S II zmiana srodka z modyfikacja :-P

superr
Posty: 44
Rejestracja: 1 wrz 2011, o 19:35
Samochód: Superb II combi
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Imię: Jacek
Lokalizacja: Poznań

S II zmiana srodka z modyfikacja :-P

Post autor: superr »

Witam wszystkich klubowiczów, chciałbym zasiegnać opinii ludzi z wieksza wyobraźnią :-D

Mianowicie problem wyglada tak mam kombiaka z elektryka i podgrzewaniem X4, zastanawiam sie nad wlozeniem jasnego srodka, ale denerwuja mnie te jasne drzwi, podloga , deska itd... Chcialbym zeby wygladalo to tak jak u innych producentów samochodow, wlozyć siedzenia i kanapę jasne, oprzyrządowanie czarne (sterowanie siedzeniem, pasy, te przyciski od podwyższania zagłowków), boczki drzwi sterowanie i rączke zostawić czarną, a zmienić podłokietnik w drzwiach i wszystko co skorzane. Zastanawia mnie też podlokietnik środkowy, plastik musi pozostać czarny... W BMW i Mercedesie zostawiaja w takiej konfiguracji czarny podłokietnik.

Co o tym modzie sądzicie?
Gra warta "świeczki"?

A i pytanie z innej beczki zna ktos z was moze jakiegos magika ktory zaprogramuje mi tak auto, zeby po nacisnieciu guzika rozłączało oprocz ASR, rownież ESP, tak jak to bylo przed 2010?? Na czym wogole polega ta zmiana, tzn jest to kwestia zaprogramowania czy uzyli innych czesci?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Johny7205
Posty: 18
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:34
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: S II zmiana srodka z modyfikacja :-P

Post autor: Johny7205 »

Ja przy zakupie wziąłem jasne wnętrze z alkantarą ale wykładzinę podłogową czarną.
Listwy plastikowe progowe też wtedy są czarne.
Jeżdzę już dwa lata i dbam o czystość wnętrza. Stwierdzam jednak że skoda ma zbyt jasny kolor tapicerki (jest bardziej słomkowy lub beżowy niż żółty).
Nie polecam tapicerki drzwi w kolorze jasnym. Brudzi się strasznie przy rączkach, wygląda szaro, robią się plamy. Nie da się zmyć żadnym płynem. To samo w okolicach dolnych kieszeni - zabrudzenia od butów.
Poza tym jest ok. Siedzenia bez problemu czyszczą sie zwykłą pianką.

Jak dla mnie to wnętrze jest zbyt jasne. Miałem w Pasacie i Vectrze żółte wnętrze i tak się nie brudziło jak to w skodzie. Przegięli z odcieniem. :?

Po obecnych doświadczeniach, następną skodę wezmę z czarnym wnętrzem, chyba że będzie jeszcze inna kolorystyka np. brązowa jak BMW.........................
Platinium 2.0 TDI 170 KM DSG, brąz mocca, alcantara
ODPOWIEDZ