SII, kamień i pęknięta szyba przednia

szczypior

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: szczypior »

jo to juz wiem ;-)
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: Konik »

szczypior pisze:Konik wypraszam sobie ;-) efektem pieprzenia kolegi boczka to moze Ty jestes ale napewno nie ja, znam swoich rodziców ;-)
:lol:
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
boczek140
Posty: 38
Rejestracja: 27 wrz 2014, o 09:46
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Chotomów, k. W-wy

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: boczek140 »

Konik pisze:
szczypior pisze:Nordglass mialem i nie narzekalem... nawet nie wiedzialem ze to chinszczyzna...
A tu macie efekt pieprzenia boczka.
Jeśli mnie pamięć nie myli to ktoś tu ostatnio pisał o oczernianiu ... i właśnie wychodzi mentalność egocentryka.
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: Konik »

boczek140 pisze:Co do cen i szyb nordglass czy innych podróbek jak i chińszczyzny to powiem że szkoda pieniędzy
boczek140 pisze:Co do podróbek innych producentów jak nordglass, bensony, czy inna chińszczyzna, to dałbym sobie spokój
szczypior pisze:Nordglass mialem i nie narzekalem... nawet nie wiedzialem ze to chinszczyzna...
Zestawiam wypowiedzi. "Suche" fakty. Za "pieprzenie boczka" przepraszam. Nie jest to pieprzenie. Źle oceniłem. Jest to świadome wprowadzanie w błąd.
boczek140 pisze:Jeśli mnie pamięć nie myli to ktoś tu ostatnio pisał o oczernianiu
Tak, ja.

Definicja oczerniania:
- za Słownikiem Języka Polskiego:
"Przedstawiać kogoś w niekorzystnym świetle."
- za Słownikiem definicji:
"chłostać niecieleśnie, kalać, obgadywać, obmawiać, plotkować, podawać na czyjś temat kłamliwe, oszczercze informacje, pomawiać, przedstawiać kogoś w złym świetle, rzucać oszczerstwa, spotwarzać, szkalować, obmawiać, zniesławiać".

Definicja zniesławienia:
- za Wikipedią:
"Zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności."

Tu masz coś ekstra. Z KK.
"art. 212
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,"
boczek140 pisze:... i właśnie wychodzi mentalność egocentryka.
Biorąc pod uwagę powyższe, inne niż tylko moje punkty widzenia, to jednak nie trafiłeś.


Obrazek
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
boczek140
Posty: 38
Rejestracja: 27 wrz 2014, o 09:46
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Chotomów, k. W-wy

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: boczek140 »

Nie chce mi się już ciągnąć tego tematu dalej. Mimo twoich wszelkich starań i miłości do niektórych marek i tak pozostanę za swoimi racjami będąc przekonany o ich słuszności. I na tym pozostańmy. NA na bezpodstawny zarzut kłamstwa jak tylko będziesz chciał to znajdę dla ciebie zdjęcia wadliwej szyby (bo mam takie w komputerze do zgłaszania reklamacji) i wstawię.

Pozdr.
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: Konik »

Reklamacje są wszędzie. Zdjęciami pewnie byśmy się zarzucili. Tylko, że tu nie o to chodzi. Wystarczy, że podasz adres chińskiej fabryki Nordglass. Albo udowodnisz, że Nordglass jest w chińskich rękach. Jeśli tak jest przeproszę, przyznam, że nie miałem racji i wywalę się z forum jeśli taka będzie wola choćby jednej osoby. Twój ruch.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
whity

SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: whity »

A nie możesz odejść, nie majac racji ??? :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: Misiek Fisiek »

Już się chłopy nie wygłupiajcie. Wystarczy.

A Ty Konik nie szalej z tym Kodeksem Karnym bo zaraz mnie zamkną za naśmiewanie się z opli i vtechu.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: szms »

już dzwonię do Darka, składamy wspólny pozew :lol:
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: Konik »

whity pisze:A nie możesz odejść, nie majac racji ??? :lol: :lol: :lol:
Mogę. Właśnie to zaproponowałem. :mrgreen:
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: szms »

no to dawej go pod topor! :lol:
boczek140
Posty: 38
Rejestracja: 27 wrz 2014, o 09:46
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Chotomów, k. W-wy

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: boczek140 »

Konik pisze:Reklamacje są wszędzie. Zdjęciami pewnie byśmy się zarzucili. Tylko, że tu nie o to chodzi. Wystarczy, że podasz adres chińskiej fabryki Nordglass. Albo udowodnisz, że Nordglass jest w chińskich rękach. Jeśli tak jest przeproszę, przyznam, że nie miałem racji i wywalę się z forum jeśli taka będzie wola choćby jednej osoby. Twój ruch.
Pewnie tak by było. Co do chińskiej fabryki to nie jestem w stanie tego zrobić i mówię otwarcie, kolega który pracuje w nordglass mówił że ileś lat temu przenieśli tam produkcję niektórych z szyb, nie sądzę żeby miał powód żeby kłamać więc zakładam że mówi prawdę. Z resztą nie jest jedyną osobą która tak twierdzi. Poza tym nie jestem też w stanie podać adresów fabryk szyb chińskich które do nas trafiają i myślę że mało kto to potrafi. Żeby była jasność w swoich postach wyraziłem opinie o szybach które moim zdaniem są warte polecenia a które nie, nordglass jeśli chodzi o pordukcję i sprzedaż szyb nie jest dla mnie konkurencją, bo ja nie zajmuje się produkcją. Jedyne w czy mogę z nimi konkurować to montaż szyb a o jakości ich usług w ogóle nie pisałem. Tak więc konik, chcąc zakończyć naszą kłutnię to tyle co mam do powiedzenia, nie nie chce mi się już z tobą przepychać kto ma rację a kto nie zostańmy oboje na swoich stanowiskach i tyle.
LMB
Posty: 1365
Rejestracja: 27 cze 2013, o 16:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2023
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Anglia, NW

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: LMB »

boczek140 pisze:Pewnie tak by było. Co do chińskiej fabryki to nie jestem w stanie tego zrobić i mówię otwarcie, kolega który pracuje w nordglass mówił że ileś lat temu przenieśli tam produkcję niektórych z szyb, nie sądzę żeby miał powód żeby kłamać więc zakładam że mówi prawdę. Z resztą nie jest jedyną osobą która tak twierdzi. Poza tym nie jestem też w stanie podać adresów fabryk szyb chińskich które do nas trafiają i myślę że mało kto to potrafi. Żeby była jasność w swoich postach wyraziłem opinie o szybach które moim zdaniem są warte polecenia a które nie, nordglass jeśli chodzi o pordukcję i sprzedaż szyb nie jest dla mnie konkurencją, bo ja nie zajmuje się produkcją. Jedyne w czy mogę z nimi konkurować to montaż szyb a o jakości ich usług w ogóle nie pisałem. Tak więc konik, chcąc zakończyć naszą kłutnię to tyle co mam do powiedzenia, nie nie chce mi się już z tobą przepychać kto ma rację a kto nie zostańmy oboje na swoich stanowiskach i tyle.
Czyli widze co boli - za produkcja jest w Chinach. No to tutaj zaboli - Pilkingotn ma fabryke szyb (nie samochodowych) I w Chinach I w Wietnamie. Czyli automatem Pilkingotn to szit. No I to tyle by bylo :lol:
"In 1969 I gave up women and alcohol - it was the worst 20 minutes of my life."

Powered by George Best
boczek140
Posty: 38
Rejestracja: 27 wrz 2014, o 09:46
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Chotomów, k. W-wy

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: boczek140 »

LMB pisze:
Czyli widze co boli - za produkcja jest w Chinach. No to tutaj zaboli - Pilkingotn ma fabryke szyb (nie samochodowych) I w Chinach I w Wietnamie. Czyli automatem Pilkingotn to szit. No I to tyle by bylo :lol:
A dlaczego miałoby mnie to boleć ?? :) mi bez różnicy co zamontuje montaż chińskiej szyby oryginalnej czy nordglassa pilkinktona czy innej kosztuje dokładnie tyle samo, a jaką szybę klient sobie zażyczy taką dostanie :)
LMB
Posty: 1365
Rejestracja: 27 cze 2013, o 16:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2023
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Anglia, NW

Re: SII, kamień i pęknięta szyba przednia

Post autor: LMB »

boczek140 pisze:
LMB pisze:
Czyli widze co boli - za produkcja jest w Chinach. No to tutaj zaboli - Pilkingotn ma fabryke szyb (nie samochodowych) I w Chinach I w Wietnamie. Czyli automatem Pilkingotn to szit. No I to tyle by bylo :lol:
A dlaczego miałoby mnie to boleć ?? :) mi bez różnicy co zamontuje montaż chińskiej szyby oryginalnej czy nordglassa pilkinktona czy innej kosztuje dokładnie tyle samo, a jaką szybę klient sobie zażyczy taką dostanie :)
No to jeszcze raz mi wyjasnij - czemu Pilks jest lepszy od Nordglasa?

Od razu uprzedzam - przez sentiment do Pilks'a sa u mnie uprzywilejowani :D
"In 1969 I gave up women and alcohol - it was the worst 20 minutes of my life."

Powered by George Best
ODPOWIEDZ