Jakie najszersze felgi do SII?

Piterko
Posty: 241
Rejestracja: 6 sty 2012, o 21:01
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Reda k/Gdyni

Re: Jakie najszersze felgi do SII?

Post autor: Piterko »

Ale tu nie chodzi o szerokosc opony... czy bedzie naciagnieta czy nie... tu chodzi glownie o ET czy bedzie mocno odstawac od piasty do zewnatrz i czy nie przytrze blotnika. Przynajmniej ja to tak rozumiem bo dla mnie szerokosc opony w tym temacie jest malo istotna.
DAJ MU NA ZIMNYM ! ;d
Sebastian_M26
Posty: 1707
Rejestracja: 26 lut 2010, o 18:58
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Aktualnie: seria 188KM/270Nm
Lokalizacja: Katowice

Re: Jakie najszersze felgi do SII?

Post autor: Sebastian_M26 »

Przecież pisałem, że koła będą o 1mm na zewnątrz, w porównaniu z fabrycznymi kołami.
PANIE WŁADZO, MA PAN RACJĘ, NIESTETY ZDARZYŁO MI SIĘ PRZEKROCZYĆ PRĘDKOŚĆ, ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE BYŁO TO BARDZO NIEODPOWIEDZIALNE, ŻE NARAZIŁEM INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU NA NIEBEZPIECZEŃSTWO ALE ... JECHAŁEM SZYBKO, GDYŻ LUBIĘ ZAPIERDALAĆ...
Super_Be
Posty: 379
Rejestracja: 1 paź 2012, o 09:37
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 218KM@309NM
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie najszersze felgi do SII?

Post autor: Super_Be »

Sebastian_M26 pisze:standardowa 7, natomiast wszystkie dodatkowo płatne 7,5. Do opony 225 optymalną felgą jest 9", ale nie każdy ma rozumu jeździć na takiej i jej nie zniszczyć
Sądząc po zdjęciu wrzuconym przez ja456 to do optymalnej jej daleko. Tutaj boczna powierzchnia opony jest zdecydowanie wywinięta od strony felgi - wystarczy porównać z jakąkolwiek oponą przed założeniem na felgę. A wszystko przez to, że podawana szerokość felgi dotyczy odległości między barkami opony, nie zewnętrznej szerokości. A jeśli przy takiej feldze trzeba szczególnie uważać, żeby nie zniszczyć, to chyba mówi samo za siebie.
milek1
Posty: 69
Rejestracja: 29 sie 2011, o 06:36
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Przemek
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jakie najszersze felgi do SII?

Post autor: milek1 »

Zalozylem w koncu te felgi i jest ok. Zbyt duzego zapasu nie ma.
Awatar użytkownika
grzesiu26
Posty: 2705
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:15
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jakie najszersze felgi do SII?

Post autor: grzesiu26 »

Pokaż jak wyszło.
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: Jakie najszersze felgi do SII?

Post autor: jjumbo »

a ja chciałbym założyć takie jak myślicie podejdą bo bardzo mi się podobają
http://moto.onet.pl/348003,13200058,1,z ... ml?node=27" onclick="window.open(this.href);return false;
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
Super_Be
Posty: 379
Rejestracja: 1 paź 2012, o 09:37
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 218KM@309NM
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie najszersze felgi do SII?

Post autor: Super_Be »

jjumbo pisze:a ja chciałbym założyć takie jak myślicie podejdą bo bardzo mi się podobają
http://moto.onet.pl/348003,13200058,1,z ... ml?node=27" onclick="window.open(this.href);return false;
Eee tam, takie półśrodki... Po co na nich te resztki opon, do tego rozciągnięte niemiłosiernie? Ja miałem lepszy pomysł, prawdziwy oldschool bez żadnej zbędnej gumy, tylko się okazało, że rozstaw śrub nie ten... :(

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/51,3 ... 4.html?i=5" onclick="window.open(this.href);return false;
Kaloteck
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2012, o 16:25
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie najszersze felgi do SII?

Post autor: Kaloteck »

Uwazajcie, gdyby odpukac cos sie stalo, moga byc klopoty z wyplata ubezpieczenia, niestety.
ODPOWIEDZ