Wentylowane fotele w S2 nie działają

Pitrekwrocpl
Posty: 3
Rejestracja: 4 gru 2017, o 11:26
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)

Wentylowane fotele w S2 nie działają

Post autor: Pitrekwrocpl »

Szanowni forumowicze
W moim S2 który kupiłem na końcu tamtego roku mam wentylowane fotele z przodu które moim zdaniem nie działają (porównywałem z innymi autami z wentylowanymi fotelami). Bezpieczniki są ok, wszystkie podłączenia pod fotelami są ok, umówiłem się na przyszły tydzień do salonu Skody na zdiagnozowanie problemu.

Pytanie: cała integralna część (dolna poduszka z wentylatorem) kosztuje około 600zł. Jeśli się okaże że wentylator padł (MY2011 więc nie najmłodszy model) to czy jest sens szukać elektryka(jeśli ktoś zna godnego zaufania elektryka z Warszawy to będę zobowiązany) który mógłby wymienić taką część czy pozostaje tylko kupno części w ASO?

Pozdrawiam i z góry dzięki za porady
Piotrek
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Wentylowane fotele w S2 nie działają

Post autor: Enriquez »

Możesz na krótko połączyć wyjścia z przełącznika, aczkolwiek nie działanie wszystkich czterech silniczków jest nieprawdopodobne i wskazuje raczej na jakiś problem z zasilaniem.
Rozumiem, że bezpiecznik C30 sprawdziłeś.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Pitrekwrocpl
Posty: 3
Rejestracja: 4 gru 2017, o 11:26
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)

Re: Wentylowane fotele w S2 nie działają

Post autor: Pitrekwrocpl »

Wymieniłem bezpiecznik zapobiegawczo i wentylacja ożyła, mimo że stary bezpiecznik wygląda na sprawny. Wątek do zamknięcia lub skasowania
Pozdrawiam
Piotrek
ODPOWIEDZ