Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 23 wrz 2018, o 23:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 21 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 13 cze 2018, o 17:25 

Do艂膮czy艂(a): 30 gru 2017, o 11:56
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Mia艂em to w starym Touareg. W艂膮cza艂o si臋 przyciskiem z boku kierownicy. Turka mia艂em 3 lata. Raz u偶y艂em z ciekawo艣ci. Dla mnie to raczej opcja dla oty艂ych amerykanow ale co kto lubi :)

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 13 cze 2018, o 19:24 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
Funkcja jest z serii bez sensu, ale co niekt贸rzy uparcie chc膮 to mie膰, byle tylko mie膰.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

PostNapisane: 13 cze 2018, o 21:12 

Imi臋: Maciej
Do艂膮czy艂(a): 5 cze 2018, o 19:30
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Aktualnie: moc jest!
Cytuj:
Funkcja jest z serii bez sensu, ale co niekt贸rzy uparcie chc膮 to mie膰, byle tylko mie膰.

Jeszcze raz powt贸rz臋, je藕dzi艂em kilka dni Skod膮 z t膮 funkcj膮- dla mnie bardzo wa偶ne. W innym aucie, mo偶e nie- to zale偶y od wysoko艣ci samochodu, wysoko艣ci foteli, progu, linii dachu itp. W tym samochodzie, kt贸ry ani za wysoki ani za szeroki nie jest, jest to przydatne. Zale偶y ile kto ma wzrostu, w jakim jest wieku itp.
Najlepiej to bredzi膰 o kolorze felg, co tam jak si臋 wsiada do samochodu. Ka偶dy u偶ytkownik Skody to Rambo, co wskakuje do poci膮gu w biegu, a styl felg aluminiowych jest dla niego najbardziej wa偶ny w samochodzie, 偶eby si臋 dziunie obraca艂y....
Nic nie chce mie膰 uparcie, ani 偶adnych nawigacji, tysi膮ca asystent贸w itp. chc臋 sobie wygodnie wsi膮艣膰 do auta RODZINNEGO KLASY 艢REDNIEJ.
Dzi臋kuj臋 za merytoryczne komentarze, jak tylko b臋d臋 m贸g艂 czasowo, za艂atwi臋 t臋 funkcj臋 i ... sobi臋 w艂膮cze :twisted: :twisted: :twisted:

G贸ra

PostNapisane: 13 cze 2018, o 23:01 

Imi臋: Ralph
Do艂膮czy艂(a): 28 cze 2017, o 21:51
Silnik: 1.6TDI CAYC (105KM)
Mam t臋 funkcj臋 w Land Cruiser amazon w pracy.Po wyj臋ciu kluczyka odje偶d偶a siedzenie i cofa si臋 kierownica.Mam kufa kr贸tkie nu偶ki i naprawde jest to wygodne.Mam 4 dychy na karku jestem do艣膰 wysportowany od lat turlam sie po macie ale jak kolega napisa艂-fizjonomia,wiek czy choroba z takiej b艂achej pozornie funkcji mo偶e zmieni膰 si臋 w co艣 naprawd臋 przydatnego.Nie pogniewa艂 bym si臋 gdyby w mojej kurze by艂a taka funkcja.A wy wsy艂acie go艣cia na aerobik.Po艂owie z koleg贸w przyda艂a by si臋 pewno ta funkcja :lol:

G贸ra

PostNapisane: 2 lip 2018, o 16:12 

Imi臋: Maciej
Do艂膮czy艂(a): 5 cze 2018, o 19:30
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Aktualnie: moc jest!
no i ch艂opy jest. Bardzo przydatne, polecam. Od danego ustawienia odsuwa si臋 kilka cm i do do艂u- przede wszystkim mo偶na mie膰 nisko kierownic臋, i po tym odsuni臋ciu fajnie si臋 wysiada.
Proces dokonuje si臋 po otwarciu drzwi- lux.
Niestety, nie ma opcji w komputerze pok艂adowym "w艂膮cz/wy艂膮cz". Ale jest OK.
Tym samym watek chyba zamkni臋ty.

G贸ra

PostNapisane: 2 lip 2018, o 16:29 

Imi臋: Ralph
Do艂膮czy艂(a): 28 cze 2017, o 21:51
Silnik: 1.6TDI CAYC (105KM)
No i zajebi艣cie bracie ;) Gratulacje.Ma艂a zachcianka spe艂niona ;)

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 21 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: