Skrzynia DSG7

sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: sko89 »

CLO27 pisze:
sko89 pisze:
Łuki_ssuperb pisze:sko chyba zasłuzył na bana za wycieczki osobiste :lol:
Nie no jasne. Wzorowe wnioskowanie. CLO, który czepiał się nawet mojej nie żyjącej matki, to spoko. To w ogóle nie była wycieczka osobista.
Ja pierdole chlopie....kiedy to bylo i co ty pisałeś....jak idiota sie zachowujesz łukiemu wątek z felgami przywołujesz mi jakieś epitety ze sprzeczki sprzed kufa roku....eeehhhhh...ty na prawdę chyba jesteś z gimnazjum :lol:
Nie przed rokiem CLO tylko wczoraj a swój wpis, jak przystało na tchórza, usunąłeś. Zrobiliście z forum szambo, w którym dobrze się czujecie, to będziecie odpowiednio traktowani.
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: Łuki_ssuperb »

Sko usuniesz sie sam?
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: CLO27 »

sko89 pisze:
Nie przed rokiem CLO tylko wczoraj a swój wpis, jak przystało na tchórza, usunąłeś. Zrobiliście z forum szambo, w którym dobrze się czujecie, to będziecie odpowiednio traktowani.
Co kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?????????? co ty pierdolisz????????????????? TCHÓRZEM jesteś sam i to popierd.... może moderator sprawdzić czy usuwałem jakikolwieś post........

Jak zmyślasz to przynajmniej z sensem debilu....ja pierdole usuwałem post w którym obrażałem twoją matkę, to już kurwa przegięcie....ja pierd nie udało się z nikim w utarczkę wejść to sobie wymyśliłeś coś, czy zinterpretowałeś mój jakiś wpis że dotyczy twojej nieżyjącej matki...

Tego to bym nawet nie śmiał wymyślić....jesteś jakiś nienormalny SKO żeby takie coś napisać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Matka się teraz za ciebie wstydzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: sko89 »

CLO27 pisze:
sko89 pisze:
Nie przed rokiem CLO tylko wczoraj a swój wpis, jak przystało na tchórza, usunąłeś. Zrobiliście z forum szambo, w którym dobrze się czujecie, to będziecie odpowiednio traktowani.
Co kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?????????? co ty pierdolisz????????????????? TCHÓRZEM jesteś sam i to popierd.... może moderator sprawdzić czy usuwałem jakikolwieś post........

Jak zmyślasz to przynajmniej z sensem debilu....ja pierdole usuwałem post w którym obrażałem twoją matkę, to już kurwa przegięcie....ja pierd nie udało się z nikim w utarczkę wejść to sobie wymyśliłeś coś, czy zinterpretowałeś mój jakiś wpis że dotyczy twojej nieżyjącej matki...

Tego to bym nawet nie śmiał wymyślić....jesteś jakiś nienormalny SKO żeby takie coś napisać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Matka się teraz za ciebie wstydzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OK. Przepraszam za tchórza (robię to czego wy nie potraficie za swoje chamskie wyzwiska). Nie usunąłeś tylko zamieściłeś go wczoraj w wątku o alu17 a nie w tym jak początkowo błędnie myślałem. Ale Ty robiłeś wycieczki osobiste do mojej matki, co uważam za draństwo. Jak brakuje argumentów to nie trzeba wikłać rodziny w swoje bluzgi, wystarczy trochę zastanowić się nad sobą.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: CLO27 »

Coś ci się chyba osoby pojebały..........Popatrz na edycję postów ośle......


Jeden post w którym nawiązałem do twojej mamy w kontekście twojego dziecinnego zachowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


"Ale prawda jest tylko jedna w wiekszosci sko tylko rzuca glupim tekstem a reszta sie na to daje nabrać i wciągnąć w dyskusje :) Nie zawsze ale przeważnie ja też, a on potem od mamy ;) dostaje zakaz komputera na miesiąc i znika :lol:"

Czy to kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaa twoją matke obraża idio...........czy prześmiewczo pokazuje twoje zdziecinnienie...........skąd kurwa mam niby wiedzieć czy że ona żyje/nie żyje........Mogłem napisać "rodzice"/"tata"itp..... to byś nie zinterpretował tego jako obraza twojej matki.....nosz kufaaaaaaaa nie mogę....żal mi cię bo jesteś bardzo niemądrym małym chłopczykiem.....
Ostatnio zmieniony 25 paź 2017, o 15:15 przez CLO27, łącznie zmieniany 2 razy.
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: Łuki_ssuperb »

Hahah ale za taka agresja Sko po moim tekście ze „sam zaczął a teraz leci do mamy” ????
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: CLO27 »

No to wyraźnie wręcz zwyzywałeś jego matkę....znaczy on to tak odebrał :lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: Łuki_ssuperb »

Sko znów coś złe zinterpretował ;-)
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: CLO27 »

:lol: :lol: :lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: sko89 »

Niestety widząc słownictwo i poziom wypowiedzi bez wątpienia muszę mieć do czynienia z osobami chorymi psychicznie lub dotkniętych ograniczeniem wolności. A fakt, że Adminowie na to nie reagują tylko potwierdza poziom tego forum.

Ja już jestem po 80tce i wypraszam sobie takie traktowanie jakiś gówniarzy.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: CLO27 »

Jesteś po 80 iq ale to tuż po tak 81 obstawiam.......Poziom? Wymyślasz sobie że ktoś ci obraził nieżyjącą matkę i rzucasz takie oskarżenia na kogoś,,,,,,,nie ma dla ciebie świętości....ja będę prosił o "bezodwoławcze" usunięcie cię z forum......... :mrgreen:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: sko89 »

CLO27 pisze:Jesteś po 80 iq ale to tuż po tak 81 obstawiam.......Poziom? Wymyślasz sobie że ktoś ci obraził nieżyjącą matkę i rzucasz takie oskarżenia na kogoś,,,,,,,nie ma dla ciebie świętości....ja będę prosił o "bezodwoławcze" usunięcie cię z forum......... :mrgreen:
A na co komu potrzebne to forum, za wyjątkiem grupki dewiantów, którzy tutaj nocują i zajmują się sami sobą. Sprowadziliście je do swojego poziomu. Nic dziwnego, że ilość zapytań merytorycznych z miesiąca na miesiąc maleje. A im mniej nowych zapytań tym mniej reklamy ledowych choinek.
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: Łuki_ssuperb »

Usunąć sko i po temacie
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Sebastian_M26
Posty: 1707
Rejestracja: 26 lut 2010, o 18:58
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Aktualnie: seria 188KM/270Nm
Lokalizacja: Katowice

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: Sebastian_M26 »

Nawet po pół litrze nie da się tego czytać
PANIE WŁADZO, MA PAN RACJĘ, NIESTETY ZDARZYŁO MI SIĘ PRZEKROCZYĆ PRĘDKOŚĆ, ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE BYŁO TO BARDZO NIEODPOWIEDZIALNE, ŻE NARAZIŁEM INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU NA NIEBEZPIECZEŃSTWO ALE ... JECHAŁEM SZYBKO, GDYŻ LUBIĘ ZAPIERDALAĆ...
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrzynia DSG7

Post autor: sko89 »

s-e-b-e-b pisze:Sko....nie zagalopowałeś się ?
Ja???? A uprzednie wyzwiska wobec mnie typu debil, ciul itd to uważasz, ze nie było co najmniej zagalopowaniem? Pomijając, ze takie zachowanie to powód do zawiadomienia prokuratury.
Zablokowany