Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 21 sie 2019, o 11:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 93 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 31 sty 2019, o 15:52 

Imi臋: 艁ukasz
Do艂膮czy艂(a): 29 sty 2019, o 10:58
Samoch贸d: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Aktualnie: ????
Zamontowanie androida polega na pod艂膮czeniu wtyczki ISO i wyprowadzeniu kabla od anteny nawigacji (ja to zrobi艂em za schowkiem i wystaje mi antena na podszybiu ko艂o prawego s艂upka) i ot ca艂a filozofia pod艂膮czenia. Radio pasuje na 艣ruby jak oryginalne.
Kupi艂em Radio na aliexpresie (ju偶 do 3 auta) i wszystko 艣miga jak ta lala. Radio gra jak na moje ucho bardzo dobrze, czyta USB i DVD , nawigacja i inne bajery radia dzia艂aj膮.
Dodatkowo radio ma komunikacj臋 z climatronikiem i wy艣wietla zmiany w temperaturze , w艂膮czonych guzikach itd, statusy auta tj pasy, otwarte drzwi spalanie itd.
Automatycznie prze艂膮cza na kamer臋 cofania po wrzuceniu wstecznego i pokazuje odleg艂o艣膰 wg ori czujnik贸w cofania (mo偶na sobie to wy艂膮czy膰) ma te偶 wi fi i internety hulaj膮 w aucie.
W poprzednim aucie mia艂em podobne i bez zarzut贸w lata艂o 4 lata

Radio z przesy艂k膮 kosztowa艂o ca艂e 660 zl (przysz艂o w 3 dni) i z racji posiadania wcze艣niej radia swing musia艂em dokupi膰 ramk臋 tak膮 jak do columbusa (niestety w serwisie) za 225 zl i tyle. Dodatkowo zamontowa艂em kamer臋 cofania za 100 zl w miejsce guzika klapy bagaznika (mam combi)

Dalej nie ogarn膮艂em pod艂膮czenia kiery , bo nie wiem jaki sterownik i modu艂 mam kupi膰 . Zd膮偶y艂em wyczyta膰 , 偶e kabel do poduchy i multi ma mie膰 nr 5K0-971-584-C

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 31 sty 2019, o 20:25 

Do艂膮czy艂(a): 11 sie 2018, o 22:28
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Dasz jaki艣 link tego cuda?

G贸ra

PostNapisane: 31 sty 2019, o 22:13 

Do艂膮czy艂(a): 18 cze 2018, o 08:10
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.9TDI BLS (105KM)
Aktualnie: 141KM 317Nm
Hmm z ali to do mnie rzeczy przychodz膮 w 3 tygodnie a nie dni, no i ja widzia艂em tego androida za 1600z艂 a nie 600z艂 :D

Podaj linki jesli mo偶esz, bo brzmi to duzo lepiej ni偶 jak ja bada艂em temat. I ja w og贸le nie znalaz艂em nikogo kto by to opisywa艂.

Odno艣nie Twojego tematu to zobacz m贸j post gdzie podsumowa艂em moje wnioski. Poczytaj te偶 tamten temat
viewtopic.php?f=9&t=2691&start=60#p379831

Ja narazie skompelotwalem cze艣ci ale jeszcze kiera le偶y w pudle.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 93 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: