S2 Poszukiwana zaślepka

PawelGawel
Posty: 19
Rejestracja: 13 maja 2017, o 20:40
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)

S2 Poszukiwana zaślepka

Post autor: PawelGawel »

Witam,
Macie może taką zaślepkę na zbyciu ? http://sklep.motohid.pl/pl/p/Zaslepka-N ... 45285/2291
marszal
Posty: 154
Rejestracja: 22 kwie 2016, o 13:33
Samochód: Superb III combi
Rocznik: 2018
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Imię: Michał
Lokalizacja: wlkp

Re: S2 Poszukiwana zaślepka

Post autor: marszal »

no znalazłeś przecież, nic prostszego - kup
--
marszał
Awatar użytkownika
marioti
Doradca
Posty: 1807
Rejestracja: 30 gru 2017, o 10:56
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 198KM

Re: S2 Poszukiwana zaślepka

Post autor: marioti »

małe g-no, łamie się na potęgę, a cena kosmiczna jak za kawałeczek plastiku. Niestety takie ceny. Można popytać na alle... u ludzi którzy sprzedają lampy tył do superba kombi, może akurat.... ja tak robiłem dokładnie z tą zaślepką, ale do Touarega 2006. Ta zaślepka jest identyczna / ta sama.
ewentualnie poszukać ludzi którzy mają całe superby na części, i się do nich wybrać o ile masz akurat blisko, bo za chwile okaże się, że koszt będzie wyższy niż zakup u Lec-a
PawelGawel
Posty: 19
Rejestracja: 13 maja 2017, o 20:40
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)

Re: S2 Poszukiwana zaślepka

Post autor: PawelGawel »

marioti pisze:małe g-no, łamie się na potęgę, a cena kosmiczna jak za kawałeczek plastiku. Niestety takie ceny. Można popytać na alle... u ludzi którzy sprzedają lampy tył do superba kombi, może akurat.... ja tak robiłem dokładnie z tą zaślepką, ale do Touarega 2006. Ta zaślepka jest identyczna / ta sama.
ewentualnie poszukać ludzi którzy mają całe superby na części, i się do nich wybrać o ile masz akurat blisko, bo za chwile okaże się, że koszt będzie wyższy niż zakup u Lec-a
Dzięki !
Sebastian_M26
Posty: 1707
Rejestracja: 26 lut 2010, o 18:58
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Aktualnie: seria 188KM/270Nm
Lokalizacja: Katowice

Re: S2 Poszukiwana zaślepka

Post autor: Sebastian_M26 »

marioti pisze:, a cena kosmiczna. Niestety takie ceny. koszt będzie wyższy
Rower będzie tani, niska cena, mały koszt, naprawdę tanio, po co wydawać tak bajońskie kwoty
PANIE WŁADZO, MA PAN RACJĘ, NIESTETY ZDARZYŁO MI SIĘ PRZEKROCZYĆ PRĘDKOŚĆ, ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE BYŁO TO BARDZO NIEODPOWIEDZIALNE, ŻE NARAZIŁEM INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU NA NIEBEZPIECZEŃSTWO ALE ... JECHAŁEM SZYBKO, GDYŻ LUBIĘ ZAPIERDALAĆ...
Awatar użytkownika
marioti
Doradca
Posty: 1807
Rejestracja: 30 gru 2017, o 10:56
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 198KM

Re: S2 Poszukiwana zaślepka

Post autor: marioti »

Ty chyba nie zastanowiłeś się zanim napisałeś..

Przecież wyprodukowanie takiej zaślepki to kosztuje VW jakieś 20 centów, a sprzedają za 7 dolarów.
Jakiś czas temu czytałem temat, jak goście zrobili kalkulację ile kosztowałby golf, chyba 6-ty, gdyby złożyć go z ori części, wyszło coś ponad 1,5 miliona. Każdy producent aut, nie zarabia na ich produkcji, a na serwisowaniu i wmawianiu ludziom, że ori części są lepsze jak każdy zamiennik.
Ja rozumiem, że VW chce sobie zarobić na każdej części, ale taka pied... zaślepka nie powinna mieć 35x przebitki cenowej. Jak mam wydać 30zł za zaślepkę, to wolę jeździć bez niej i dać kasę dziecku na kino, czy cokolwiek.
To chyba tylko koncerny farmaceutyczne są tutaj lepsze, przykładowo lek Xanax 1mg - przebitka pomiędzy ceną sprzedaży a ceną produkcji... ...uwaga.... 569958% (dane z 2014r), Swoją drogą, ci księgowi z VW powinni zażyć parę tych tabletek, może by im się wkońcu w głowach równo zrobiło.


Swoją drogą, mam zamiar wymieniać lampy tylne, ale używek jest niewiele, więc ciągle szukam. Sprawa jest jednak taka, że jak nie znajdziesz tych zaślepek, to oddam Ci je, w cenie za list polecony i kopertę.
haesbe
Posty: 125
Rejestracja: 3 wrz 2018, o 21:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Gdańsk (Południe)

Re: S2 Poszukiwana zaślepka

Post autor: haesbe »

marioti pisze:Ty chyba nie zastanowiłeś się zanim napisałeś..

Przecież wyprodukowanie takiej zaślepki to kosztuje VW jakieś 20 centów, a sprzedają za 7 dolarów.
Ja rozumiem, że ceny części są z kosmosu.

Nie rozumiem natomiast dlaczego ja jako producent, czy pracodawca miałbym zarabiać mniej?

Gdyby za ta zaslepke wołał 3 dolary A nie 7 to też byś się wkurzał że tak drogo..

Ba, sądzę że gdyby kosztowała 1 dolara to był by ktoś kto by powiedział "ku#wa, sprzedają 5 razy drożej niż koszt produkcji ! Milicjaa!"


Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ