dziwny rezonans w kabinie superb I

Pawełsuperbgda
Posty: 6
Rejestracja: 6 sty 2011, o 22:17
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)

dziwny rezonans w kabinie superb I

Post autor: Pawełsuperbgda »

witam

tak jak w temacie... o tuż wymieniałem w warsztacie wczoraj olej, filtr oleju, filtr powietrza i sprawdzałem filtr paliwa czy jakas woda sie nie zbiera i wszytsko zakonczyło sie pomyślnie z tym ze po wyjezdzie z warsztatu zauwazylem delikatny rezonanas przenoszony jakby z komory silnika w postaci takiego lekkiego intensywnego "tykania, pytania" nie wiem jak to nazwac... jest to "nowy" dzwiek ktorego nie miałem przed wymiana tych elementow eksploatacyjnych jaka moze byc przyczyna? cos nie dokrecone jakis plastik zle załozony?? co dziwne po wyjsciu z auta nie słychac tego dzwieku nawet jak otworze meske i sie wsłucham to go nie ma a jak wejde do auta to jest. Szczerze mowiac jest to troche drazniace zwłaszcza ze i tak lekko deska mi trzeszczy w srodkowej czesc... i to tego jeszcze to "tykanie"..

Pozdrawiam
ja456
Posty: 343
Rejestracja: 21 lut 2010, o 22:10
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: dziwny rezonans w kabinie superb I

Post autor: ja456 »

Może źle dokręcili osłonę silnika albo te po lewej stronie (nad filtrem powietrza)? Spróbuj ją przycisnąć - może któryś z dzwięków zniknie.
Pawełsuperbgda
Posty: 6
Rejestracja: 6 sty 2011, o 22:17
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)

Re: dziwny rezonans w kabinie superb I

Post autor: Pawełsuperbgda »

i tak tez chyba zrobie musze tylko sobie pomocnika znalesc co bedzie mi dociskał konkretne elementy a ja bede nasluchiwal z kabiny jakie sa zmiany w dzwiekach 8-)
ODPOWIEDZ