Problem z centralnym zamkiem

Krolikowsky
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2018, o 21:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BLS (105KM)
Imię: Dawid

Problem z centralnym zamkiem

Post autor: Krolikowsky »

Witam. Mam problem z lewymi tylnymi drzwiami. Kiedy zamykam drzwi z pilota czasami sie zamkną a czasami nie. Miał ktos z Was taki problem i wie czy tam mogl jakis silownik pasc czy cos innego. I czy w ogole tam sa silowniki. Pacjent skoda superb II 2008rok.
Bartlomiej
Posty: 9
Rejestracja: 1 lut 2018, o 23:37
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Bartłomiej
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z centralnym zamkiem

Post autor: Bartlomiej »

Może któryś przewód nie styka. Można sprawdzić, czy nie jest zanieczyszczony.
Krolikowsky
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2018, o 21:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BLS (105KM)
Imię: Dawid

Re: Problem z centralnym zamkiem

Post autor: Krolikowsky »

Musze sciagnac tapicerke i popatrzec. Ale chciałem zapytac bo moze ktos taki problem tez miał. Jakby ktos miał jakies pomysly co to moze byc bo miał taki przypadek to mile widziane komentarze :)
diuun
Posty: 40
Rejestracja: 28 lut 2014, o 11:09
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Problem z centralnym zamkiem

Post autor: diuun »

Mam to samo tyle, że z drzwiami kierowcy. Na razie nie pomogę ale wybieram się do ASO to napisze co stwierdzili. (Proszę Pana komputer nie wykazał błędów więc usterki niema - tak pewnie będzie).
Krolikowsky
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2018, o 21:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BLS (105KM)
Imię: Dawid

Re: Problem z centralnym zamkiem

Post autor: Krolikowsky »

Ok dzięki. Dodam że wymieniany był cały zamek tych drzwi ostatnio, nie na nowy tylko na używany. Wszystko działało dobrze(bo nie było mrozu), czasami się tylko nie chciało zamknąć ale za drugim kliknięciem w pilocie w końcu się zamknęły. Najgorzej jest jak jest mróz na dworze wtedy nie ma szans na zamknięcie. Juz mnie denerwuje to stanie przy samochodzie i probowanie go zamknąć :evil: :evil:
ODPOWIEDZ