Bagażnik na narty? SII, sedan

bogge
Posty: 515
Rejestracja: 18 lis 2010, o 14:21
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: VW Phaeton, VolvoV70
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Bagażnik na narty? SII, sedan

Post autor: bogge »

Witam,


Jako że za oknem zima w pełni, a do wyjazdu wypoczynkowo-narciarskiego już coraz bliżej :mrgreen: to zaczynam poszukiwania jakiegoś sensownego bagażnika dachowego na narty.

Myślałem o boksie na dach, ale ponieważ podróżować będę promem do Skandynawii, to postanowiłem wypożyczyć deski na miejscu i przewozić je już na miejscu na stok, więc z boksu rezygnuję na rzecz zwykłego bagażnika na narty - stok znajduje się 6 kilometrów od miejsca zakwaterowania i na tym dystansie właśnie będę wozić boazerię - 5 kompletów :)

Rok temu byłem tylko z synem, więc narty w pokrowiec i bez problemu przez bagażnik i otwór w tunelu na narty, ale teraz będzie nas pięcioro w Superbie, więc siłą rzeczy nart w środku nie przewiozę.

Czy ktoś coś wie na temat takowych uchwytów? Nie mam relingów, dach jest dziewiczy z racji tego, że to sedan i zastanawiam się jak to rozwiązać - sugestie mile widziane :)


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
eX
Posty: 823
Rejestracja: 21 lut 2010, o 08:34
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 192
Lokalizacja: GD

Re: Bagażnik na narty? SII, sedan

Post autor: eX »

dowiedziales sie cos lub ktos cos wie?
2.0TDi, CBBB, CR170KM, 4x4
Obrazek
Pborofski
Posty: 8
Rejestracja: 13 gru 2010, o 19:08
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Bagażnik na narty? SII, sedan

Post autor: Pborofski »

Z tego co wiem, to na http://www.thule.com/pl-PL/PL/FitGuide.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; można sobie zerknąć który z ich bagażników typu belki pasuje do samochodu i później jeszcze dobrać mocowania, w zależności do czego Ci potrzebne, od nart po kajak ;)
bogge
Posty: 515
Rejestracja: 18 lis 2010, o 14:21
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: VW Phaeton, VolvoV70
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Bagażnik na narty? SII, sedan

Post autor: bogge »

No na razie nie dowiedziałem się zbyt dużo oprócz oczywistych oczywistości - mam w Łodzi na Dąbrowskiego punkt, gdzie kupowałem jeszcze bagażnik Thule mocowany na hak holowniczy w moim poprzednim aucie (Volvo), tam sprzedają całe komplety, więc w razie czego nie będzie problemu. Norauto również teraz ma jakąś akcję zimową, więc nie zostanę na lodzie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mrjac
Posty: 124
Rejestracja: 25 gru 2010, o 16:20
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BLS (105KM)
Imię: Jacek
Lokalizacja: Pabianice

Re: Bagażnik na narty? SII, sedan

Post autor: mrjac »

A może bagażnik magnetyczny. Wygląda ciekawie no i jest bezinwazyjny (ewentualnie można coś podłożyć pod magnes). W sam raz na używanie kilka razy w roku.

Znalazłem np. http://www.boxcars.pl/c/pl/12_24/1/1/0/ ... yczne.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nie używałem osobiście.

PS. Pewnie już coś kupiłeś ale może komuś się przyda.
LEPIEJ PANOWAĆ W PIEKLE NIŻ SŁUŻYĆ W NIEBIE
ODPOWIEDZ