olej

Awatar użytkownika
bandit57
Posty: 203
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 23:34
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 196KM / 410 Nm
Imię: Michał
Kontakt:

Re: olej

Post autor: bandit57 »

Spoko nie wychwyciłem żartu. Nie kasuje i nie bede kasował, ale chce zachować minimum porządku, forum żyje dzięki wam to wy je tworzycie takze pamietajcie by było jak najmniej offtopicu i będzie lepiej nam wszystkim.
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: olej

Post autor: dato »

To Ci właśnie dołożyłem kilka do przerzucenia do humoru :oops:
bezduszny

Re: olej

Post autor: bezduszny »

dato pisze:To Ci właśnie dołożyłem kilka do przerzucenia do humoru :oops:
kilka ?
połowa Twojej twórczości nadaje się tam do przeniesienia :lol:
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: olej

Post autor: dato »

To dobrze, że tylko połowa ;)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: olej

Post autor: szms »

dato pisze:To dobrze, że tylko połowa ;)

noooooooooo...



p.s.
autoironia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
emay

Re: olej

Post autor: emay »

koledzy postanowilem po 16 tysiach wymienic ten chuj...y castrol na Millersa... ale glupi bylem i kupilem butelke castrola na dolewke MOZE KTOS CHETNY NIE TKNIETA NOWKA DAJMY NA TO ZA 20 ZETA PLUS WYSYLKA ODDAM.... a co do millersa trudno go dostac nie ma w sklepach ale to nie problem powiedzcie mi jaki wlac do 1.8 tsi najlepiej ???? i jaki czyscik wlac przed wymiana.... i czy warto brac w serwisie filtr oleju w kwocie 80zeta czy to za duzo ????? wymiane chce robic u nich bo to roznie .... dlaczego po 16 tysiach na lond life wymieniam bo nie wieze w glupoty ze olej da rade 30tys i dwa lata wytrzymac... tym bardziej ze okolo 60% robie po miescie....

reasumujac do oddania castrol long life 1 litr za 20 zeta plus wysylka

i jaki Millers wlac i czyscik przed millersem ?????


wybaczcie malo skladowo pisze ale kur... literki mi sie zlewaja wkoncu sobota jest....
bezduszny

Re: olej

Post autor: bezduszny »

ten : http://www.millersoils.pl/produkty/prem ... life-5w30/" onclick="window.open(this.href);return false;

a olej i filtry możesz kupić np. na http://www.zmienolej.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
sam u nim zamawiam
do tego komplet filtrów KNECHT'a
emay

Re: olej

Post autor: emay »

bezduszny pisze:ten : http://www.millersoils.pl/produkty/prem ... life-5w30/" onclick="window.open(this.href);return false;

a olej i filtry możesz kupić np. na http://www.zmienolej.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
sam u nim zamawiam
do tego komplet filtrów KNECHT'a


dzieki
bezduszny

Re: olej

Post autor: bezduszny »

całość 420 PLN brutto ze spedycją wychodzi
lukasz302
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2012, o 20:30
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 4x4
Lokalizacja: lublin

Re: olej

Post autor: lukasz302 »

a jaki olej mi polecacie bo mam jeszcze 4 tys i musze wymienic jak mowicie ze castrol edge to szajs
emay

Re: olej

Post autor: emay »

no to skodzinka zalana millersem 5w30 trident longlife czy jakos tak... przed zalaniem wlany srodek czyszczacy millersa zobaczymy jakie beda efekty (18 minut z zegarkiem w reku chodzil w silniku)... cena za wszystko to :

250zł millers piec litrow plus srodek czyszczacy,

155zł wymiana oleju z wymiana filtra + filtr + korek spustowy.... rabat uzyskany 20 % na robociznie oraz 10% na czesciach do tego 30 zl wynegocjowane w dół...na morde...
Ostatnio zmieniony 31 sty 2013, o 20:14 przez emay, łącznie zmieniany 1 raz.
Super_Be
Posty: 379
Rejestracja: 1 paź 2012, o 09:37
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 218KM@309NM
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa

Re: olej

Post autor: Super_Be »

lukasz302 pisze:a jaki olej mi polecacie
Z tym pytaniem to bym uważał, bo wywołasz wilki z lasu i dostaniesz zaraz 10 stron odpowiedzi, po których będziesz jeszcze mniej wiedział, niż teraz :geek: . Zresztą taki wątek już jest, dotyczy niby TSI, ale wnioski z niego płyną takie same jak dla diesla. Generalnie opinia "Castrol to szajs" przewija się i na tym i na wielu innych forach, z całej reszty tych popularnych Mobil jest jakoś w miarę poważany, chociaż czy to się w czymkolwiek miarodajnie potwierdza, to różne znajdziesz opinie. A potem są jeszcze np. Millers, Amsoil, Motul, które uchodzą za lepsze, chociaż znów: tyle opinii, ilu wyrażających je.

Więc możesz się zagłębić np. w ten wątek, ale na własną odpowiedzialność :D . Albo możesz poczytać, kto jaki wlał i wybrać sobie jeden z nich - jednoznacznego dowodu, że właśnie ten jest najlepszy (albo najgorszy) nie dostaniesz.

A teraz jak ktoś ma ochotę na mnie naskoczyć za powyższą opinię, to niech się nie krępuje :twisted:
bezduszny

Re: olej

Post autor: bezduszny »

szczypior pisze:no to skodzinka zalana millersem 5w30 trident czy jakos tak...
a kto ci to polecił/zalecił ?
emay

Re: olej

Post autor: emay »

no podobno millers lepsiejszy jest zreszta sam go mi polecales wczesniej... a jak sie zaczolem dowiadywac to faktycznie "long life" millersa jest lepszy wiec wlalem 5w30


tu masz link http://www.millersoils.pl/produkty/trid ... -longlife/" onclick="window.open(this.href);return false; jak widac tez ma specyfikacje VW...

a teraz sie dopatrzylem polecales mi XF a ja wziolem tridenta longlife ale wszystko w specyfikacji VW ztymi oznaczeniami 504 / 507... no ale tu juz wielkich roznic chyba nie ma ...byle byl lepszy od Castrola... zmienilem go teraz z zamyslem zmiany raz jeszcze w maju (jade na przeglad calkowity teraz tylko olej wymienilem)...od dzis do maja samochod przejedzie pod bardzo delikatna nozka moze z 3tys km....
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: olej

Post autor: dato »

Super_Be pisze:
lukasz302 pisze:a jaki olej mi polecacie
[...]np. Millers, Amsoil, Motul, które uchodzą za lepsze, chociaż znów: tyle opinii, ilu wyrażających je.
A teraz jak ktoś ma ochotę na mnie naskoczyć za powyższą opinię, to niech się nie krępuje :twisted:
Sam se skacz :)
Amsoila nie polecam na zimę tylko z tego powodu, że widziałem totalnie nieprofesjonalny test na YT zrobiony w warunkach domowych i zamrażarce - Ams po wyjęciu z lodówy ściekał 2x dłużej niż 2 inne oleje. Więc może mało merytorycznie i fachowo, ale mnie wystarczyło - na mrozy nie zaleję.
ODPOWIEDZ