bez ZUS

Tematy nie związane z Superbem
bezduszny

bez ZUS

Post autor: bezduszny »

http://taxonline24.pl/bez-zus/

ktoś coś wie o tym ?
bogge
Posty: 515
Rejestracja: 18 lis 2010, o 14:21
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: VW Phaeton, VolvoV70
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: bez ZUS

Post autor: bogge »

Wycinek z oferty na ich stronie:

"Składka miesięczna - dowolna inwestycja: 1000 zł
Oprocentowanie: 7% rocznie (uwzględniono podatek)"

Tja...7%...

Aktualnie najlepsza w rankingu banków lokata 1 roczna, to oszałamiające 4% minus podatek kibela, znaczy Belki.
Najlepsza lokata 3 letnia, to 4,2%, więc skąd oni wzięli 7%?....

Poza tym płacić za coś 99 zł i nie wiedząc za co? Ja tam w takie rzeczy nie wierzę.

Dodatkowo już ktoś dodał wpis o nich w dodajoszusta.com co prawda wpisy tam mogą być również dodawane przez konkurencję, czy też kogoś złośliwego, ale warto być uważnym.
bezduszny

Re: bez ZUS

Post autor: bezduszny »

coś czułem, że to za pięknie
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13608
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: bez ZUS

Post autor: Enriquez »

przecież jeden kupi i gość ma po interesie - za dużo ludzi nie oszuka
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
RemekS
Posty: 554
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 14:48
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: bez ZUS

Post autor: RemekS »

Gość jest niezły. Koleś w "rekomendacji" rekomenduje....sam siebie:D.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Gonzo
Posty: 336
Rejestracja: 3 lut 2013, o 20:24
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)

Re: bez ZUS

Post autor: Gonzo »

Wycwanili się-za czasów Amber Gold dawali 10-12%, 7% wygląda niby bardziej wiarygodnie. Nie brałbym niczego, co w prospekcie nie ma BFG-chociaż kto wie, może niedługo zaczną posługiwać się ich logiem ;).
Głosuj na mnie wtedy dostaniesz
prawie za darmo każde śniadanie
Człowiek na odpowiednim miejscu
powiedzie ciebie ku szczęściu
Kult "Kesitszen kepet onmagarol"
bogge
Posty: 515
Rejestracja: 18 lis 2010, o 14:21
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: VW Phaeton, VolvoV70
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: bez ZUS

Post autor: bogge »

Enriquez pisze:przecież jeden kupi i gość ma po interesie - za dużo ludzi nie oszuka
Zrobiłem mały research i wychodzi na to, że zainwestował co nieco w SEO i reklamę w pomniejszych branżowych portalikach. Efekt tego jest taki, że nie każdy biegle śmiga po sieci, nie każdemu się będzie chciało sprawdzać, a zamieszczone "rekomendacje" w wielu miejscach plus odnośniki do nich podbijają ilość polecających linków i budują teoretycznie wiarygodność.

Tych 99+VAT łapie się w widełkach zbyt niskiej kwoty dla której jest to interesujące dla naszej dzielnej policji i prokuratury, więc wbrew pozorom ludzie zaślepieni możliwością zaoszczędzenia w dłuższej perspektywie większych pieniędzy będą się na to łapać. W regulaminie daje 30 dni na zwrot kasy, a nie wiem jaki jest sam jego mechanizm - jeśli trwa w praktyce kolejnych 30 dni, to robią się już 2 miesiące w trakcie których można całkiem nieźle zarobić. Pamiętam niedawną akcję z markowymi butami na alledrogo, gdzie schemat był podobny - niska cena markowych produktów, ludzie wpłacali w ciemno no bo za taką cenę taki towar. Efekt tego był taki, że po 2 miesiącach zwinęli interes i kilka tysięcy osób zostało bez kasy i towaru, a cwaniaczki bawią się na drugim kontynencie. Są też słynne w mediach obowiązkowe płatne wpisy do ewidencji gospodarczej czy jakoś tak i co? Ludzie też się na to łapią. Tutaj mechanizm może być podobny, choć skala zapewne mniejsza.
Maverick

Re: bez ZUS

Post autor: Maverick »

Grubymi nicmi to szyte. A szkoda, bo ZUS to wielkie zlo. Wielu juz probowalo sie sadzic z ZUSem...
Co do Amber Gold: rynek (a raczej ludzie) jest/sa bez pamieci. Nabici w butelke nie lykna juz tego samego gowna, ale rzesza nastepcow zawsze ustawi sie w kolejke po marzenia. I tak sie to juz kreci od poczatkow swiata :)
Problem ZUS moze sie zrobic jeszcze wiekszy jak nasi politycy faktycznie wdroza chory pomysl, by na dzialanosci gospodarczej ZUS byl skorelowany z zyskiem... A najbardziej wkurzajce jest to, ze takie pomysly rodza sie "dla dobra przedsiebiorcow, by mieli lepsza emeryture".
Awatar użytkownika
Stif
Posty: 20
Rejestracja: 15 gru 2011, o 21:28
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: mazowsze

Re: bez ZUS

Post autor: Stif »

tera ZUS ruszyl na kontrole śmieciówek z okresy ostatnich 5 lat, oj cienko widzę małe firmy, które nie mają dobrych umów, obcykanych przez prawników.
“Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach”
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: bez ZUS

Post autor: Misiek Fisiek »

ZUS zadba o interes pracowników na śmieciówkach w ten sposób, że wykończy pracodawców.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
ODPOWIEDZ