Pilot do bramy w kierownicy z łopatkami ...

Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Pilot do bramy w kierownicy z łopatkami ...

Post autor: Enriquez »

Mówiąc o schemacie, miałem na myśli S2. Do S3 nie mam niestety a od Passata raczej nie podejdzie, bo tam nie ma ksenonów ani przysłon.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Pilot do bramy w kierownicy z łopatkami ...

Post autor: kamracik »

WG, jak robił to instalator to poproś go o zwrot kasy.

Sensowniej dokup sobie wolny przycisk (choć u Ciebie w L&K, nie wiem czy masz jakiś) koło lewarka i pod niego podłącz to ustrojstwo. Ewentualnie jak masz wszystko tam to walnij pod Start Stop, a to ustrojstwo wyłącz programowo.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Pilot do bramy w kierownicy z łopatkami ...

Post autor: kamracik »

WG pisze:Czyli jak włączam długie to tyko kwestia otwarcia przysłony? Nie wiedziałem, że można tak rozdzielić strumień światła z jednej żarówki. Jeśli możesz to zerknij na ten schemat bo może jest jakiś sposób?
Nie ma rozdzielania światła. Po prostu przy mijania masz od góry przesłonę, która blokuje część snopa światła, aby nie oślepiać z naprzeciwka. Przy załączeniu długich przesłona ta jest usuwana i widzisz cały snop światła.

Zresztą u Ciebie przy DLA to w ogóle nieco bardziej skomplikowane, bo masz tam zespół przesłon, które są w stanie tylko częściowo puszczać snop światła.
jarkow
Posty: 469
Rejestracja: 3 maja 2013, o 20:51
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Imię: Jarek
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Re: Pilot do bramy w kierownicy z łopatkami ...

Post autor: jarkow »

wymień pilota hb na ten model hb-sensor z sensorem zbliżeniowym lub hb-switch z własnym przełącznikiem. Osobiście wybrałbym z sensorem, można go fajnie schować.
blaster7
Posty: 44
Rejestracja: 7 mar 2019, o 22:13
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Imię: Krzysztof

Re: Pilot do bramy w kierownicy z łopatkami ...

Post autor: blaster7 »

Witam A może da się dokupić jeden guzik ten przy lewarku np od trakcji... i pod niego podpiąć... pytanie czy można to rozebrać i dołożyć wystarczy mu tylko napięcie podpiąć.....
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: Pilot do bramy w kierownicy z łopatkami ...

Post autor: gachul »

blaster7 pisze:Witam A może da się dokupić jeden guzik ten przy lewarku np od trakcji... i pod niego podpiąć... pytanie czy można to rozebrać i dołożyć wystarczy mu tylko napięcie podpiąć.....
W S3 nie jest tak prosto... guziki nie maja styków tylko sa one na płytce... ja kupiłem cały ten korpus z L$K i kolezka elektronik wstawił mi mikrostyki ...
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Pilot do bramy w kierownicy z łopatkami ...

Post autor: Enriquez »

Prościej kupić lampkę od samochodu z szyberdachem i tam się podpiąć, pod ten guzik. O ile nie masz szyberdachu.
Pilot jest wysoko i dobrze zbiera.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: Pilot do bramy w kierownicy z łopatkami ...

Post autor: gachul »

Enriquez pisze:Prościej kupić lampkę od samochodu z szyberdachem i tam się podpiąć, pod ten guzik. O ile nie masz szyberdachu.
Pilot jest wysoko i dobrze zbiera.
prawda 8-)
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
viscaelbarca
Posty: 39
Rejestracja: 27 lis 2016, o 15:56
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Pawel
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Pilot do bramy w kierownicy z łopatkami ...

Post autor: viscaelbarca »

Enriquez pisze:Prościej kupić lampkę od samochodu z szyberdachem i tam się podpiąć, pod ten guzik. O ile nie masz szyberdachu.
Pilot jest wysoko i dobrze zbiera.
Mogę spytać co dokładnie masz na myśli mówiąc kupno Lampki od samochodu z szyberdachem?
W sensie kupno Lampki podsufitki z wersji z Szyberdachem i podpięcie się pod guzik od szyberdachu?
Na ile to jest skomplikowane ? Da się równiez zrobić taką wymianę w S2 przedlift kombi?
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Pilot do bramy w kierownicy z łopatkami ...

Post autor: Enriquez »

Wymieniasz swoją lampkę na taką z większą ilością guzików. Czu się da w S2 - nie wiem, nie pamiętam. Ale nie przychodzi mi dlaczego nie.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
ODPOWIEDZ