Umieszczenie poduszki kolanowej w S2

Awatar użytkownika
JOY
Posty: 160
Rejestracja: 29 lis 2010, o 22:41
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 150 KM
Imię: Bartek
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Umieszczenie poduszki kolanowej w S2

Post autor: JOY »

Czy ktoś mógłby mi wskazać palcem gdzie jest ta poducha ?
Chciałbym jakoś rozsądnie breloczek umieścić - w trosce o me klano, no i przypomniało mi się że taka posuszka w S2 jest. Pytanie tylko skąd i jak wyskakuje?
Moja ewolucja: FSO1500>Renault Clio>Renault Megane>Subaru Impreza WRX>Saab900>Honda Accord>O2-czarna zgniotka>Superb2 1.8TSI rosso> FORD FOCUS 3 :)
Obrazek 3 felgi stalowe ori za 100 zł wsio oddam
emay

Re: Umieszczenie poduszki kolanowej w S2

Post autor: emay »

Joy niewiem i nie potrafie pomoc ale moze ktos z kolegow bedzie chetny przetestowac ...tylko niech fotki porobi ;-)
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Umieszczenie poduszki kolanowej w S2

Post autor: Big »

Joy, poduszka kolanowa umieszczona jest pod plastikiem umieszczonym za blokadą regulacji kierownicy. Po prostu za plastikiem pod deska rozdzielczą po stronie kierowcy.
Awatar użytkownika
JOY
Posty: 160
Rejestracja: 29 lis 2010, o 22:41
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 150 KM
Imię: Bartek
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Umieszczenie poduszki kolanowej w S2

Post autor: JOY »

Dzięki - jutro tam zerknę, a orientujesz się może czy ona ochroni mnie przed breloczkiem i kluczami przy stacyjce?
Jako że beloczek to mini, ale alu latarka i nie chce jej mieć w razie czego w kolanie to tymczasowo obiżyłem o 6 cm to całe tałatajstwo.
Moja ewolucja: FSO1500>Renault Clio>Renault Megane>Subaru Impreza WRX>Saab900>Honda Accord>O2-czarna zgniotka>Superb2 1.8TSI rosso> FORD FOCUS 3 :)
Obrazek 3 felgi stalowe ori za 100 zł wsio oddam
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Umieszczenie poduszki kolanowej w S2

Post autor: Big »

JOY pisze: Dzięki - jutro tam zerknę, a orientujesz się może czy ona ochroni mnie przed breloczkiem i kluczami przy stacyjce?
Jako że beloczek to mini, ale alu latarka i nie chce jej mieć w razie czego w kolanie to tymczasowo obiżyłem o 6 cm to całe tałatajstwo.
Raczej, w razie czego (odpukać!!!) nie powinno się nic stać. Poduszka rozwija się daleko pod kierownicą więc nie ma szans dotrzeć do breloczka.
Awatar użytkownika
JOY
Posty: 160
Rejestracja: 29 lis 2010, o 22:41
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 150 KM
Imię: Bartek
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Umieszczenie poduszki kolanowej w S2

Post autor: JOY »

Tylko że ja mam kolano już jakiś 2 cm od brloczka/klucza...
Moja ewolucja: FSO1500>Renault Clio>Renault Megane>Subaru Impreza WRX>Saab900>Honda Accord>O2-czarna zgniotka>Superb2 1.8TSI rosso> FORD FOCUS 3 :)
Obrazek 3 felgi stalowe ori za 100 zł wsio oddam
ODPOWIEDZ