pakiety stylistyczne

Awatar użytkownika
grzesiu26
Posty: 2705
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:15
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Szczecin

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: grzesiu26 »

gachul - czekam w takim razie na jakieś wieści...
To w sumie byłoby najlepsze wyjście gdyby udało się zaadaptować wydech z 2,0 czy 3,6.
sancruz3

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: sancruz3 »

Nematode pisze:Cześć,

a ja mam pytanie dotyczące podwójnej końcówki wydechu. Czy można do S2 innego niż z silnikiem 3.6 (3.6 ma w standardzie) zamontować dodatkową końcówkę wydechu tak żeby mieć podwójną końcówkę z lewej i prawej strony? Precyzując pytanie czy przy składaniu zamówienia mogę zażyczyć sobie takie rozwiązanie?
Ja w mojej SS2 mam mozliwosc zamontowania tlumika po prawej stronie jak wejdziesz pod auto powinienies miec maskownice miejsca na tlumik przykrecona jak to odkrecisz w miejsce to wejdzie ci tlumik, jesli nie chcesz przeplacac w serwisie to zakup sobie jakis 2 sportowe tlumiki tak zeby tam weszly rzecz jasna wiem ze napewno jest dedykowana seria ultera do superbow bo widzialem ostatnio - z pojedyncza albo podwojna koncowka, ceny nie pamietam. jedyne co musisz wymienic to dopine tylna na ktorej sa tez sensory parktronika i to musisz kupic w aso od 3.6 litra bno tylko ten motor ma 2 tlumiki tak samo jak pasek cc
sancruz3

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: sancruz3 »

gachul pisze:cos tu ucichło... kombinował ktoś z drugim wydechem do 2.0 TDI...? dżwieku nie bedzie ale chodzi o wizualny efekt.
co do dzwieku mozesz pokabinowac z tlumikiem od porsche cayenne podejdzie a jesli chodzi o mozliwosc montazu czytaj poprzednia odpowiedz i zobacz czy masz plyte maskujaca po 2giej stronie zdemontuj ja i dokup tumik i daj do firmy niech ci dadza rozgaleznik na 2gi tlumik i zespawaja i tylr roboty ja dopiero na nastepny sezon przymierzam sie do tego pierw radze zaczac od dopiny z sensorami od 3.6 litra
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: gachul »

no ja odbieram moje cudo chyba we wtorek :) ale zastanawiam sie nad jednym... czy jak wezme tłumik od 2.0TSI lub 3,6 to czy nie bedzie to miało jakiegoś złego wpływu na prace disla ( moj bedzie 2,0 TDI) ... ciekawe czy końcowe tłumiki w benzynie i w dislu są rózne?? a jezli róznią sie to czym?
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
sancruz3

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: sancruz3 »

mysle ze to samo ale jak tlumiki uletera chyba sa tansze od orginalnego tak mi siewydaje bo aso zdziera kase z ludzi niezle. do diesla i benzyny sa pewnie te same tak samo jak masz oleje juz teraz co sa i do diesla i do benzyny przyklad Mobil 1 Formula ESP na ktorym jezdza silniki 2.0 tdi cr dpf jak i benzyna smigac moze
Awatar użytkownika
awdurek
Posty: 466
Rejestracja: 19 paź 2010, o 17:57
Samochód: Inny
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Aktualnie: 240 KM i 500Nm
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Wlkp

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: awdurek »

Tłumik od Ultera to koszt około 1200 zł plus montaż.
Natomiast listwa pod zderzak od 3,6 kosztuje w ASO około 180 zł . Do tego dolicz koszt malowania i montaż na aucie.
Zbierze sie ze jakies około 1800 zł na gotowo.
SUPERB II 2,0 PLATINIUM CBBB TDI DSG 200KM 406Nm
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: gachul »

no tak ale ten z ultera moi sie nie podoba i boje sie zeby nie był głosny... i tak z TDI dzwieku nie bedzie. Ale żeby było zabawnie byłem w ASO i chciałem zamowić prawy komin a tu dupa... wystepuje tylko jako cały kpl lewy+prawy+środkowy za 3500 zł... i teraz mam lekkie wqr....nie :(
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
sancruz3

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: sancruz3 »

dlatego mowie zeby wrzucic ultera, a wydechu i tak nie bedziesz slyszal w kabinie a masz taki sam prawie jak orginal z 2jna koncowka albo pojedyncza wiadomo ze koncowki mozna zmieniac. Ja widzialem na ebayu uzywany zestaw tlumikow od 3.6 za 1100zlot takze wole wrzucic ultera bo masz gwarancje na tlumik bo nowy.

Co do listy dolnej to 180zloty jeszcze do przyjecia malowanie sie taniej da zalatwic

Aso kroi zawsze kase pomimo ze to skoda...

Ostatnio za sama robocizne rozrzadu powiedzieli mi 700 zloty z czego u mojego mechanika za 940zloty mialem czesci rozrzadu z vw (contitech i runvile) a za 1680 mialem na gotowo rozrzad + serwis filtrow i oleju - olej dokupowalem sam w hutrowni
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: gachul »

dzisiaj znalazłem takie coś... ale to chyba VT

http://www.supernovatuning.com/article- ... horComment" onclick="window.open(this.href);return false;
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Awatar użytkownika
Nematode
Posty: 381
Rejestracja: 5 sie 2010, o 19:46
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: Nematode »

gachul pisze:dzisiaj znalazłem takie coś... ale to chyba VT

http://www.supernovatuning.com/article- ... horComment" onclick="window.open(this.href);return false;
Dla mnie to VT
Skoda Superb 2 Combi - Elegance powered by 1.8 TSI & DSG7
Obrazek
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: gachul »

no ale tylny zderzak fajnie zrobiony z tymi wydechami
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Jędrula

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: Jędrula »

ja to myślę bardziej o czymś w środku. Wydechy w swoim samochodzie widzę raz na rok, słyszeć też nie specjalnie chcę, więc mnie to ziębi.
Natomiast myślę o wymianie listew w środku na coś ciekawszego. Czy słyszeliście o firmie, gdzie można te listy wymienić/obkleić np. na fajniejsze drewienko egzotyczne na ten przykład?
Awatar użytkownika
+ SUPERboska +
Posty: 173
Rejestracja: 24 sie 2011, o 14:16
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Imię: Dominik
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: + SUPERboska + »

tylny dyfuzor mmmm

http://www.superskoda.com/images/Plasty/s2-kit1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
wisnia199
Posty: 73
Rejestracja: 24 mar 2011, o 21:06
Samochód: Superb II 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: wisnia199 »

Super wyglada. Przod tez fajnie ale to juz na innym zdjeciu.
Seat Ibiza 1.9 SDI--->Citroen Xara 1.6--->Mitsubishi Space Star 1.9 Did--->BMW 525D--->Subaru Impreza WRX--->BMW 320D--->Skoda Superb 3.6 Platinium + Lampy led tył.
Awatar użytkownika
Nematode
Posty: 381
Rejestracja: 5 sie 2010, o 19:46
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: pakiety stylistyczne

Post autor: Nematode »

+ SUPERboska + pisze:tylny dyfuzor mmmm

http://www.superskoda.com/images/Plasty/s2-kit1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Z tej foty też bym powiedział, że VT :) No chyba, że ktoś zrobił foto i próbował coś kombinować ze zdjęciem dla zabawy.
Skoda Superb 2 Combi - Elegance powered by 1.8 TSI & DSG7
Obrazek
ODPOWIEDZ