Zmiana przodu na polift

dawidzip
Posty: 2
Rejestracja: 7 paź 2021, o 21:10
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 260KM/350Nm
Imię: Dawid

Zmiana przodu na polift

Post autor: dawidzip »

Witam. Jakiś czas temu miałem nie groźna kolizje mojego auta. Młoda, niedoswiaczona dziewczyną w środku nocy wjechała mi w mojego superb'a niszcząc prawa stronę samochodu. Znalazłem cały zestaw montażowy do mojego auta. W skład zestawu wchodzi maska, zderzak, błotniki, nadkola, lampy biksenonowe, lampy halogenowe, chłodnice itd. Połowy części nie potrzebuje także po naprawie sprzedam. Pytanie do znawców, zestaw który i upatrzylem jest to oryginał do mojego egzemplarza lecz można kupić także zestaw do poliftowej wersji. Czy jest możliwość fizyczną zamontowania tej poliftowej? Chodzi mi o to czy otwory montażowe na śruby są takie same i czy to poprostu jest możliwe ?

Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13589
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Zmiana przodu na polift

Post autor: Enriquez »

Mechanicznie tak. Problemy zaczynają się z elektryką. Do wymiany sterownik ksenonów, czujniki poziomowania i wymiana bordnetza. Do tego drobne modyfikacje wiązek przewodów.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
dawidzip
Posty: 2
Rejestracja: 7 paź 2021, o 21:10
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 260KM/350Nm
Imię: Dawid

Re: Zmiana przodu na polift

Post autor: dawidzip »

Ooooo to nie, ja podziękuje w takim razie , za dużo przeróbek. Zostanę przy oryginalnym wariancie. Dzięki za pomoc
piotrek17120
Posty: 6
Rejestracja: 15 lut 2022, o 13:29
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2011
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Piotrek

Re: Zmiana przodu na polift

Post autor: piotrek17120 »

Odgrzewam temat a najbardziej liczę na pomoc enriquez , ponieważ zmieniłem już cały przód na poliftowy wszystko działa ale z AFS mam problem bo nie przyjmuje kodowania
Awatar użytkownika
krzynol
Ekspert
Posty: 429
Rejestracja: 4 gru 2019, o 07:56
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 170KM
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Zmiana przodu na polift

Post autor: krzynol »

enriquez działaj :D
co nie przjmuje kodowania?
ODPOWIEDZ