Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 16 gru 2017, o 00:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 5 sty 2017, o 19:35 

Do艂膮czy艂(a): 20 mar 2015, o 23:48
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Witam,

od jakiego艣 czasu mam taki problem, 偶e z okolic licznik dobiega takie tykanie : tak jakby ustawia艂 minutnik albo nakr臋ca艂 zegar.
Strasznie to irytuj臋, ale po jakim艣 czasie jazdy znika, s艂ysz臋 to jad膮c na pasa偶erze i za kierownic膮, jest to do艣膰 s艂yszalne.

Do tego dzi艣 - obrotomierz pokazywa艂 mi obroty na "luzie" 200. Nie wiedzialem co si臋 dzia艂o, w pierwszej kolejno艣ci poszed艂 but, jednak auto normalnie pracowa艂o, otworzylem szybe silnik pracowa艂 te偶 ok, przyspieszy艂o, nic sie na desce nie zaswieci艂o, po paru sekundach stan膮艂em i zgasi艂em autko, po chwili odpali艂em i ju偶 bylo okej, jednak po 10km stan膮艂em - i itak co艣 z tymi obrotami bylo nie tak - na luzie by艂y ok 550-600, gdzie normalnie zawsze mam ok 800. Pomy艣la艂em, 偶e to mo偶e co艣 z tym obrotomierzem si臋 tam nie wiem "zacina" i st膮d te偶 to cykanie. Chyba, 偶e to dwie zupe艂nie inne rzeczy, jutro pod艂膮cze Vaga, sprawdze czy te obroty z dzi艣 moze zostawi艂y jakis b艂膮d.

Mia艂 kto艣 podobny problem z tym "tykaniem" ? Ewentualnie jakie艣 sugestie co to moze byc zanim zaczn臋 rozbiera膰 p贸艂 samochodu albo je藕dzi膰 od mechanik贸w po aso i szuka膰 rozwiazania przez rok zeby sie potem dowiedzie膰 ze ten typ tak ma.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: