Oświetlenie skoda superb ; ) PROBLEM

zento7
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2011, o 19:38
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: wrocław

Oświetlenie skoda superb ; ) PROBLEM

Post autor: zento7 »

Oświetlenie kabiny skoda superb 2003 r .! .
światło lampki głównej kabiny mruga i zanika do niej prąd. Słyszałem że powodem kłopotów oświetlenia wewnętrznego kabiny może być , zawilgocenie jakiegoś modułu komfortu który mógł ulec zawilgoceniu .Przeczytałem na forach że znajduje się on gdzieś pod fotelem . Może ktoś doradzi mi jak znaleźć tą usterkę Z góry Dzięki ! , czekam na odpowiedz . ;) :D
Awatar użytkownika
eX
Posty: 823
Rejestracja: 21 lut 2010, o 08:34
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 192
Lokalizacja: GD

Re: Oświetlenie skoda superb ; ) PROBLEM

Post autor: eX »

nawet na tej stronie sa przynajmniej 2 tematy zwiazane z oswietleniem, razem z teraz zalozonym tematem to juz jest kolejny 6-7? taki temat?
2.0TDi, CBBB, CR170KM, 4x4
Obrazek
Awatar użytkownika
ssspeedo
Posty: 87
Rejestracja: 11 lut 2011, o 19:03
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 160
Imię: Marcin
Lokalizacja: Pomorze Słupsk

Re: Oświetlenie skoda superb ; ) PROBLEM

Post autor: ssspeedo »

Witam kolego modół komfortu masz pod fotelem kierowcy czarna puszka , ja mam też problemy z podświetleniem u mnie modół był suchutki .Pozdrawiam
custom86
Posty: 23
Rejestracja: 30 mar 2011, o 19:21
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 AYM (155KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oświetlenie skoda superb ; ) PROBLEM

Post autor: custom86 »

Miałem ten sam problem w moim aucie, oto recepta: z modułu komfortu dużą gumą wychodzi cała wiązka i jakieś 10 cm dalej zawija się o 180 stopni. W tym miejscu pod fabryczną izolacją są dość kiepsko pomyślane fabryczne złączki (np.: kabel od oświetlenia wnętrza rozchodzi się na poszczególne lampki). Takich złączek jest tam sztuk 3 albo 4, kazdą z nich trzeba wyciąć skracając kable o 2-3 cm i zlutować. Pomogło nie tylko u mnie ale i w 2 passatach znajomych więc i tu napewno pomoże...

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ