Rejestracja anglika

mfafik
Posty: 7
Rejestracja: 14 sie 2018, o 23:20
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Imię: Marcin

Rejestracja anglika

Post autor: mfafik »

Witam, mam superba z 2010r i w związku że wracam z Uk do Polski chciałbym zabrać autko ze sobą i zarejestrować w Pl. Mam dwa pytania: licznik mam w milach - jest może dostępna jakaś nakładka w kilometrach żeby zegarów nie wymieniać? Drugie pytanie dotyczy reflektorów, dodam tylko że mam ksenony: kiedyś słyszałem że asymetryczną różnicę światła można zmienić komputerem - wydaje mi się że to ściema i chcę się upewnić przed zakupem nowych lamp.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Rejestracja anglika

Post autor: whity »

Co z tego jak nakleisz coś na licznik, jak odległość i stan kilometrów nadal będzie pokazywał w milach-chyba ze masz cel obniżyć stan licznika- wiec tego nią musiałbyś robić:)

W ustawieniach możesz zmienić światła na ruch prawostronny skoro masz na lewoskrętnym
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
mfafik
Posty: 7
Rejestracja: 14 sie 2018, o 23:20
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Imię: Marcin

Re: Rejestracja anglika

Post autor: mfafik »

Witam, no właśnie że odległość i stan licznika mogę zmienić z mil na km, tak samo jak spalanie itp. Na zegarach pokazuje mi ile jadę km/h ale to jest chyba do tempomatu bo wyświetla cyfrowo. Natomiast zegar ten większy i docelowy jest analogowy i jest tylko w milach. Obniżać przebiegu nie chcę ponieważ jeszcze w tym roku był w autoryzowanym serwisie (jak co roku) i ma 120k więc mi to wystarczy.
ODPOWIEDZ