OPUSZCZANIE SZYB

mariusz1
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2017, o 22:24
Samochód: Inny
Silnik: Inny

OPUSZCZANIE SZYB

Post autor: mariusz1 »

Witam, mam następujący problem posiadam superba 2 w którym nie odsuwają się szyby boczne z przycisków wewnątrz auta, natomiast szyby otwierają i zamykają się z pilota i z wkładki drzwi kierowcy, vcds nie rejestruje żadnych usterek , w blokach wartości sterowniki poszczególnych drzwi rozpoznają naciśnięcie przycisków w poszczególnych drzwiach, zasilania masy i can są ok. z testów elementów wykonawczych szyby działają, czy ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem, wygląda to na tryb ekonomiczny ale nie w Skodzie , dodam że podmieniałem sterowniki drzwi BCM Gateway i nic, zastanawiam się czy w liczniku nie ma jakiegoś ustawienia które blokują otwieranie i zamykanie szyb.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: OPUSZCZANIE SZYB

Post autor: Enriquez »

wklej jakiś skan auta z vcds to się popatrzy
dziwny przypadek masz
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
mariusz1
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2017, o 22:24
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: OPUSZCZANIE SZYB

Post autor: mariusz1 »

ok.jutro zrobię ale czy to coś da, miałem drugie auto z którego mogłem założyć sterowniki do sprawdzenia, nie podłożyłem licznika i sterownika silnika, trochę żałuję bo stawiam na licznik albo sterownik silnika w którym może być immo wyłączone.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: OPUSZCZANIE SZYB

Post autor: kamracik »

Banalne, ale nie szydera :)

Próbowałeś może czy jakiekolwiek znaczenie ma przycisk blokady okien dla tylnych drzwi (blokada przeciw dzieciom)? Może ktoś sobie fikuśnie przekodował, aby żona oknem się nie bawiła (nie wiem czy w ogóle jest taka możliwość).
ODPOWIEDZ