Kierownica multifunkcyjna z S2 2014

Łukasz I
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2019, o 09:58
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Aktualnie: ????
Imię: Łukasz

Re: Kierownica multifunkcyjna z S2 2014

Post autor: Łukasz I »

Zamontowanie androida polega na podłączeniu wtyczki ISO i wyprowadzeniu kabla od anteny nawigacji (ja to zrobiłem za schowkiem i wystaje mi antena na podszybiu koło prawego słupka) i ot cała filozofia podłączenia. Radio pasuje na śruby jak oryginalne.
Kupiłem Radio na aliexpresie (już do 3 auta) i wszystko śmiga jak ta lala. Radio gra jak na moje ucho bardzo dobrze, czyta USB i DVD , nawigacja i inne bajery radia działają.
Dodatkowo radio ma komunikację z climatronikiem i wyświetla zmiany w temperaturze , włączonych guzikach itd, statusy auta tj pasy, otwarte drzwi spalanie itd.
Automatycznie przełącza na kamerę cofania po wrzuceniu wstecznego i pokazuje odległość wg ori czujników cofania (można sobie to wyłączyć) ma też wi fi i internety hulają w aucie.
W poprzednim aucie miałem podobne i bez zarzutów latało 4 lata

Radio z przesyłką kosztowało całe 660 zl (przyszło w 3 dni) i z racji posiadania wcześniej radia swing musiałem dokupić ramkę taką jak do columbusa (niestety w serwisie) za 225 zl i tyle. Dodatkowo zamontowałem kamerę cofania za 100 zl w miejsce guzika klapy bagaznika (mam combi)

Dalej nie ogarnąłem podłączenia kiery , bo nie wiem jaki sterownik i moduł mam kupić . Zdążyłem wyczytać , że kabel do poduchy i multi ma mieć nr 5K0-971-584-C
lwlw
Posty: 213
Rejestracja: 11 sie 2018, o 22:28
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)

Re: Kierownica multifunkcyjna z S2 2014

Post autor: lwlw »

Dasz jakiś link tego cuda?
vulture30
Posty: 116
Rejestracja: 18 cze 2018, o 08:10
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BLS (105KM)
Aktualnie: 141KM 317Nm

Re: Kierownica multifunkcyjna z S2 2014

Post autor: vulture30 »

Hmm z ali to do mnie rzeczy przychodzą w 3 tygodnie a nie dni, no i ja widziałem tego androida za 1600zł a nie 600zł :D

Podaj linki jesli możesz, bo brzmi to duzo lepiej niż jak ja badałem temat. I ja w ogóle nie znalazłem nikogo kto by to opisywał.

Odnośnie Twojego tematu to zobacz mój post gdzie podsumowałem moje wnioski. Poczytaj też tamten temat
viewtopic.php?f=9&t=2691&start=60#p379831

Ja narazie skompelotwalem cześci ale jeszcze kiera leży w pudle.
ODPOWIEDZ