kierownica od Octavii RS

Awatar użytkownika
mig
Posty: 989
Rejestracja: 5 sty 2014, o 21:39
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 228KM 339Nm
Imię: Mariusz
Lokalizacja: warszawa

Re: kierownica od Octavii RS

Post autor: mig »

czy gałka zmiany biegów z mieszkiem z o3 do s2 fl będzie pasować
tfu żadne tam kombi :D
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: kierownica od Octavii RS

Post autor: Enriquez »

Gałka tak, mieszek nie.
Jeżeli jest to DSG, to trzeba dodatkowo za pomocą opalarki obrócić plastikowy pręt wewnątrz dźwigni lewarka o 90 stopni.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
1kevin
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2015, o 07:23
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: kierownica od Octavii RS

Post autor: 1kevin »

kamracik pisze:Pasować nie pasują, ale jak masz Superba FL i zamieniasz na kierę z O3 i de facto wkładasz tam własne przyciski to przecież nie musisz kostki przepinać :D Chyba dodałem, bo nie wiem jak to wygląda i dziś przyciski mogą być swoje, a wiązka jako osobny element w kierownicy :)
OK, to ja mam jeszcze pytanie z innej beczki. mam SII Lift bez sterowania - chcę kupić poniższa kierownice z SIII, czy będzie plug&play oczywiście po kodowaniu i wymianie prawej manetki na bez sterowania komputerem? Może przy okazji ktoś wie , jaki jest numer tej manetki oraz wiązki do MF , aby pasowała do SII Lift

http://allegro.pl/superb-ii-lift-iii-ki ... 94024.html

Dzieki za info
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: kierownica od Octavii RS

Post autor: Łuki_ssuperb »

Jeżeli chcesz manetkę to mam do sedana ;-)
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
1kevin
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2015, o 07:23
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: kierownica od Octavii RS

Post autor: 1kevin »

Oooo, daj znac na PW , co i jak, najwyżej umówimy sie przy KFC na Targówku, jak kiedys z felgami
1kevin
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2015, o 07:23
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: kierownica od Octavii RS

Post autor: 1kevin »

1kevin pisze:
kamracik pisze:Pasować nie pasują, ale jak masz Superba FL i zamieniasz na kierę z O3 i de facto wkładasz tam własne przyciski to przecież nie musisz kostki przepinać :D Chyba dodałem, bo nie wiem jak to wygląda i dziś przyciski mogą być swoje, a wiązka jako osobny element w kierownicy :)
OK, to ja mam jeszcze pytanie z innej beczki. mam SII Lift bez sterowania - chcę kupić poniższa kierownice z SIII, czy będzie plug&play oczywiście po kodowaniu i wymianie prawej manetki na bez sterowania komputerem? Może przy okazji ktoś wie , jaki jest numer tej manetki oraz wiązki do MF , aby pasowała do SII Lift

http://allegro.pl/superb-ii-lift-iii-ki ... 94024.html

Dzieki za info

OK poszperałem i mam pytanie , czy ktoś mógłby potwierdzić, że numer wiązki 3V0971584A do kiery z mulifunkcją jest prawidłowy do SII lift ???
Dzięki
ODPOWIEDZ