nie świeci lampka pod osłoną przeciwsłoneczną u kierowcy

lukaszsobol
Posty: 12
Rejestracja: 10 lis 2016, o 12:16
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Aktualnie: 190kM 400Nm
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Wałbrzych

nie świeci lampka pod osłoną przeciwsłoneczną u kierowcy

Post autor: lukaszsobol »

Witam serdecznie.

Około 2 tygodnie temu wymieniłem sobie całe oświetlenie wnętrza na ledowe ze sklepu Motohid. Wszystko było dobrze aż do dzisiaj gdy zauważyłem że nie świeci lampka pod osłoną przeciwsłoneczną od strony kierowcy. Zaróweczka jest sprawna. Na kostce zasilającej nie ma napięcia. Czy jest jakiś bezpiecznik do tego obwodu czy czeka mnie serwis? :)

Suberb 2 FL 2014 sedan
Awatar użytkownika
garfield
Posty: 84
Rejestracja: 8 lip 2015, o 14:08
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Lublin

Re: nie świeci lampka pod osłoną przeciwsłoneczną u kierowcy

Post autor: garfield »

lukaszsobol pisze:Witam serdecznie.

Około 2 tygodnie temu wymieniłem sobie całe oświetlenie wnętrza na ledowe ze sklepu Motohid. Wszystko było dobrze aż do dzisiaj gdy zauważyłem że nie świeci lampka pod osłoną przeciwsłoneczną od strony kierowcy. Zaróweczka jest sprawna. Na kostce zasilającej nie ma napięcia. Czy jest jakiś bezpiecznik do tego obwodu czy czeka mnie serwis? :)

Suberb 2 FL 2014 sedan
Wg instrukcji jest jeden bezpiecznik do oświetlenia wnętrza (nr 15, 7.5A), więc jeśli nie działa tylko ta jedna lampka, to raczej nie tutaj jest problem.
garfield w superbie
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: nie świeci lampka pod osłoną przeciwsłoneczną u kierowcy

Post autor: marcin wroclaw »

U mnie bywa, ze bez jakiegoś konkretnego algorytmu czasem nie zaswieci lampka w sloneczniku lub lampki w lusterkach zewnetrznych... Jesze obczaje czy nie ma to zwiazku z czujnikiem zmierzchu:(
Marcin
Obrazek
ODPOWIEDZ