to od preferencji osobistych :lol:
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Modyfikacja lub zamiana zagłówka

Post autor: Enriquez »

Whity, się nie śmiej - mi pomaga jak mam kilkanaście km do celu.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
RemekS
Posty: 554
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 14:48
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Modyfikacja lub zamiana zagłówka

Post autor: RemekS »

Każdy sposób jest dobry ;) Można np. też dużo pić i omijać toalety. W końcu tak się chce, że prawie płaczesz, ale nie zaśniez 8-);)
whity

Re: Modyfikacja lub zamiana zagłówka

Post autor: whity »

RemekS pisze:Każdy sposób jest dobry ;) Można np. też dużo pić i omijać toalety. W końcu tak się chce, że prawie płaczesz, ale nie zaśniez 8-);)
you made my day;) ;)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Awatar użytkownika
iwan-energia
Posty: 46
Rejestracja: 21 lip 2014, o 23:31
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Katowice

Re: Modyfikacja lub zamiana zagłówka

Post autor: iwan-energia »

Podzielę się z Wami moimi metodami, jak już kawa, Red Bulle itp. nie pomagają:
1. CUKIER!!! Snickersy, czekolada (na postoju!!), Dextro Energy (czysta glukoza, polecam) - kop na ok. pół godziny
2. Otworzyć na chwilę prawe przednie i lewe tylne okno - kop na ok. 5 minut, do następnego MOPa
3. Nie ma rady,

Obrazek

Widziane przy drodze w Szwajcarii, o ironio w czasie najintensywniejszej walki z samym sobą o utrzymanie przytomności :D
BTW, to są praktycznie jedyne billboardy, które spotyka się tam przy drogach. Żadnych reklam piwa i bab z cyckami na wierzchu. O billboardach LED nie wspominam.

Co do zagłówków, zaadaptowanie lepszego, odchylanego pod kark zagłówka pasażerowi uważam za niezły pomysł. Tak to zawsze trzeba podłożyć koc / bluzę, żeby po półgodzinnej drzemce nie bolała szyja - głowa ucieka do tyłu.
jaceq
Posty: 113
Rejestracja: 4 lip 2013, o 09:36
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Lokalizacja: Winterthur, Szwajcaria

Re: Modyfikacja lub zamiana zagłówka

Post autor: jaceq »

W mojej okolicy tez sa takie przy wjzadach na autostrady tylko po niemiecku (schläfrig? turboschlaf :) )
A co do braku bab z cyckami na wirzchu, moze jakby byly jakies dobre, duze to ucisk w spodniach by Cie rozbudzil :P :D
Ogonczyk
Posty: 151
Rejestracja: 5 cze 2018, o 19:30
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Maciej

Re: Modyfikacja lub zamiana zagłówka

Post autor: Ogonczyk »

Chcecie się pobudzić- wystarczy "lekko" przytrzymać migającego gościa z tyłu na lewym pasie na autostradzie w Polsce, za chwileczkę Jesteś pobudzony na max.- u mnie działa...
A tak, co do zagłówków- ja jeżdżę Skodą Superb II i jest masakra- jak ktoś mi mówi, że nie trzeba mieć opartej głowy na zagłówku, to widzę kierowcę lat 70, z kapeluszem, ściska mocno kierownicę i jest dość pochylony do przodu...czasami jedzie Skodą...
Jestem lekarzem, mam dużą wiedzę na temat ergonomii, Panowie...głowa ma przylegać (delikatnie), mieć kontakt, a że jest za twardy, i nie można go regulować, to inna bajka...
I podejrzewam, że właśnie dlatego nie macie kontaktu głowy z zagłówkiem- bo pewnie tak jak w mojej Skodzie "strasznie napierd... po szyi"...
"Zara bede" pasował z Passata...i zobaczymy, zdam relację.
ODPOWIEDZ