Zasieg xenonow

tomaszszszsz
Posty: 24
Rejestracja: 9 sie 2016, o 10:47
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: wrocek

Zasieg xenonow

Post autor: tomaszszszsz »

Czesc,

jak u was z zasiegiem, poziomowaniem i jasnocia xenonow w S2 (bixenon + afs)?

Ja nie do konca rouzmiem o ile metrow zasieg xenonow ma sie zawiekszac w trybie autostradowym. Nie widze zbytniej roznicy.

Dodatkowo wydaje mi sie, ze cos jest nie teges z czujnikiem poziomowania na ktoryms wachaczu, bo refletkory swieca mi w glebe.

Filmiki:
https://www.youtube.com/watch?v=F9fStDEN74E
https://www.youtube.com/watch?v=1RH7qxMwge8
https://www.youtube.com/watch?v=a2jafJ3yQC8

U was podobnie z zasiegiem i jasnocia?
Awatar użytkownika
HLPD999
Posty: 168
Rejestracja: 13 paź 2016, o 16:00
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 170
Imię: Przemek
Lokalizacja: Travemünde
Kontakt:

Re: Zasieg xenonow

Post autor: HLPD999 »

fist4sz3k
Posty: 68
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 23:26
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legnica

Re: Zasieg xenonow

Post autor: fist4sz3k »

Witaj, żeby sprawdzić o ile strumień się podnosi w trybie autostradowym przełącz jak będziesz miał powyżej 120 km/h przełącznik w tryb świateł mijania a następnie po chwili z powrotem w tryb auto. Po 3 latach eksploatacji dopiero zobaczyłem, że faktycznie strumienie się podnoszą. Z trybu auto do zwykłego mijania opadają powoli więc możesz nie wyłapać tego ale odwrotnie podnoszą się gwałtownie i jest to wyraźnie zauważalne .

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
spacewalker
Posty: 231
Rejestracja: 29 lip 2014, o 18:09
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 184KM 420Nm
Imię: Marcin
Lokalizacja: LDZ

Re: Zasieg xenonow

Post autor: spacewalker »

fist4sz3k pisze:Witaj, żeby sprawdzić o ile strumień się podnosi w trybie autostradowym przełącz jak będziesz miał powyżej 120 km/h przełącznik w tryb świateł mijania a następnie po chwili z powrotem w tryb auto. Po 3 latach eksploatacji dopiero zobaczyłem, że faktycznie strumienie się podnoszą. Z trybu auto do zwykłego mijania opadają powoli więc możesz nie wyłapać tego ale odwrotnie podnoszą się gwałtownie i jest to wyraźnie zauważalne .

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
że jak ? włącznik świateł w trybie AUTO ustawia inaczej Xenony niż w trybie świateł mijania ?
....
Cienki221
Posty: 493
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 14:21
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: O-ka

Re: Zasieg xenonow

Post autor: Cienki221 »

spacewalker pisze:
fist4sz3k pisze:Witaj, żeby sprawdzić o ile strumień się podnosi w trybie autostradowym przełącz jak będziesz miał powyżej 120 km/h przełącznik w tryb świateł mijania a następnie po chwili z powrotem w tryb auto. Po 3 latach eksploatacji dopiero zobaczyłem, że faktycznie strumienie się podnoszą. Z trybu auto do zwykłego mijania opadają powoli więc możesz nie wyłapać tego ale odwrotnie podnoszą się gwałtownie i jest to wyraźnie zauważalne .

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
że jak ? włącznik świateł w trybie AUTO ustawia inaczej Xenony niż w trybie świateł mijania ?
Kolega ma na myśli, że tryb AUTO działa z AFS, a tryb ŚWIATŁA MIJANIA, świecą bez funkcji AFS. I przy przełączaniu między tymi pozycjami widać zasięg AFS
Awatar użytkownika
anonim1978
Posty: 14
Rejestracja: 31 paź 2015, o 19:13
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)

Re: Zasieg xenonow

Post autor: anonim1978 »

Brak na twoim filmie testu świateł a po tym można stwierdzić najlepiej czy działa ASF.
tomaszszszsz
Posty: 24
Rejestracja: 9 sie 2016, o 10:47
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: wrocek

Re: Zasieg xenonow

Post autor: tomaszszszsz »

afs u mnie dziala, podnosi sie i rozwidla na boki itd. poza tym komp nei zglasza bledow.

@fist4sz3k dzieki, faktycznie na autostardzie widac mala roznice w oswietleniu. niestety mam cos nie halo z jasnocia tych xenonow (po regeneracji odblysnika juz) i dlateog tego nie zauwayzlem.
ODPOWIEDZ