Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 19 lis 2018, o 08:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 22 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 20 sie 2014, o 17:44 

Do艂膮czy艂(a): 12 mar 2010, o 23:26
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
Ale co Wy do foteli macie to nie rozumiem. Dla mnie s膮 bardzo wygodne. Mo偶e zale偶y to od preferencji osobistych :lol:

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 20 sie 2014, o 17:45 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
Whity, si臋 nie 艣miej - mi pomaga jak mam kilkana艣cie km do celu.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

PostNapisane: 20 sie 2014, o 20:49 

Do艂膮czy艂(a): 15 wrz 2013, o 14:48
Samoch贸d: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Ka偶dy spos贸b jest dobry ;) Mo偶na np. te偶 du偶o pi膰 i omija膰 toalety. W ko艅cu tak si臋 chce, 偶e prawie p艂aczesz, ale nie za艣niez 8-);)

G贸ra

PostNapisane: 20 sie 2014, o 20:58 
RemekS napisa艂(a):
Ka偶dy spos贸b jest dobry ;) Mo偶na np. te偶 du偶o pi膰 i omija膰 toalety. W ko艅cu tak si臋 chce, 偶e prawie p艂aczesz, ale nie za艣niez 8-);)
you made my day;) ;)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

G贸ra

PostNapisane: 21 sie 2014, o 10:04 

Do艂膮czy艂(a): 21 lip 2014, o 23:31
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Podziel臋 si臋 z Wami moimi metodami, jak ju偶 kawa, Red Bulle itp. nie pomagaj膮:
1. CUKIER!!! Snickersy, czekolada (na postoju!!), Dextro Energy (czysta glukoza, polecam) - kop na ok. p贸艂 godziny
2. Otworzy膰 na chwil臋 prawe przednie i lewe tylne okno - kop na ok. 5 minut, do nast臋pnego MOPa
3. Nie ma rady,

Obrazek

Widziane przy drodze w Szwajcarii, o ironio w czasie najintensywniejszej walki z samym sob膮 o utrzymanie przytomno艣ci :D
BTW, to s膮 praktycznie jedyne billboardy, kt贸re spotyka si臋 tam przy drogach. 呕adnych reklam piwa i bab z cyckami na wierzchu. O billboardach LED nie wspominam.

Co do zag艂贸wk贸w, zaadaptowanie lepszego, odchylanego pod kark zag艂贸wka pasa偶erowi uwa偶am za niez艂y pomys艂. Tak to zawsze trzeba pod艂o偶y膰 koc / bluz臋, 偶eby po p贸艂godzinnej drzemce nie bola艂a szyja - g艂owa ucieka do ty艂u.

G贸ra

PostNapisane: 25 sie 2014, o 15:37 

Do艂膮czy艂(a): 4 lip 2013, o 09:36
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
W mojej okolicy tez sa takie przy wjzadach na autostrady tylko po niemiecku (schl盲frig? turboschlaf :) )
A co do braku bab z cyckami na wirzchu, moze jakby byly jakies dobre, duze to ucisk w spodniach by Cie rozbudzil :P :D

G贸ra

PostNapisane: 17 sie 2018, o 19:16 

Imi臋: Maciej
Do艂膮czy艂(a): 5 cze 2018, o 19:30
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Aktualnie: moc jest!
Chcecie si臋 pobudzi膰- wystarczy "lekko" przytrzyma膰 migaj膮cego go艣cia z ty艂u na lewym pasie na autostradzie w Polsce, za chwileczk臋 Jeste艣 pobudzony na max.- u mnie dzia艂a...
A tak, co do zag艂贸wk贸w- ja je偶d偶臋 Skod膮 Superb II i jest masakra- jak kto艣 mi m贸wi, 偶e nie trzeba mie膰 opartej g艂owy na zag艂贸wku, to widz臋 kierowc臋 lat 70, z kapeluszem, 艣ciska mocno kierownic臋 i jest do艣膰 pochylony do przodu...czasami jedzie Skod膮...
Jestem lekarzem, mam du偶膮 wiedz臋 na temat ergonomii, Panowie...g艂owa ma przylega膰 (delikatnie), mie膰 kontakt, a 偶e jest za twardy, i nie mo偶na go regulowa膰, to inna bajka...
I podejrzewam, 偶e w艂a艣nie dlatego nie macie kontaktu g艂owy z zag艂贸wkiem- bo pewnie tak jak w mojej Skodzie "strasznie napierd... po szyi"...
"Zara bede" pasowa艂 z Passata...i zobaczymy, zdam relacj臋.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 22 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: